آموزش دریافت درگاه بانک ملت گام به گام به صورت عملی

یکی از اقدامات ضروری که کسب و کارهای مختلف باید به منظور سهولت در خرید و فروش آنلاین و همچنین افزایش رضایت کاربران و خریداران انجام دهند، استفاده درگاه پرداخت است. وجود یک درگاه پرداخت آنلاین از طریق بانک های مختلف کمک می کند تا در فضایی امن، و به راحتی کاربران بتوانند فرایند پرداخت را سریع تر انجام دهند.

آموزش دریافت درگاه بانک ملت

علاوه بر این، وجود درگاه پرداخت آنلاین در سایت های وردپرسی و  فروشگاهی و همچنین کسب و کارهای آنلاین، به مالک کسب و کار کمک می کند تا تراکنش ها را به بهترین نحو مدیریت کرده و بتوانند به صورت منسجم امور خرید و فروش را بررسی کنند. یکی از بهترین انواع درگاه های پرداخت، دریافت درگاه بانک ملت است که در این مقاله قصد داریم به صورت کامل به آموزش دریافت درگاه بانک ملت و اهمیت آن بپردازیم.

درگاه پرداخت بانک ملت چیست؟

یکی از زیر مجموعه های بانک ملت شرکت “به پرداخت ملت” است که خدمات پرداخت الکترونیک را پرداخت می کند. در واقع این شرکت معتبر فعالیت و تمرکز خود را روی ارائه پایانه های اینترنتی با سرعت بالا قرار داده است. به همین دلیل با تعریف کردن و در نظر گرفتن شرایط مختلفی به کلیه افراد حقیقی و حقوقی درگاه پرداخت ملت ارائه می کند.

درگاه پرداخت بانک ملت چیست؟

یکی از ویژگی های بسیار مهم این درگاه پرداختی این است که به مشتریان امکان پرداخت سریع و آنی را می دهد. همچنین صاحبین کسب و کار و فروشندگان نیز می توانند تراکنش های مالی را به صورت دقیق و آنی مشاهده کرده و مورد بررسی قرار دهند.

امکانات و خدمات درگاه بانک ملت چیست؟

بانک ملت در وب سایت خود اطلاعیه های مختلفی در مورد خدمات درگاه بانک ملت ارائه کرده و مهم ترین امکانات و خدمات این درگاه به شرح زیر است:

دریافت گزارش های مالی

یکی از بهترین امکانات درگاه بانک ملت، این که است که فردی که درگاه پرداخت به نام ثبت شده، به عنوان مدیر درگاه می تواند گزارش‌ها مالی مختلف و متنوع را دریافت کند. بدین صورت که می توانید به صورت کامل و جامع اطلاعات و گزارش های مالی را در دوره های مختلف دریافت و آن ها را بررسی نمایید.

یکی از بهترین مزایای دریافت این گزارش‌ها این است که به صورت جزئی به کلیه تراکنش ها دسترسی خواهید داشت و حتی از این گزارشات مالی برای برنامه ریزی های آینده خود استفاده نمایید.

امکان تسهیم کردن حساب ها در به پرداخت ملت

یکی دیگر از قابلیت ها و امکانات درگاه بانک ملت این است که به جای استفاده و تعریف یک حساب، چند حساب را به این درگاه معرفی کنید. سپس برای هر کدام از حساب ها به یک درصد مشخص نمایید. یکی از قابلیت های مهم این روش این است که زمان تسویه حساب کردن هر کدام از حساب ها می توانید درصد اختصاص یافته به خود را به صورت خودکار، از مبلغ تسویه شده دریافت نمایید.

امکان انجام تراکنش ها با سرعت بیشتر و در فضایی امن

با توجه به این که درگاه بانک ملت به تایید بانک مرکزی رسیده، همچنین کلیه اطلاعات پذیرنده و پرداخت کننده به صورت رمز نگاری شده انجام می شود، تراکنش ها به صورت امن و با سرعت بالا انجام می شود.

کاهش امکان بروز مغایرت در پرداخت ها

یکی از مهم ترین قابلیت های درگاه بانک ملت این است که مغایرت‌ های رقمی تراکنش‌ های شما را به عنوان کاربر تشخیص داده و از بروز آن ها جلوگیری می کند یا حداقل آن ها را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. علاوه بر این، در صورتی که هر گونه مشکل یا مغایرتی وجود داشته باشد، از طریق پشتیبانی پذیرندگان یا دارندگان کارت از طریق تلفن آن را برطرف و پیگیری کنید.

مزایای درگاه بانک ملت

استفاده از درگاه پرداخت بانک ملت مزایای مختلفی دارد و به همین دلیل مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. یکی از مهم ترین مزایای این درگاه این است که می توانید از تراکنش های واریزی به صورت آنلاین و سریع استعلام گرفته و گزارشات مالی دریافت نمایید. دریافت این گزارشات های دقیق و حتی همراه با جزئیات کمک می کند تا برای سال های آینده و سایر استراتژی های کسب و کار خود به صورت دقیق تر و با جزئیات بیشتر برنامه ریزی نمایید.

مزایای درگاه بانک ملت

علاوه بر این، گزارش هایی که از درگاه بانک ملت می توانید دریافت کنید به عنوان یک داده فروش محسوب می شود. یکی دیگر از مزایای قابل توجه استفاده از درگاه بانک ملت این است که برای کلیه پذیرندگان طرح های تشویقی در نظر گرفته است. بدین صورت که در طرح تشویقی برای هر فرایند پرداخت از طریق درگاه قرعه کشی انجام شده، و به هر کاربر که برنده شود، پیغام برنده شدن در طرح تشویقی نمایش داده می شود.

معایب استفاده از درگاه پرداخت بانک ملت

با وجود این که استفاده از درگاه پرداخت بانک ملت مزایای مختلفی دارد، این روش یک عیب مهم نیز دارد که اطلاع از آن ضروری است. یکی از چالش های مهمی که زمان دریافت درگاه بانک ملت با آن روبرو هستید، این است که هم در صورت اقدام اینترنتی و هم زمان ثبت نام حضوری، برای انجام مرحله آخر که احراز هویت کردن، فرد باید مدارک لازم را به صورت حضوری به شعبه ارائه کند.

این موضوع ممکن است برای افرادی که زمان کافی ندارند، چالش بر انگیز و زمان بر باشد. چون این پروسه نیز بین ۳ تا ۶ روز به زمان نیاز داشته باشد تا درگاه فعال شود. بنابراین این روند نیز برای برخی از کسب و کارها که عجله دارند سریعا درگاه راه‌اندازی و فعال شود، نیز ممکن است خوشایند نباشد.

کارمزد دریافت درگاه بانک ملت

یکی از بهترین مزایای استفاده از دریافت درگاه بانک ملت این است که نه برای انجام تراکنش ها، و نه زمان فعال کردن و ساختن درگاه پرداخت هیچ کارمزدی دریافت نمی کند. به همین دلیل است که برخی از سازمان ها و شرکت ها و ارائه کنندگان زیر ساخت های بانکی از این درگاه برای افزایش رضایت مشتریان خود استفاده می کنند.

دوره های تسویه حساب درگاه بانک ملت

بر اساس قوانین شرکت شاپرک، عملیات تسویه حساب با پذیرنده در درگاه بانک ملت هر ۲۴ ساعت یک بار صورت می گیرد. بنابراین در صورتی که مشتری از قابلیت تسهیم حساب استفاده کند، امکان تعریف کردن چند حساب به جای یک حساب با سهم های مختلف وجود دارد. پس از آن نیز در ساعت مقرر شده، سهم هر حساب را واریز می کند.

نحوه اضافه کردن درگاه بانک ملت به سایت

یکی از مزایا و قابلیت های مهم درگاه بانک ملت این است که می توان آن را در سایت قرار داده تا کاربران و مشتریان با سرعت قابل توجهی بتوانند پرداخت کنند. برای اضافه کردن درگاه بانک ملت به سایت وردپرس، ابتدا باید افزونه ووکامرس را نصب کرده و سپس در بخش تنظیمات آن را درگاه فعال کنید. نحوه انجام این کار بدین صورت است که باید به صفحه افزونه درگاه پرداخت بانک ملت در سایت وردپرسی بروید.

اضافه کردن درگاه بانک ملت به سایت

پس از نصب کردن این افزونه در مرورگر خود، منوی افزونه ووکامرس را باز کرده و روی بخش “پیکربندی” کلیک کرده و سپس روی زبانه پرداخت کلیک کنید. از بین گزینه های موجود روی گزینه بانک ملت کلیک کنید.

پس از آن نیز روی گزینه مدیریت کلیک کنید تا وارد صفحه پیکربندی درگاه بانک ملت شوید. پس از آن از بین گزینه هایی که برای پرداخت وجود دارد، عنوان و توضیحات را بر اساس سلیقه و کاربرد مورد نظرتان تغییر داده و تنظیم کنید.

پیکربندی ووکامرس برای درگاه پرداخت ملت

پس از این که درخواست شما تنظیم شد، و درگاه فعال شده باشد، اطلاعات مختلف از جمله شناسه ترمینال، نام کاربری و کلمه عبور در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بنابراین می توانید این اطلاعات را وارد افزونه ووکامرس کنید، تا به درگاه پرداخت بانک ملت متصل کنید. در نهایت نیز، لازم است که متن‌ پیام‌ های مختلف از جمله “پرداخت موفق”، “پرداخت ناموفق” و “انصراف از پرداخت” را تنظیم کنید.

نحوه ثبت نام برای دریافت درگاه بانک ملت

برای این که به صورت مستقیم از طریق شرکت به پرداخت ملت، بتوانید درگاه بانک ملت را دریافت کنید، می توانید از طریق مراحل زیر اقدام نمایید.

ثبت نام در سایت

برای ثبت نام کردن و دریافت نمودن درگاه بانک ملت، ابتدا وارد سایت https://my.behpardakht.com/ شده و سپس شماره موبایل خود یا نماینده حقوقی شرکت (مدیر عامل یا یکی از اعضای هیئت) را وارد کنید. پس از آن کد ملی و تاریخ تولد را وارد نمایید. این مرحله به منظور استعلام گرفتن از شماره موبایل انجام می شود.

پس از آن یک کد برای شما ارسال می شود که باید آن را در قسمت مربوطه وارد کنید تا وارد پنل خود شوید. سپس درخواست خود را ثبت کرده و آن را تایید کنید. پس از آن در صورتی که شخص حقیقی یا حقوقی هستید، گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

ثبت نام برای دریافت درگاه بانک ملت

تکمیل فرم اطلاعات هویتی

نام و نام خانوادگی، کد ملی، نام پدر، شماره شناسنامه، تاریخ تولد و شماره کارت که صرفا متعلق به یک نفر است، را وارد نمایید.

همچنین در این مرحله لازم است که اطلاعات دیگری نظیر سری شناسنامه، و سریال کارت ملی را درج نمایید. همچنین در صورتی که در حال حاضر کارت ملی ندارید، رسید ثبت احوال و کد رهگیری درخواست کارت ملی را وارد نمایید.

تکمیل فرم اطلاعات کسب و کار

در این قسمت نیز باید اطلاعات مربوط به کسب و کار خود که شامل آدرس ایمیل ثبت شده در سایت اینماد است، نام فروشگاه، صنف، شماره موبایل، شماره موبایل نماینده فنی، آی پی، آدرس سایت را باید در آن درج کنید.

در مرحله دوم نیز باید اطلاعات دیگر که مربوط به کسب و کار است و شامل کد پستی، کد رهگیری مالیاتی، تلفن ثابت، پیش شماره، تاریخ صدور جواز کسب و کار، استان و نام شهر را درج نمایید.

تکمیل کردن اطلاعات واریزی

برای تکمیل کردن اطلاعات حساب واریزی نیز، اطلاعات حساب شماره شبا مربوط به بانک ملت را وارد نمایید.

فرم بارگذاری مدارک

برای این که کلیه مراحل تکمیل اطلاعات به صورت کامل انجام شود، باید مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنید. مهم ترین مدارک مورد نیاز به شرح زیر است:

 • تصویر شناسنامه
 • تصویر کارت ملی
 • تصویر پشت کارت ملی
 • جواز کسب و کار
 • سند یا اجاره نامه

تکمیل کردن فرم قرارداد

برای کامل کردن فرم قرارداد و ثبت کردن درخواست درگاه پرداخت اینترنتی فرم قرارداد را دانلود، امضا و سپس این فرم را بارگذاری نمایید. این فرم باید دارای امضاء نماینده حقوقی و مهر شرکت باشد. همچنین این فرم باید برای مشتریان حقیقی نیز دارای اثر انگشت باشد.

شرایط عمومی برای دریافت درگاه بانک ملت

برای این که بتوانید برای دریافت درگاه بانک ملت اقدام نمایید، باید دارای شرایط عمومی زیر باشید:

 • پایبندی به قوانین عمومی و قوانین تجارت الکترونیک در جمهوری اسلامی ایران
 • عدم منع کردن فعالیت از نظر نظام بانکی کشور
 • طراحی و راه‌اندازی کردن سایت فعال برای فروش اینترنتی
 • پذیرش بی قید و شرط مسئولیت کیفیت و کمیت کالا یا محصولات و خدمت فروخته شده و کامل بودن فرایند ارائه و تحویل آن از طرف فروشنده به خریداران
 • توضیح دادن فرایند فروش کالا و ارائه خدمات به صورت کامل و روشن برای همه خریداران به صورتی که هیچ گونه ابهام یا جای سوال برای فرد باقی نماند.
 • افتتاح حساب متمرکز از انواع حساب ‌های بانکی جام، کوتاه مدت، قرض الحسنه الکترونیک و … به نام شخص متقاضی نزد بانک ملت
 • راه‌اندازی سایت با آدرس دامنه اینترنتی با پسوند‌های مجاز (com, .net, .org. ir)

مطالب مشابه

قوانین ارسال دیدگاه در وردپرس سیتی

 • ارسال دیدگاه نامرتبط با هر پست مجاز نیست.
 • هرگونه فعالیت تبلیغاتی در بخش دیدگاه‌ها ممنوع است.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
 • هرگونه بی‌احترامی به کاربران، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع است.
 • زبان اصلی وردپرس سیتی فارسی است؛ لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فارسی استفاده کنید.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

 1. علیرضا گفته؛
  ۰۸:۴۷ ۱۴۰۲/۱۰/۱۴

  با سلام و درود؛
  احتراما نام کاربری، رمز عبور و ترمینال آیدی رو از کجا باید پیدا کنم؟ کجا باید درخواستش رو بدم؟
  باتشکر و سپاس

  • سید وحید جاویدان گفته؛
   ۰۸:۵۶ ۱۴۰۲/۱۱/۰۱

   سلام وقت بخیر
   می بایست از ISP که برای درگاه اقدام کردید تهیه کنید

 2. مبلمان اداری گفته؛
  ۰۳:۲۶ ۱۳۹۷/۰۵/۱۳

  سلام
  بنده یک وب سایت غیر فروشگاهی دارم. ولی میخوام بر روی آن امکان پرداخت رو بزارم. میشه درگاه بان ملت رو بر روش پیاده کرد

  • سید وحید جاویدان گفته؛
   ۲۳:۱۴ ۱۳۹۷/۰۵/۱۳

   سلام
   چه کمکی از دست ما برمیاد؟

 3. ترخیص کالا گفته؛
  ۱۸:۱۷ ۱۳۹۷/۰۵/۰۴

  خیلی ممنون از توضیحات خوبتون

 4. ناصر حجازی گفته؛
  ۲۰:۳۰ ۱۳۹۷/۰۱/۲۳

  سلام.
  عالی بود فقط سوالی داشتم.
  به نظرتون پرداخت از طریق ملت فردا باعث نمیشه مالیات بابت پرداخت های سایت ببندند؟
  چه مزیتی نسبت به درگاه های خصوصی داره البته جز اطمینان ؟

  ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره.

  • سید وحید جاویدان گفته؛
   ۱۸:۴۵ ۱۳۹۷/۰۱/۲۵

   سلام
   اگر قرار باشه قانونی برای مالیات بذارن برای تمامی درگاه های بانکی شامل میشه .

