ارسال ایمیل در وردپرس با استفاده از جیمیل بخش اول

ارسال ایمیل در وردپرس با استفاده از جیمیل

 بخش اول آموزش ارسال ایمیل در وردپرس با استفاده از جیمیل

آیا مشکل در ارسال ایمیل در وردپرس شما وجود دارد؟ یک راه آسان برای حل ارسال ایمیل در وردپرس با استفاده از سرور SMTP Gmail وجود دارد که قصد دارم در این مقاله به شما ارسال ایمیل در وردپرس با استفاده از سرور SMTP Gmail آموزش میدهیم .

ارسال ایمیل در وردپرس با استفاده از جیمیل
ارسال ایمیل در وردپرس با استفاده از جیمیل

 

چرا و چه وقت سرور SMTP سرور جیمیل را ارسال ایمیل در وردپرس نیاز دارید؟

سایت وردپرس شما ایمیل هایی را برای ثبت نام کاربر جدید، بازنشانی رمز عبور گمشده، به روز رسانی خودکار و حتی اطلاعیه ها از فرم های تماس شما ارسال می کند. به طور پیش فرض، وردپرس از تابع پست php  برای ارسال اعلان های ایمیل استفاده می کند.

با این حال، این عملکرد به دلایل مختلف انتظار نمی رود.بیشتر شرکت های میزبانی وردپرس استفاده از این تابع را محدود می کنند تا از سوء استفاده و هرزنامه ها جلوگیری شود. فیلترهای هرزنامه در ارائه دهندگان خدمات محبوب ایمیل، ایمیل های دریافتی را برای نظارت بر اینکه آیا از سرورهای معتبر ایمیل ارسال می شوند، بررسی می کنند. ایمیل های پیش فرض وردپرس این چک را خراب می کنند. گاهی اوقات حتی نمی توانند آن را به پوشه هرزنامه تبدیل کنند.

SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) استاندارد صنعت برای ارسال ایمیل است.

Gmail سرویس SMTP را فراهم می کند که می توانید از آن برای ارسال ایمیل از سایت ورپرس استفاده کنید. اگر فقط می خواهید ایمیل های اعلان وردپرس را به خودتان و چندین کاربر در سایت خود ارسال کنید. سرورهای SMTP Gmail بهترین گزینه هستند.

با این حال، اگر شما در حال برنامه ریزی برای ارسال ایمیل های خبرنامه با استفاده از وردپرس هستید. باید از یک ارائه دهنده سرویس ایمیل جرم مانند MailGun یا SendGrid استفاده کنید.

1 دیدگاه برای “ارسال ایمیل در وردپرس با استفاده از جیمیل بخش اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =