ارسال خبرنامه

ارسال خبرنامه

درود و وقت بخیر به تمامی وردپرس سیتی های عزیز. دوباره خدمتتون رسیدیم با یک افزونه جدید به نام ارسال خبرنامه . پیشتر در مورد ارسال خبرنامه در ووکامرسی صحبت کردیم. همچنین mailchimp (از قوی ترین سیستم های ارسال خبرنامه ) را برایتان به اشتراک گذاشتیم. همانطور که میدانید ارسال خبرنامه امریست ضروری چون بسیاری از مشتریان خواهان آنند که مسائل و کالاهای جدید و تخفیفات محصولات برایشان ارسال شود تا بتوانند از امکانات طلایی فروشگاه اینترنتی استفاده کنند.درنتیجه بهتر است برای ارسال خبرنامه سیستم خوبی را انتخاب کنیم. در آموزش ووکامرس امروز میخواهیم یکی دیگر از سیستم های قوی ارسال خبرنامه را آموزش دهیم که با mailchimp تفاوت دارد زیرا نیازی به سیستم خارج از وردپرس و اتصال وردپرس به آن ندارد چون خود به صورت یک افزونه موجود است.تنها کافیست پس از نصب ،آن را به فروشگاه اینترنتیمان اضافه کنیم. اکنون میپردازیم به آموزش این افزونه .

افزونه ی MailPoet WooCommerce Add-on

ارسال خبرنامه

کاربرد افزونه ی MailPoet برای ارسال خبرنامه در وردپرس میباشد . اکنون از این افزونه برای ارسال خبرنامه در فروشگاه ووکامرسی استفاده میکنیم. در اینجا افزونه ی MailPoet WooCommerce Add-on به همان افزونه ی وردپرسی اضافه می شود درنتیجه شما می توان از آن در ووکامرس خود استفاده کنید.

نکته: یکی از سوالات متعددی که درباره ی این افزونه پرسیده شده بود این بود که آیا می شود از افزونه های وردپرسی برای ارسال خبرنامه در ووکامرس استفاده کرد؟ پاسخ این است که بله اما تنها در صورتی که در کنار یک سایت وردپرسی فروشگاه راه اندازی کرده باشید ، نه اینکه تنها وبسایتتان فروشگاه اینترنتی باشد(در اینصورت امکان پذیر نیست در نتیجه باید از افزونه های مربوط به خود ووکامرس استفاده کنید)

ابتدا افزونه را نصب و راه اندازی میکنید ( آموزش پیرامون ارسال انواع ایمیل خبرنامه با MailPoet Newsletters پیشتر منتشر شده است) . اکنون نوبت نصب و فعال سازی افزونه ی MailPoet WooCommerce Add-on در وردپرس است.

از منوی ووکامرس بخش پیکربندی ، تب Mailpoet را برای تغییر تنظیمات انتخاب میکنیم.

Mailpoet

ارسال خبرنامه

Enable subscription: اینجا افزونه را فعال میکنید.
Multi-Subscription: برای ارسال بیشتر از یک خبرنامه این گزینه را فعال کنید.
Enable Double Opt-in: در این قسمت می توانید برای ارسال ایمیل تایید ، این گزینه را فعال کنید.
Default checkbox status: در این قسمت استاتوسی برای باکس مربوط به خبرنامه در نظر میگیرید.
Subscribe checkbox label: این قسمت دارای برچسبی است که هنگام عضویت اعضا نمایان میشود.
Subscription Position : نشان دهنده موقعیت قرار گیری خبرنامه است که می توانید تعیین کنید در چه زمانی نمایان شود.

سپس تغییرات را ذخیره میکنید. اکنون در تب Available list می توانید لیست خبرنامه خود را مشاهده کنید ، پیامهایتان را ارسال کنید. همچنین میتوانید ارسال ها را بر روی گزینه ی ارسال اتوماتیک قرار دهید.

از اینکه با ما همراه بودید سپاس گذاریم.

موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 19 =