 5. محمد باغی پور گفته؛
  ۲۲:۳۸ ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

  با سلام و احترام
  ببخشید توی سایت به پرداخت بانک ملت نوشته یکی از مدارک برای اخذ نماد الکترونیکی مجوز های رسمی از مراجع ذیصلاح جهت کسب و کار اینترنتی می باشد اون ها رو از کجا باید بگیریم؟

  • سید وحید جاویدان گفته؛
   ۱۲:۳۳ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵

   با سلام
   به سایت زیر مراجعه نمایید
   https://enamad.ir/

 6. ایمان گفته؛
  ۱۸:۵۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶

  با سلام
  من چند تا سوال دارم
  ۱-با از مدیریت هاست Ip سایت رو بگیریم برای فرم یا IP درگاه هاست؟
  ۲-مشخصات مدیر IT و مدیر مالی چیه؟
  ۳-مهمترین سوالم : اگه بخوام توی صفحه درگاه بانکی نام پذیرنده به جای اسم خودم اسم فروشگاه باشه شدنی هست؟چطوری؟

  • سید وحید جاویدان گفته؛
   ۱۹:۳۴ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶

   سلام
   ۱- در مورد ای پی هاست یا سایت با پینگ گرفتن میتوانید آن را متوجه بشید.
   ۲- نیاز هست که یک نفر با شرکت ارایه دهنده درگاه در ارتباط باشد که همان مدیر ای تی هست
   ۳- این مورد بستگی به شرکتی که از آن در گاه تهییه میکنید هست
   جهت مشاهده تمام لیست شرکت های مورد تایید میتونید از سایت شاپرک استعلام نمایید

   • ایمان گفته؛
    ۱۱:۰۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

    خیلی ممنون از پاسخگوییتون
    منظورم از سوال اول اینه که برای فرم درخواست بانک ملت در قسمتی که نوشته IP فروشگاه اینترنتی باید IP هاست رو با پینگ گرفتن اونجا وارد کنم یا IP درگاه پرداخت؟
    سوال سوم: از بانک ملت میخوام بگیرم.

   • سید وحید جاویدان گفته؛
    ۱۴:۲۸ ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

    سلام بله دقیقا همان ای پی ملاک هست
    در خصوص سوال سوم عرض کردم مالیک و نحوه و پلن ها رو باید از خوده همان شرکت استعلام نمایید این مورد نیاز به اعلام تعهد و بعضی از سیاست های آن درگاه داره

 7. علی گفته؛
  ۱۶:۳۲ ۱۳۹۶/۱۰/۱۳

  سلام و وقت بخیر
  آیا برای دریافت درگاه الکترونیکی هر بانک باید حساب تو همون بانک داشته باشیم؟
  ممنون

  • سید وحید جاویدان گفته؛
   ۲۰:۰۴ ۱۳۹۶/۱۰/۱۳

   با سلام
   شما اول باید یه حسابی بانکی داشته باشید و بعد از برای وب سایت ای نماد بگیرید بعد با شرکت های مورد تایید بانک مرکز و و شاپرک نسبت به دریفات درگاه اقدام نمایید

 8. مانیا وب گفته؛
  ۲۰:۰۵ ۱۳۹۶/۰۹/۲۸

  تشکر بابت توضیحات کاملتون-به وب سایت ما هم سر بزنید اموزش های زیادی داریم

 9. سیدحمزه موسوی نیا گفته؛
  ۱۷:۰۴ ۱۳۹۶/۰۸/۱۷

  سلام منظورتون در آموزش بالا داشتن مدارک از ارگانهای زیصلاح چیه من برای سایتم مجوزی ندارم جز کارت ملی و شناسنامهچی باید به بانک ارائه بدم؟؟؟

  • سید وحید جاویدان گفته؛
   ۲۳:۲۵ ۱۳۹۶/۰۸/۱۷

   سلام
   قبل از مراجمعه به بانک باید از مرکز توسعه تجارت الکترونیک نماد اعتماد الکترونیکی دریافت کنید.

 10. بازتاب هاتیتر روز – کسب درآمد از اینترنت و موبایل

 11. نیما گفته؛
  ۱۱:۱۴ ۱۳۹۶/۰۷/۲۴

  سلام
  دوست عزیز درگاه بانک ملت با افزونه point finder سازگاری داره؟

  • سید وحید جاویدان گفته؛
   ۱۳:۳۹ ۱۳۹۶/۰۷/۲۴

   با سلام
   بستگی داره افزونه رو از کجا تهیه کرده باشید .بعضی از نسخه ها این قابلیت رو دارن

 12. بازتاب هاسایت تبلیغات نیاز ملت - بلاگ بالاشو

 13. m.shami گفته؛
  ۰۸:۲۷ ۱۳۹۶/۰۷/۰۶

  سلام وقت بخیر
  چطوری میتونم درگاه وردپرسی بانک ملت را روی سایتم فعال سازی کنم ( منظورم با MID(

  • سید وحید جاویدان گفته؛
   ۰۹:۳۱ ۱۳۹۶/۰۷/۰۶

   با سلام
   اولین کار جهت دریافت درگاه بانکی داشتن ای نماد برای سایت هست.
   بعد داشتن ای نماد باید اقدام به دریفات درگاه بکنید که در این بخش سیاست بعضی از بانک ها ارایه رایگان و یا با دریافت هزینه اون افزونه مورد نظر شما جهت استفاده هست

 14. ترخیص کالا گفته؛
  ۱۵:۰۰ ۱۳۹۶/۰۶/۰۵

  درگاه واسط هم بد نیست ولی قطعی داره

 15. amir گفته؛
  ۰۲:۴۱ ۱۳۹۶/۰۵/۲۴

  بسیار کاربردی بود ممنونم

 16. گرجی گفته؛
  ۱۹:۱۸ ۱۳۹۶/۰۴/۲۳

  خیلی ممنون

  البته من پاسارگاد هم گرفتم چون درخواست درگاهش انلاینه

 17. مهرداد گفته؛
  ۰۱:۲۱ ۱۳۹۶/۰۴/۱۸

  سایتتون عالیه موفق باشید

 18. ویزای کانادا گفته؛
  ۱۳:۱۳ ۱۳۹۶/۰۳/۰۳

  سلام
  سایت بسیار خوبی دارید.
  موفق و پیروز باشید.

 19. علی گفته؛
  ۰۱:۵۲ ۱۳۹۶/۰۲/۲۴

  بسیار ممنون از اشتراک گذاری اطلاعاتتون خوبتون

 20. افشین کرجی گفته؛
  ۱۴:۴۱ ۱۳۹۵/۱۲/۰۳

  سلام من ای پی اشتباه فرستادم
  بعد یه تیکت ارسال کردم برا تغییر ای پی ولی متاسفانه هنوز درست نشده چیکار باید بکنم الان
  از بان هم کسی پاسخگو نیست

  • شریف گفته؛
   ۱۸:۵۴ ۱۳۹۵/۱۲/۰۳

   با سلام
   شما میتوانید برای خرید هاست جدید اقدام کنید و جابه جایی اطلاعات و انتقال آن به هاست جدید رایگان انجام میوشد

   با تشکر

 21. حسن گفته؛
  ۰۹:۲۲ ۱۳۹۵/۰۷/۱۳

  سلام.جهت ثبت نام درگاه پرداخت اینترنتی.گرفتن نماد اعتماد ضروریه یا نه؟

  • مجید شیری گفته؛
   ۰۹:۳۱ ۱۳۹۵/۰۷/۱۷

   سلام بله

 22. وحید گفته؛
  ۱۰:۰۳ ۱۳۹۵/۰۵/۰۸

  سلام. شماره پایانه و نام کاربری و … رو از شرکت به پرداخت دریافت کردم . بعدش چیکار کنم؟ (سایتم وردپرسیه)

  • مجید شیری گفته؛
   ۰۱:۴۷ ۱۳۹۵/۰۵/۱۱

   سلام
   خب نسبت به نیازتون پلاگین درگاه بانکی را نصب کنید تا بتوانید استفاده کنید .

   با تشکر

 23. طراح سایت در تبریز گفته؛
  ۱۷:۰۱ ۱۳۹۵/۰۴/۲۱

  با این کار یعنی دیگه از زرین پال یا …. می شه استفاده نکرد

  • مجید شیری گفته؛
   ۱۱:۳۵ ۱۳۹۵/۰۴/۲۳

   بله

 24. تصفیه فاضلاب بیمارستانی گفته؛
  ۱۴:۱۱ ۱۳۹۵/۰۲/۳۰

  بسیار عالییی، خیلی ممنون.

 25. ramin moghadasi گفته؛
  ۱۵:۲۸ ۱۳۹۵/۰۲/۲۸

  امکان استفاده از این آموزش برای دیگر بانک ها وجود دارد؟

  • مجید شیری گفته؛
   ۱۱:۱۲ ۱۳۹۵/۰۲/۲۹

   سلام
   بله بیشتر بانک ها این شکلی هستند میتوانید از سایت های خود بانک ها نیز اطلاعاتشون رو بردارید چون درخواست بانک ملت زیاد بوده ما سعی کردیم مراحل رو اعلام کنیم

   تشکر 🙂

 26. محسن دهقانی گفته؛
  ۲۲:۴۸ ۱۳۹۵/۰۱/۲۶

  باسلام..آیاامکان دریافت ونصب ماژول درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال یا پارس پال وجود دارد>>>؟؟

  • مجید شیری گفته؛
   ۱۵:۲۰ ۱۳۹۵/۰۱/۲۷

   سلام
   نیازی به دریافت اینماد نیست برای زرین پال و پارس پال درگاه های واسط را برید به سایت های مربوطه و ثبت نام کنید و مراحل دریافت را انجام بدید .
   تشکر 🙂

 27. زازن گفته؛
  ۱۵:۵۲ ۱۳۹۴/۱۱/۰۵

  ممنون از مطالب خوبتون

 28. خريد و فروش خودرو گفته؛
  ۱۳:۵۲ ۱۳۹۴/۰۶/۲۶

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت محسن بیانای عزیز
  خیلی آموزش خوبی بود من اکثر مطلب سایتتون رو میخونم همشون انصافا عالی هستن
  برای درگاه هم اقدام کردم به نظرتون چند روز طول میکشه بدن؟

  • حامد شادمان گفته؛
   ۱۳:۵۹ ۱۳۹۴/۰۶/۲۶

   سلام
   درگاه رو بین یک هفته کاری میدن اگر نماد داشته باشید
   شاد باشید

 29. عرشی ها گفته؛
  ۱۳:۲۰ ۱۳۹۴/۰۶/۲۱

  سلام ممنون از راهنمایی تون.اطلاعاتتون کاملا مفید بود.
  مرسی

 30. هایپر فیلم گفته؛
  ۱۷:۴۲ ۱۳۹۴/۰۵/۱۹

  سلام. من می خوام یه سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترنتی باز کنم البته همه ی کاراشو کردم فقط نمی دونم واسه این کارا ی بانکیش باید چیکار کنم یه کم بیشتر وبا جز ئیات توضیح می دین لطفا مثلا نوع پایانه که تو سایت بانک ملت نوشته چیه من راجب اون هیچی نمی دونم ویا زبان برنامه نویسی سایت واطلاعات طراح اون راجب این دو تا یکم بیشتر توضیح بدین بی زحمت وبه طور موبه مو بگین با تشکر

  • محسن بینا گفته؛
   ۲۱:۲۸ ۱۳۹۴/۰۵/۲۰

   سلام شما باید برای این کار ابتدا سیستم برنامه نویسیتونا انتخاب کنین سپس با برنامه نویستون هماهنگ کنین.مثلا برای وردپرس سیستم ووکامرس هستش برای درگاه هم پلاگینش هست
   اگر سوالی دیگری هم داشتین به ایمیل بنده ارسال کنین alimohsenbina@gmail.com
   باتشکر

 31. hamed-sli گفته؛
  ۱۲:۵۵ ۱۳۹۴/۰۴/۰۷

  سلام
  خسته نباشید
  برای دریافت درگاه بانک ملت حتما باید enamad داشته باشیم؟

  • حامد شادمان گفته؛
   ۱۲:۵۸ ۱۳۹۴/۰۴/۰۷

   با سلام
   بله، اگر نداشته باشید بانک ملت ( تمامی بانک ها )برای سایتتان درگاه صادر نمیکند
   شاد باشید

 32. آموزش وردپرس گفته؛
  ۰۳:۳۶ ۱۳۹۴/۰۴/۰۵

  سلام خسته نباشید هزینه تبلیغات تو سایتتون به چه شکلی هست قسمت تبلیغات توضیحاتی قرار نگرفته بود متشکرم.

