نکته ی بسیار مهم در رابطه با بروز رسانی فوری وردپرس به نسخه ۴٫۴٫۱

بروز رسانی فوری وردپرس

بروز رسانی فوری وردپرس

نکته ی بسیار مهم در رابطه با بروز رسانی فوری وردپرس به نسخه ۴٫۴٫۱

هر برنامهای برای اینکه به خوبی کار کند نیاز به بروز رسانی دارد اما در این قسمت موضوع مرتبط با بروز رسانی فوری وردپرس به نسخه ۴٫۴٫۱ نیز می باشد.سیستم مدیریت محتوای وردپرس دائم در حال بروز رسانی است بروز رسانی فوری وردپرس و همین امر سبب اعتماد افراد به آن می شود. زیرا مدام در پی رفع مشکلات نسخه های قبلی وردپرس هستند و نسخه ی جدیدی همراه با امکانات بهتر ارائه می کنند.

در نسخه ی جدید که همان نسخه ی ۴٫۴٫۱ است، حدود ۵۲ باگ رفع شده و مواردی که باعث آسیب پذیر شدن وردپرس می شد و آن را تهدید می کرد، حل شد.تیم قدرتمند وردپرس در روز چهارشنبه موفق به ارتقای وردپرس به نسخه ی ۴٫۴٫۱ شدند و اکیدا به کاربران توصیه می کنند تا وردپرس خود را به این نسخه بروز رسانی کنند

 تا مشکلات نسخه های قبلی در آن رفع شود. طبق گفته ی آن ها:این نسخه بسیار ایمن تر از نسخه های قبلی وردپرس می باشد و امنیت آن به شدت افزایش یافته است به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا سریعا سایت خود را بروز رسانی کنید. در نسخه ی ۴٫۴ و نسخه های قبلی به علت وجود داشتن مشکل Cross-site وردپرس دچار آسیب پذیری شده بود.

حتما بخوانید!!!
 آیا طراح قالب یک میلیون دلاری وردپرس را می شناسید؟

(Cross-site نوعی از آسیب پذیری امنیتی در سیستم به حساب می آید که در نرم افزارهای تحت وب قابل رویت است. این آسیب پذیری به صورت حمله ای از سمت افرادی است که به قصد حمله از وبسایت شما بازدید می کنند.)شما می توانید این نسخه از وردپرس را از wordpress.org به صورت انگلیسی و از wp-persian..com به صورت نسخه ی فارسی دریافت کنید و یا اینکه به صورت اتوماتیک از وبسایت وردپرسی خود بروز رسانی و نصب نمایید.

تذکر!!!

این نسخه به تازگی بروز رسانی شده و به همین علت هنوز در وردپرس فارسی موجود نیست. تا چند روز آتی حتما نسخه ی ۴٫۴٫۱ وردپرس فارسی نیز قرار داده می شود ولی به طور کلی به این تذکر و همچنین مطالب بالا دقت کافی داشته باشید.

برای دانلود مستقیم بروز رسانی فوری وردپرس از لینک زیر استفاده کنید :

[button color=”yellow” link=”https://wordpress.org/download/” size=”big” align=”center” target=”_blank” radius=”۵″ icon=”momizat-icon-box-add”]دانلود آخرین وردپرس [/button]

مطالب مشابه

قوانین ارسال دیدگاه در وردپرس سیتی

  • ارسال دیدگاه نامرتبط با هر پست مجاز نیست.
  • هرگونه فعالیت تبلیغاتی در بخش دیدگاه‌ها ممنوع است.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
  • هرگونه بی‌احترامی به کاربران، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع است.
  • زبان اصلی وردپرس سیتی فارسی است؛ لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فارسی استفاده کنید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0