فارسی ساز ووکامرس

فارسی ساز ووکامرس

سلام صد سلام خدمت شما دوستان عزیز وردپرس سیتی عزیزان ، وردپرس افزونه ای دارد که به نام فارسی ساز ووکامرس می توان نام گذاری کرد . با کمک این افزونه می توانید یک فروشگاه کامل اینترنتی را مبناشو گذاشت .با افزونه های جداگانه ای که دارد می توانیم فروشگاه را به صورت تمام و کمال ساخت و محصولات فیزیکی و مجازی را به راحتی بفروشیم .
عزیزان ووکامرس خود یک افزونه ی زبان اصلی است و شما پس از نصب و راه اندازی آن با تنظیمات کاملا انگلیسی را میبینید. برای ما فارسی زبان ها یک مشکل محسوب می شود و می خواهیم ووکامرس ما در همه حال از زبان فارسی پشتیبانی به عمل بیاورد .
تیم ووکامرس پارسی برای حل این موضوع افزونه ای به نام فارسی ساز ووکامرس را درست کرده است که شما با نصب آن و بدون هیچ تنظیماتی فروشگاه ووکامرس شما کاملا فارسی شده است .

افزونه ی Persian Woocommerce

فارسی ساز ووکامرس

دوستان این افزونه فارسی ساز ووکامرس قادر به فارسی کردن کل فروشگاه ساز ووکامرس می باشد و به راحتی قابل نصب و ایجاد شده است . به راحتی آن را دانلود و مثل همیشه در پیشخوان نصب و فعال سازی میکنیم  و به راحتی می بینید ووکامرس انگلیسی به فارسی تبدیل شده است . فارسی ساز ووکامرس

در تصویر بالا مییبیند که جمله حلقه های ترجمه، ابزارها و درباره ما وجود دارد که با نصب آن و بدون انجام هیچ گونه تنظیمی کادر های زرد رنگ یعنی ووکامرس و گزینه های آن و همچنین محصولات به زبان فارسی تبدیل شده اند و بهتر بگوییم کاملا فارسی شده اند.

حلقه های ترجمه

فارسی ساز ووکامرس

عزیزان در قسمت حلقه های ترجمه شما می توانید نسبت به سلیقه خود شما کلمه هایی که دوست ندارید آن را تغییر دهید . مثل سبد خرید را وارد کرده و سپس با کلمه ی جدید مثلا پیگیری سفارش را می توان نوشت . سپس دکمه ی ذخیره ی را میزنید . در قسمت های بعدی که ابزارها نام دارد هنوز گزینه ای وجود ندارد .

همراهان وردپرس سیتی افزونه فارسی ساز ووکامرس نهایت استفاده را کاملا برده باشید . این افزونه کاربردی و از دیدگاه من یک افزونه واجب برای یک فروشگاه اینترنتی محسوب می شود .

تا درودی دیگر بدرود

[button color=”red” link=”https://wordpress.org/plugins/persian-woocommerce/” size=”big” align=”center” target=”_blank” radius=”۳″ icon=”momizat-icon-box-add”]دانلود افزونه[/button]

مطالب مشابه

قوانین ارسال دیدگاه در وردپرس سیتی

  • ارسال دیدگاه نامرتبط با هر پست مجاز نیست.
  • هرگونه فعالیت تبلیغاتی در بخش دیدگاه‌ها ممنوع است.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
  • هرگونه بی‌احترامی به کاربران، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع است.
  • زبان اصلی وردپرس سیتی فارسی است؛ لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فارسی استفاده کنید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0