  • محسن بینا گفته؛
   ۱۰:۵۷ ۱۳۹۴/۰۴/۰۵

   سلام میتونین از طریق فرم تماس با ما و یا شماره های تماس در ارتباط باشین
   باتشکر

 33. vahid گفته؛
  ۱۱:۰۱ ۱۳۹۴/۰۴/۰۴

  با سلام لینک درخواست کار نمیکنه لطفا درستش کنید

  • محسن بینا گفته؛
   ۱۱:۳۶ ۱۳۹۴/۰۴/۰۴

   سلام امکان داره لینک ها تغییر پیدا کرده باشند تا چندروز پیش مشکلی نداشت ولی بازم اصلاح میکنیم
   باتشکر

 34. مجتبی گفته؛
  ۲۲:۱۵ ۱۳۹۴/۰۳/۲۲

  با سلام ،
  من برای داشتن درگاه ملت ، نیازی به برنامه نویسی دارم یا از همون افزونه های موجود میتونم استفاده کنم؟

  • محسن بینا گفته؛
   ۰۲:۲۷ ۱۳۹۴/۰۳/۲۳

   سلام برای داشتن درگاه نیازی به برنامه نویسی نیست میتونین از افزونه های مربوط به درگاه استفاده کنین
   باتشکر

 35. behzad گفته؛
  ۱۵:۳۹ ۱۳۹۴/۰۲/۱۷

  الان که از سایت شما قالب میخرند. شما هم از هم درگاه ها استفاده کردید؟
  یعنی هر گونه خرید اینترنتی انجام بشه باید مدیریت سایت درگاه رو از بانک دریافت کنه؟

  • محسن بینا گفته؛
   ۰۰:۴۷ ۱۳۹۴/۰۲/۱۸

   سلام ما از افزونه درگاه بانک ملت که برای EDD هستش استفاده میکنیم.شما برای دریافت درگاه میتونین به وب سایت به پرداخت مراجعه کنین.توضیحات کامل دریافت هم توی متن داده شده.
   برای فروش فایل حتما باید درگاه داشته باشیند
   باتشکر

 36. مجید گفته؛
  ۱۷:۴۴ ۱۳۹۴/۰۱/۲۵

  سلام
  چرا اینطوری نشون میده؟
  ***

  • مجید شیری گفته؛
   ۱۹:۲۰ ۱۳۹۴/۰۱/۲۵

   چطوری باید نشون بده ؟

 37. مجید گفته؛
  ۱۳:۱۴ ۱۳۹۴/۰۱/۲۵

  سلام
  درگاه اقتصاد نوین هم هست؟

  • مجید شیری گفته؛
   ۱۹:۲۳ ۱۳۹۴/۰۱/۲۵

   سلام
   بله میتوانید درگاهش رو تهیه یا بنویسید بانک اقتصاد نوین هم درگاه بانکی داره
   تشکر

 38. گل فروش گفته؛
  ۱۳:۰۳ ۱۳۹۴/۰۱/۱۷

  مرسی از توضیحات بسیار خوبتون.
  خسته نباشید

 39. طراحی سایت در مشهد گفته؛
  ۱۸:۵۵ ۱۳۹۴/۰۱/۰۴

  سلام من بار اوله میخوام پرداخت آنلاین و بنویسم از این افزونه استفاده کنم مشکل امنیتی پیش نمیاد ؟

  • محسن بینا گفته؛
   ۲۰:۴۳ ۱۳۹۴/۰۱/۰۴

   سلام نه مشکلی پیش نمیاد.شمااگه میخایند پرداخت بنویسیند مستندات بانک را میتونین دریافت کنین از بانک ملت
   باتشکر

 40. بازتاب هاآموزش دریافت افزونه درگاه پرداخت بانک ملت | یک مسلمان

 41. سلام گفته؛
  ۱۵:۰۲ ۱۳۹۳/۱۲/۱۲

  من شماره ترمینال و …. را دریافت کردم از بانک. وارد میکنم تو قسمت افزونه بانک ملت. اما وقتی تست میکنم به درگاه وصل نمیشم. مشکل من اینه

  • محسن بینا گفته؛
   ۱۵:۴۷ ۱۳۹۳/۱۲/۱۲

   همونطور که گفتم باشرکت به پرداخت تماس بگیریدی و آیپی تون را از پشتیبانی هاستتون دریافت کنید
   باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0