پوسته وردپرسقالب در دست ساخت وردپرسقالب دو ستونه وردپرسقالب شخصی وردپرسقالب شرکتی وردپرسقالب فروشگاهی وردپرسقالب نمونه کار وردپرسقالب های ویژه وردپرسقالب وردپرسوردپرس

قالب وردپرس کالیاس ( پر فروش ترین قالب فوق حرفه ای )

نامقالب وردپرس کالیاس
قیمت۵۹۰۰۰ تومان
پیشنمایش هاپیشنمایش فارسی پیشنمایش انگلیسی
خرید

قالب وردپرس کالیاس

قالب وردپرس کالیاس، این بار هم یکی دیگر از قالب های حرفه ای وردپرس را با بهترین کیفیت برای شما آماده کرده ایم. قالب وردپرس کالیاس، قالبی منحصر به فرد، پیشرفته و بسیار زیبا است که دارای امکانات متعددی در زمینه سایت های شرکتی، شخصی و فروشگاهی میباشد. قالب وردپرس کالیاس را میتوان به عنوان یک قالب وردپرس حرفه ای به همگان پیشنهاد داد. چرا که این قالب دارای پنل تنظیمات پیشرفته، صفحه ساز قدرتمند، امکانات فراوان، شورت کدهای کاربردی و رنگ بندی بسیار زیبا و فوق العاده ای میباشد. گنجاندن همه این امکانات در قالب وردپرس کالیاس باعث شده که بتوان از آن در زمینه های مختلفی استفاده کرد و قطعا نتیجه کار، یک وبسایت کاملا حرفه ای بر پایه وردپرس خواهد بود.

دارای فایل نصبی فارسی و راست چین شده 

فوق حرفه ای بودن قالب وردپرس کالیاس از یک سو، و از سوی دیگر کیفیت بسیار بالای وردپرس سیتی در آماده سازی قالب، باعث شده که بتوانیم با جدیدیت این قالب را برای سایت شما پیشنهاد بدهیم و تجربه داشتن یک وبسایت حرفه ای را برای شما تضمین نماییم.
قالب وردپرس کالیاس نسخه ۴٫۱۵٫۵ منتشر شد.
قالب وردپرس کالیاس نسخه ۴٫۱۰٫۵ منتشر شد.
قالب وردپرس کالیاس نسخه ۳٫۶٫۷ منتشر شد.
قالب وردپرس کالیاس نسخه ۳٫۶ منتشر شد.

قالب وردپرس کالیاس

قالب وردپرس کالیاس
قالب وردپرس کالیاس
اضافه شدن ۴۰ فونت فارسی قالب وردپرس کالیاس – قالبی حرفه ای و زیبا از نسخه جدید 

همان طور که میدانید این قالب خیلی پرطرفدار هستش و خیلی از دوستان میگفتن که فونت فارسی چرا برای این اضافه نشده و گروه وردپرس سیتی در نظر داشت در ورژن جدید حتما این کارو انجام بده و قالب وردپرس کالیاس – قالبی حرفه ای و زیبا از قبل هم پرطرفدارتر بشه .

فونت فارسی وردپرس سیتی
فونت فارسی وردپرس سیتی

قالب وردپرس کالیاس یکی از مدرن ترین و پرفروش ترین قالب های تم فارست است. ما کالیاس را از جنبه های گوناگون مورد بررسی و ارزیابی قرار دادیم و این باور را داریم که یکی از بهترین قاب های وردپرس را برای شما آماده کرده ایم. یکی از موارد داغ این روزها وجود صفحه ساز بسیار قدرتمند در قاب کالیاس میباشد که کار ساخت صفحات را بسیار آسان میکند به طوری که فقط با انتخاب شورت کدها میتوانید آ نها را به صفحه اضافه کنید و وبسایت خود را تکمیل نمایید.

قالب وردپرس کالیاس
قالب وردپرس کالیاس

..:: ویژگی های کلیدی قالب وردپرس کالیاس ::..

۱- کاملا مدرن و مناسب برای سایت های امروزی

قالب وردپرس کالیاس به دلیل استایل های متنوع و کاملا مدرن از همان بدو ورود، حضور بسیار پر رنگی را در دنیای قالب های وردپرس داشته است. کالیاس به دلیل دارا بودن  استایل های متنوع، قادر است تا مطابق با سلیقه شما آراسته شود و به همان چیزی تبدیل شود که شما میخواهید.

قالب وردپرس کالیاس
قالب وردپرس کالیاس

۲- پنل تنظیمات پیشرفته

کالیاس به یک پنل تنظیمات پیشرفته که امروزه مورد نیاز هر قالب پیشرفته ای میباشد مجهز گردیده است. شما از طریق این پنل تنظیمات به امکانات فراوان و کلیدی دسترسی خواهید داشت. تغییر رنگ قسمت های مختلف، تعداد ستون های فوتر و سایر تنظیمات فوتر، تعیین لوگو، فعال کردن سایت چند زبانه، تنظیمات هدر و … همه امکاناتی است که در پنل تنظیمات قالب قرار گرفته است.
قالب وردپرس کالیاس

۳- صفحه ساز قدرتمند و بسیار آسان

کالیاس مجهز به صفحه ساز قدرتمندی است که کار را برای شما بیش از پیش راحت نموده است. در کالیاس خبری از درگیری با کدهای گیج کننده نیست و شما قادرید با صفحه ساز صفحات مورد نظر خود را بسازید. آن هم به شکل کاملا بصری.

قالب وردپرس کالیاس

۴- کاملا واکنشگرا

قالب وردپرس کالیاس کاملا واکنشگرا میباشد و در دستگاه های نمایشی مختلف به خوبی خودش را سازگار کرده تا کاربر بهترین نمایش را در تصویر داشته باشد.

قالب وردپرس کالیاس
قالب وردپرس کالیاس

۵- امکان راه اندازی فروشگاه

کالیاس این امکان را به شما میدهد که در مجموعه سایت خود، محصولاتتان را نیز به فروش بگذارید. قالب وردپرس کالیاس در بخش فروشگاه نسبت به قالب های وردپرس چندمنظوره دیگر، امکاناتی بیشتر را در اختیار شما میگذارد.
d1_06

۶- دارای ۱۵ اسلایدر فوق العاده

واو… 🙂 ۱۵ اسلایدر در یک قالب ! 🙂 🙂 🙂

قالب وردپرس کالیاس

۷- دارای ۲ حالت تیره و روشن

قالب وردپرس کالیاس دارای ۲ حالت کلی تیره و روشن است که تنها با یک کلیک امکان تغییر آن وجود دارد و بنا به سلیقه خود میتوانید از هر کدام از حالت های تیره و روشن استفاده کنید.

قالب وردپرس کالیاس
قالب وردپرس کالیاس
۸- امکان رنگ بندی بی نهایت

قطعا سلیقه افراد با هم متفاوت است. شما میتوانید رنگ قسمت های مختلف را به دلخواه خود تغییر دهید تا به ترکیب رنگ مورد نظر خود برسید. تغییر رنگ از طریق پنل تنظیمات و با انتخاب رنگ به سادگی صورت میگیرد.

۹- بی نهایت هدر

شما قادر هستید تا برای هر صفحه خود هدر مجزایی قرار دهید. همچنین استایل هایی در خود قالب وجود دارد. یکی از استایل های بسیار زیبای قالب وردپرس کالیاس، پرتوهای نور درخشنده است که نتیجه کار آن بسیار زیبا خواهد بود.

۱۰- بی نهایت صفحه حرفه ای

برای ساخت صفحات شما هیچ محدودیتی ندارید و هر چند صفحه را به هر شکلی که میخواهید میتوانید با امکنات قالب بسازید.

۱۱- راه اندازی سایت چند زبانه

در صورتی که میخواهید سایت شما چندزبانه باشد این کار به سادگی قابل انجام است.

۱۲- برگه اختصاصی سایت در دست تعمیر

اگر در حال به روز رسانی های کلی در سایت هستید و یا هنوز سایت شما به شکل رسمی آغاز به کار نکرده و در حال ساخت آن میباشید میتوانید حالت “سایت در حال تعمیر است” را از پنل تنظیمات قالب فعال کنید. در این حالت فقط خود شما سایت را به طور کمل میبینید و کاربران تنها صفحه ای شامل پیامی از جانب شما را مشاهده میکنند.

دارای فایل نصبی

قالب وردپرس کالیاس

۱۳- هدر انیمیشن

یکی از موارد جالب در قالب وردپرس کالیاس دارای بودن افکت پرتوهای درخشنده نور برای هدر میباشد. این افکت ها زیبایی چشم نوازی برای هدر میسازند.

۱۴- دارای ۲ عرض ۱۱۷۰ پیکسل و ۹۶۰ پیکسل
۱۵- دارای ۶ نوع حالت مختلف برای هدر
۱۶- و امکانات بسیار پیشرفته دیگر برای تنظیمات وبلاگ، فوتر، نمونه کار و …  🙂

برخی از ویژگی های قالب چند منظوره کالیاس

 • بیش از ۵۰ دمو قابل درون ریزی
 • سازگار با انواع نسخه های وردپرس
 • ساخته شده با بوت استرپ
 • برگه ساز گرافیکی زنده با بیش از ۱۰۰ عنصر
 • نصب با یک کلیک
 • واکنش گرا و رتینا
 • بارگذاری هوشمند
 • سازگار با موتورهای جست و جو
 • کاملا فارسی و راستچین
 • رنگ بندی نامحدود
 • سازگار با ووکامرس
 • صفحات اصلی نامحدود
 • سازگار با MailChimp
 • اسلایدرهای مختلف
 • جدول تعرفه ها
 • روولوشن اسلایدر
 • فرم تماسپاک کردن نگاره
 • اچ تی ام ال ۵ و سی اس اس ۳
 • سازگار با بی بی پرس و بادی پرس
 • به روزرسانی نامحدود
 • و …

نمونه سایت طراحی شده با قالب کالیاس:

neyestan-raha.ir  –  rona-agency.com  –  ferdowsmarket.com  –  gfxsam.ir

نامقالب وردپرس کالیاس
قیمت۵۹۰۰۰ تومان
پیشنمایش هاپیشنمایش فارسی پیشنمایش انگلیسی
خرید

نقد و بررسی قالب وردپرس کالیاس

ارزش خرید نسبت به قیمت
طراحی و زیبایی
سئو و بهینه شده
پشتیبانی وردپرس سیتی

امتیاز وردپرس سیتی

قالب وردپرس کالیاس

امتیاز کاربران: ۲٫۶۵ ( ۲ رای)
برچسب ها

شریف

با سلام اینجانب سید محمود شریف دارای کارشناسی نرم افزار و علاقه مند به طراحی وب (Web Developing) وردپرس جذابیت های گیرایی و ملموسی داره که همه عزیزان رو به خودش جذب میکنه امیدوارم بتوانیم در کنار شما دوستان روز به روز به موفقیت های چشم گیری دست پیدا کنیم . با سپاس

نوشته های مشابه

803 دیدگاه

 1. سلام دوستان
  من دارم از قالب سارکل استفاده می کنم ، اما به ترجمه سجاد ایمان دارم و مطمئنا هیج قالبی رو بدون دلیل ترجمه نمی کنه !
  اگه دنبال یه کار خاص هستید شک نکنید و وردپرس سیتی اولین انتخابتون باشه .

 2. با سلام ، در کدام یک از پوسته های ویژه امکان قراردادن short news می باشد؟ همکنون قصد خرید یک پوسته جهت سایت شرکتم دارم فعالیت ما در زمینه شبکه و امنیت شبکه میباشد بین انتخاب پوسته های (امپراتور،کالیاس و Circles) گیر کرده ام پیشنهاد شما کدام است؟

 3. منظورم قرار دادن نواری در قسمتی از صفحه جهت نمایش کوتاه اخبار مانند این سایت http://tara-co.ir ،همچنین در سایتی که مثال زدم صفحه ای بنام دانلود و مقالات هست آیا قالبهایی که فرمودید امکان این را دارند که مطالب را به آن صورت نمایش دهند یا باید شخصی سازی بشوند؟

  1. اون حالتی رو که هیچ کدوم از قالب های شرکتی تم فارست ندارن. فقط خبری ها دارن.
   شما میتونید به این شکل استفاده کنید که اتفاقا خیلی شیک تر هم هست (قسمت آخرین مطالب) http://kallyas.demo-wpcity.ir/?page_id=179
   البته دیگه تعداد عناوینی که نشون بده و اینکه چقدر از عرض صفحه رو بگیره دست خودتونه.
   واسه مقالات هم یه دسته درست کنید به نام مقاله و مقالات رو تو اون دسته قرار بدید و از حالت پست ها استفاده کنید تا مثل اون بشه

  1. سلام. نصب که فقط اپلود قالب هست. اگر دوست دارید یوزر/پس هاست و وردپرس بدید اخر امشب نصب میکنم

   موفق باشید

 4. سلام
  صفحه مربوط به “سایت در دست ساخت” و همچنین “دکمه عضویت در سایت” قالب وجود ندارد
  اگر روش خاصی برای ایجاد یا اصلاح آن وجود دارد بفرمایید

  1. سلام. وجود داره. در تنظیمات قالب هست. تب “صفحه در دست ساخت” . باید فعالش کنید. منتها برای خود شما که سایت نشون داده میشه. برای بقیه صفحه در دست ساخت نمایش داده میشه

   موفق باشید 🙂

  1. از تنظیمات قالب > پیشرفته : گزینه وارد کردن اطلاعات پیشفرض رو بزنید. دمو انگلیسی براتون نصب میشه که متن هاشو میتونید ویرایش کنید. چون دمو فارسی رو کامل نکردم هنوز

   1. ممنون ، اگه یک راهنمای کار با قالب بود خیلی خوب میشد، راهنمای انگلیسی هم خیلی کلی هستش.فکر میکنم واسه دست یافتن به چیزی که در دمو هست باید html بلد باشی

    1. فعلا تو وب فارسی چنین راهنمایی وجود نداره که خیلی کامل باشه. البته فعلا 🙂
     نه هیچ نیازی به html ندارید. فقط باید شورت کدها رو انتخاب کنید با صفحه ساز و صفحه با چندتا از اون ها تکمیل میشه

 5. با سلام . من نیاز به یک فروشگاه جهت تولیدات خودم که پوشاک زنانه است دارم کدام یک از قالب های کالیاس و انفولد را پیشنهاد می کنید و با توجه به اینکه من هیچ آشنایی با برنامه نویسی و سایت ندارم می تونم در قالب تغییراتی بدم (مثلا جابجا کردم ستون ها و یا تغییر در جای ماژول ها ) و در ضمن هاست با چه ظرفیتی باید گرفته شود . با تشکر

 6. در این صفحه : http://kallyas.demo-wpcity.ir/?page_id=179 این جمله را به چه طریق قرار دادین اون فسمت(قالب کالیاس یک پکیج کامل برای طراحی سایت شماست و زیبایی سایتتان را برای شما تضمین میکند

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

 7. آقای رجب پور چطور میشه فهرست را طوری تنظیم کنم که وقتی روی گزینه های فهرست کلیک میکنی اتفاقی نیفتد مثلا در همین سایت دمو زمانی که روی ویژگی ها کلیک میشه اتفاقی نیفته و فقط زیر مجموعه آن باز بشه؟

 8. سلام آقا از وقتی که این قالب را نصب کردم هر زمان که سایت یا پنل مدیریتی را باز میکنم بعد ار چند دقیقه خود بخود این سایت رو در یک تب جدید باز میکنه: http://peyvandha.ir/
  تا کنون این مورد برای شما پیش آمده؟

  1. سلام. ادرس سایت رو بدید. به خاطر لینک شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک هست.
   من تو همین سایت خودمم قبلا پیش میومد ولی فقط ۲ هفته اینطوری بود و بعدش دیگه به وجود نیومد. البته منم کاری نکرده بودم و خودش رفع شد

 9. اون قسمتی که مربوط به نمونه کارهاست(Portfolio Category) چیرا باید SELECT کرد هیجی داخل جعبه نیس، میخوام بچای نمونه کار محصولات را نمایش بدم

 10. من می خواستم یه قالب شرکتی برای معرفی غعالیت شرکت و یکسری راهنمایی ها قالبی از شما بخرم

