ایجاد صفحه ی در دست تعمیر

ایجاد صفحه ی در دست تعمیر

سلام به تمام وردپرسی های عزیز. امروز ۵ افزونه درباره ی ایجاد صفحه ی در دست تعمیر را با شما به اشتراک میگذاریم. همه ی ما گاها وبسایت خود را با تغییر قالب و تغییرات این چنینی ارتقا میدهیم اما درست نیست در هنگام تغییرات، کاربران سایت را مشاهده کنند. زیرا این موضوع نه برای شما جالب است و نه برای کاربرانتان. هنگام تغییر هر سایت بخش هایی از هر سایت به هم می ریزد که این از نگاه کاربر مورد قبول نیست. پس بهتر است در این مواقع از صفحات “در دست تعمیر” یا “به زودی” استفاده کنید.

امروز هم قرار است ۵ افزونه ی ایجاد صفحه ی در دست تعمیر را به شما عزیزان آموزش دهیم.

Minimal Coming Soon & Maintenance Mode

 

ایجاد صفحه ی در دست تعمیر

 

به کمک این افزونه شما میتوانید یک صفحه ی در دست تعمیر با کیفیت بالا و تنظیمات بسیار راحت ایجاد کنید.این افزونه به راحتی با هر قالبی هماهنگ می شود و همچنین سازگاری زیادی با قالبها دارد. شما پس از نصب و فعال سازی افزونه عنوان آن را در قسمت منوی پیشخوان مشاهده میکنید و به راحتی میتوانید به تنظیم آن بپردازید.

Maintenance

 

ایجاد صفحه ی در دست تعمیر

 

این افزونه نیز برای ایجاد صفحه ی در دست تعمیر جالب است. در این افزونه شما میتوانید هنگام بروز رسانی سایت یا هنگام اعمال تغییرات ، سایت را مخفی کرده و با تنظیم آن ، صفحه ی در دست تعمیر مناسبی برای سایت ایجاد کنید. در این صفحه جملات خود ، لوگوی سایت و تصویر دلخواه را وارد میکنید . برای نصب نیز پس از فعال سازی افزونه در پنل ادمین بر روی گزینه ی Maintenance کلیک کنید تا به بخش تنظیمات وارد شوید.

EZP Coming Soon Page

 

ایجاد صفحه ی در دست تعمیر

 

افزونه ی دیگری که برای ایجاد صفحه ی در دست تعمیر برایتان در نظر گرفتیم افزونه ای با عنوان EZP coming soon page است که پس از نصب این امکان را به شما میدهد که هم سایت خود را به حالت تعمیر ببرید و هم کاربران بتوانند را ثبت نام کنند. شما ایمیل آنها را دریافت میکنید و زمان رونمایی سایت را به آنها اعلام میکنید. این افزونه را کافیست نصب و فعال کنید!

Ultimate Coming Soon Page

 

ایجاد صفحه ی در دست تعمیر

 

این افزونه نیز مانند افزونه ی قبلی میباشد؛ یعنی این امکان را به شما میدهد که ایمیل کاربران را ثبت کنید. این افزونه را نصب و فعال کنید و از قسمت تنظیمات به منوی مربوطه وارد شوید و تنظیمات شخصی و اطلاعات خود را اعمال کنید.

WP Maintenance Mode

 

ایجاد صفحه ی در دست تعمیر

 

این افزونه بسیار کانفیگ پذیر و راحت است. این افزونه این قابلیت را دارد که روزشمار و شبکه های اجتماعی را نیز به سایت خود اضافه کنید. اکثر کاربران میخواهند بدانند که سایت تا چه زمانی در این حالت قرار دارد. پس در صورتی که دوست دارید این امکان را به کاربران خود بدهید این افزونه را پیشنهاد میکنیم.

در آخر باید گفت که در صورتی که تمایل دارید برای ایجاد صفحه ی در دست تعمیر معمولی و ساده از افزونه های Minimal Coming Soon & Maintenance Mode و یا maintenance استفاده کنید، اما در صورتی که به صفحه ای احتیاج دارید که سطح دسترسی یتان در آن بیشتر باشد از افزونه های EZP Coming Soon Page یا Ultimate Coming Soon Page استفاده کنید و همچنین برای ایجاد روز شمار در سایت از افزونه ی WP Maintenance Mode استفاده کنید.

۵ افزونه ی بالا برای ایجاد صفحه ی در دست تعمیر کاربرد داشتند که امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

با تشکر از همراهیتان 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =