پنهان کردن تصویر شاخص در وردپرس

پنهان کردن تصویر شاخص در وردپرس

سلام دوست داران وردپرس سیتی تصویر شاخص یکی از مهم ترین قسمت هایی است که برای هر نوشته باید تنظیم شود. هدف این کار در این است که این تصویر می تواند مفهوم کلی یک نوشته را در خود داشته باشد. از سوی دیگر در اکثر مواقع نماینده و چکیده نوشته ها در صفحه اول سایت همین تصاویر شاخص هستند پس باید در انتخاب این تصاویر دقت زیادی کرد. اما مبحث امروز ما در امر مورد پنهان کردن تصویر شاخص در وردپرس که در بعضی از شرایط ،برای یک پست ویژه نمایان بودن این تصویر شاخص در نظرمان مناسب نیست.یعنی تصویر شاخص را قرار داده ایم ولی می خواهیم به مدت نامشخص از نظر مخاطبان سایتمان مخفی باشد. حالا عزیزان به نظر شما راه حل این موضوع چیست؟
اولین راه حل این است که کلا تصویر شاخص را حذف کنیم.عیب اصلی این راه حل این است که اگر دوباره روزی بخواهیم این تصویر را به عنوان تصویر شاخص قرار دهیم باید برویم در انبار عکس ها در وردپرس و دنبال این عکس بگردیم که این یعنی مساوی دردسر. شرایط زمانی وخیم تر می شود که سایت ما دارای تعداد زیادی نویسنده باشد و هر روز تصاویر زیادی به عکس های موجود در انبار وردپرس سایت ما اضافه شود.

اما راه حل منطقی تر و بهتر این است که قسمتی در صفحه ویرایش هر نوشته وجود داشته باشد که بتوانیم با استفاده از آن تصویر شاخص را از نظر دیگران مخفی کنیم.

خوب عزیزان در آموزش وردپرس امروز قصد داریم افزونه Hide Featured Image که کارش مخفی کردن تصویر شاخص در نوشته ها را به شما معرفی کنیم.

افزونه Hide Featured Image

شما با استفاده از این افزونه وردپرسی رایگان می توانید به ساده ترین شیوه ممکن فرایند مخفی کردن تصویر شاخص برای هر یک از نوشته های سایتتان را انجام دهید.

نحوه فعال سازی افزونه Hide Featured Image

پس از نصب و فعال سازی این افزونه در ویرایشگر هر نوشته، یک گزینه به نام Show or Hide Featured Image (مخفی کردن تصویر شاخص) اضافه می شود.

پنهان کردن تصویر شاخص در وردپرس

مخفی کردن تصویر شاخص در هر نوشته

برای مخفی کردن تصویر شاخص هر نوشته تیک قسمت Hide Featured Image (مخفی کردن تصویر شاخص) را بزنید.

در مورد افزونه Hide Featured Image که کارش مخفی کردن تصویر شاخص نوشته ها به صورت مجزا است را به شما  عزیزان معرفی کردیم.شما با استفاده از این افزونه می توانید تصویر شاخص هر نوشته در سایتتان را مخفی کنید.

خوب همراهان عزیز مبحث امروزمون که در مورد پنهان کردن تصویر شاخص در وردپرس بود مثل همه این افزونه هایی که همراه هم آشنا شدیم کاربردی مورد استفاده قرار میگیرد .

با درودی دیگر بدرود.

[button color=”pink” link=”https://wordpress.org/plugins/hide-featured-image/” size=”big” align=”center” target=”_blank” radius=”۳″ icon=”momizat-icon-box-add”]دانلود افزونه[/button]

مطالب مشابه

قوانین ارسال دیدگاه در وردپرس سیتی

  • ارسال دیدگاه نامرتبط با هر پست مجاز نیست.
  • هرگونه فعالیت تبلیغاتی در بخش دیدگاه‌ها ممنوع است.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
  • هرگونه بی‌احترامی به کاربران، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع است.
  • زبان اصلی وردپرس سیتی فارسی است؛ لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فارسی استفاده کنید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0