  بین این قالب (کالیاس) و انفولد شک دارم

  کدام را پیشنهادمی کنید

 11. سلام
  دوباره مزاحمتون شدم

  اگه لازم باشه یه تغییراتی مثلا در فونت یا جابجایی یا اضافه کردن ایتمی شما می تونید برامون انجام بدید(در صورت نیاز)

  1. سلام. تو ویرایش برگه در صفحه ساز > اولین گزینه ماله هدر هست که همون چیزی که اضافه شده میتونید ویرایش کنید. چندتا بک گراند تعریف شده که برای ویرایش بک گراند ها باید برید به تنظیمات قالب > بی نهایت هدر

 12. اقای رجب پور

  سلام

  من این قالب را دانلود کردم
  توی نصب این پیغام می دهد

  این بسته نمی‌تواند نصب شود. پرونده style.css در این پوسته موجود نیست.

  1. سلام. فایل ابتدایی که دانلود میکنید به صورت پکیج و شامل قالب + پلاگین + راهنما میباشد. اول باید فایل پکیج رو در کامپیوتر اکسترکت کنید و فقط فایل kallyas.zip رو نصب کنید.

   با احترام

 13. با سلام آقای رجب پور قصد دارم فسمتی جهت سوالات متداول قرار بدم که بشود داخل متنش عکس هم قرار داد accordion خیلی خوبه واسه اینکار فقط عکس قبول نمیکنه راه دیگه ای هست؟

 14. سجاد جان سلام

  اولا پشتیبانی تان حرف نداره .

  ثانیا من این قالب را گرفتم و شما زحمتش کشیدید اپش کردید
  ولی افرادی مبتدی مثل ما که نمی تونند مثل این قالب بسازنن

  اگر امکان داره همین قالب را مثل دمویی که گذاشتی برامون اپش کن که من بتونم متنها را تغییر بدم
  ممنون

 15. سلام ممنون از پشتبیانی و بررسی مشکلات، آقا یک ایمیل فرستادین که حاوی نسخه بروز شده این قالب هست چطور میشه نصبش کرد که مطالبی که قبلا رو پئسته قبلی طراحی شده بهم نریزه؟

  1. شما ۲ حالت انتخاب برای تمام عرض یا عرض ثابت دارید. عرض ثابت به اندازه عرض قالب هست که خیلی مناسبه. ارتفاع متناسب با عکس ها تنظیم میشه. سعی کنید عکس ها یک اندازه باشند و اگه میخواین ارتفاع کمتر باشه باید نسبت عرض به ارتفاع عکس ها بیشتر باشه
   با روولوشن اسلایدر هم که ارتفاع را شما تعیین میکنید

   1. درسته با این کار نحوه نمایش اسلایدر را نمایش میده منظور من تنظیم ناحیه خاکستری زیر اسلایدر هست که کوچیکتر بشه

 16. سلام
  برای سایت موزیک میشه استفاده کرد؟بدون اینکه تنظیمات و پست های سایت که در قالب قبلی گذاشته شده خراب بشه؟

 17. سلام بنده میخوام این قالب را برای شرکت درحال تاسیس خودم خریداری کنم وبنده بین این قالب (کالیاس)وقالب انفولد برسر دو راهی مانده ام شما امکانات کدام رابالاتر میدونید ؟
  البته یکی از دوستانم به نام امیر زاهد قالب انفولد را برای سایت مذهبی به نشانی *** خریداری کرده وبه بنده این قالب را پیشنهاد دادند ولی بنده با دیدن قالب جدیدتره کالیاس کمی وسوسه شدم لطفا اگر امکان داره بنده را بیشتر راهنمایی بفرمایید تا یکی از این دو قالب را خریداری کنم
  البته شرکت بنده , شرکت صنعتی بود ودرزمینه های قطعات کارواش اتوماتیک و…خواهدبود.
  باتشکر

   1. چندسوالدرباره اون یه مقدار ؟
    ۱- آیا امکانات انفولد بهتره یا شمابخاطر منعطف بودن قالب میگید انفولدبهتره؟
    ۲- بنده میخوام ازهرلحاظ سایتی زیباوحرفه ای داشته باشم ,حالا امکان داره توضیحات بیشتری بدین؟
    عذرمیخوام که این قدر واسواس دارم!
    اگه توضیحات بیشتری بدین ممنون میشم.

     1. مطالعه کردم دست شما درد نکنه!
      راستش را بخواهید بنده با آقای امیر زاهد که مسئولیت سایت هیئت *** داره همکاری میکنم وبیش از نیمی ازمطالب سایت را بنده درون سایت میریزم ونسبتا با قالب انفولدآشنایی دارم واگر به سایت هیئت سری زده باشیدمبینید صفحه ی اصلی سایت حسینیه متفاوت ترازقبل شده وطراحی صفحه اصلی سایت هیئت کمی بهتر شده وطراحی صفحه اصلی هیئت با بنده بوده ولی دربعضی ازموارد قالب انفولد اذیتم میکرد ولی مجموعا ازقالب راضی هستم.
      درکل اگر شما میفرمایید که انفولد درمجموع بهتر ازکالیاس است بنده ی حقیر قبول میکنم وقالب انفولد را برای سایت شرکت خودم خریداری میکنم ,چون به جنابعالی و حسن نیت شما ایمان دارم >
      راستش را بخواهید بنده فکرکردم چون قالب کالیاس جدیدتره ونام حرفه ای رایدک میکشه بهتراز انفولداست .
      درکل اگر راهنمایی دیگری به ذهن شما میرسه بنده را روشن تربفرمایید ممنون میشم!
      ببخشید که پرچونگی کردم

     2. شما نظر دیگه ای ندارین!
      بنده قالب انفولد را برای شرکت نیزخریداری کنم ؟
      یعنی بعدا ازبابت خرید نکردن قالب کالیاس پشیمون نمیشم!
      تعارف نکنید چیزی مونده بفرمایید!
      شوخی !!!!!!!!!!!!!

 18. سلام
  من از این قالب استفاده می کنم . البته خودم دست و پا شکسته راستچینش کردم .
  با فوتر قالب مشکل دارم و بعد از چند روز فوتر از بین میره و فقط مینویسه قدرت گرفته از وردپرس . با آپلود دوباره فایل فوتر درست میشه اما دوباره همین اتفاق براش می افته . میشه راهنمایی کنید مشکل رو حل کنم ؟
  مرسی

  1. تست کردم و همه چیز درسته! مجدد با موزیلا تست کنید.
   اگر نشد از صفحه پرداخت مبلغش رو پرداخت کنید و مجدد ایمیلتون رو بدید تا براتون بفرستم و ایمیلتون رو تو دیتابیس برای دریافت اپدیت ثبت کنم.
   http://paycity.wpcity.ir/

 19. با عرض سلام و خسته نباشید اقای سجاد رجب پور

  در مورد نصب قالب که نوشته بودید که نصب و راه اندازی رایگان قالب توسط وردپرس سیتی چطور باید اقدام کنم ایا میشه تنظیمات رو مثل دمو تغییر داد http://kallyas.demo-wpcity.ir

  با تشکر فراوان

  1. سلام. از تنظیمات قالب > تنظیمات پیشرفته : دکمه وارد کردن دمو پیشفرض رو بزنید. کمی صبر کنید تا دمو درون ریزی بشه.
   این دمو دقیقا همون دمویی هست که در فارسی استفاده شده فقط باید عکس ها و متن ها رو تغییر بدید. البته شما نیاز به همه اون صفحه ها ندارید و جز چندتا بقیه رو که لازم ندارید حذف کنید
   اسلایدرهای روولوشن رو هم اگر خواستید ایمیل بدید تا فایل دموی اون ها رو براتون بفرستم.
   موفق باشید 🙂

   1. اگر نصب نکردید میتونید دسترسی هاست بدید تا نصب کنم.
    البته نصب خیلی راحته. فقط باید اپلود کنید تو پوشه themes

   2. با سلام

    ایمیل:***
    متشکر برای جواب
    در ضمن وقتی هم دکمه وارد کردن دمو پیشفرض رو میزنم تمام قالب سایت ای انگلیسی میشه ایا راهی داره فارسی کنم یا باید یکی یکی تغییر بدم

    با تشکر

    1. 🙂 من منظورم این بود که از فرم تماس ایمیل بزنید 🙂 نه اینکه ایمیلتون رو بنویسید 🙂
     البته فکر کنم نیازی نباشه چون خودتون امادش کردید. دموی فارسی این قالب درست ایمپورت نمیشه. البته فقط تو این قالب اینطوری بود و بقیه قالب ها کامل دموی فارسی ایمپورت میشه.
     به همین خاطر گفتم اونو درون ریزی کنید که کامله. من هم برای دموی فارسی از همون استفاده کردم و عکس ها و متن ها رو عوض کردم. بنابراین برای شما فرقی نخواهد داشت چون دمو فارسی رو هم که درون ریزی میکردیم بالاخره باید متن ها و عکس ها رو عوض میکردید.
     الان خیلی راحت متن ها و عکس هاتون رو جایگزین کنید

 20. من میخواهم در یک صفحه از حروف انگلیسی استفاده کنم و حروف از چپ به راست در سمت چپ نوشته شود هرکاری میکنم نمیشه حتی از html هم استفاده کردم بازم در سمت راست صفحه نوشته میشه چکار کنم؟

 21. یک اتفاق عجیب برای من افتاده : بطور خودکار قسمتی از تنظیماتی که در صفحه اصلی داده بودم حذف شده !!!! این مربوط به هاست میشه؟

 22. سلام اقا سجاد!!من یه مشکلی داشتم اینه که برای فروشگاه سایتم از افزونه ووکامرسی استفاده کردم و برای پرداخت انلاین هم از زرین پال مشکل من اینه که هنگام خرید محصول وانتخاب روش خرید محول که من زرین پال رو میزنم اروری میاد بعضیا گفتن با قالب سایت هماهنگ نیست میشه برام درست کنید *** بعد قسمت فروشگاه بعدش یه نمونه گذاشتم باید تا مراحل اخر برید و گزینه زرین پال رو انتخاب کنید بعد ارور رو مشاهده خواهید کرد!!ممنونم

 23. با سلام.
  بنده این قالب رو خریداری کردم چند مشکل دارم در صورت امکان راهنمایی کنید.
  ۱- من رویwp-admin پسورد گذاشتم ولی همیشه تا سایت باز میشه اون پسورد را میخواد.
  ۲- از امکان reCAPTCHA میخوام استفاده کنم public key و private key هم گرفتم تو تنظیمات کالیاس ثبت کردم ولی نمیدونم چطوری توی فرم ثبت نام از اون استفاده کنم.
  ۳- هر از چند گاهی یه صفحه پاپ آپ باز شده و پیوندها رو میاره.
  با تشکر

  1. سلام.
   ۱- این فقط مربوط به هاسته و نه وردپرس. پسورد رو از روی هاست بردارید.
   ۲- recaptcha برای فرم تماسه. تو برگه ای که فرم تماس میزارید یکی از فیلد ها رو از text area به captcha تغییر بدید
   ۳- ماله شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک هست. میتونید از تنظیمات شبکه های اجتماعی رو حذف کنید

   1. ممنون از راهنماییتون.
    برای فرم ثبت نام یا نظر خواهی یه پلاگینی که جلوی اسپم رو بگیره ، با کالیاس هم سازگار باشه میشه معرفی کنید ؟

 24. سلام
  من همونم که در مورد اسلایدر قالب کالیاس پیغام دادم
  من نمیتونم برای قالب کالیاس شما اسلایدر بذارم
  وقت اینم ندارم که کلی بگردم واسش
  واس همین از شما میخوام یه آموزشی فیلمی چیزی بدین بم
  هزینه هم میدما …
  مفت نه
  فقط خیلی فوری میخوام تا اخر هفته
  اگر رایگان انجام میدید که پشتیبانی قالب باشه ، ممنون میشم
  اگرم نه یه اعلام هزینه کنین سریعا
  ممنون میشم

  1. سلم. اسلایدرها رو واسه شما فرستادم. توضیحشم دادم.
   این جا هم حالا توضیح رو میدم:

   سلام. دموی اسلایدرهای روولوشن و cute slider رو پیوست کردم. اونایی که zip هستند مربوط به روولوشن اسلایدر هست و اونی که txt هست مربوط به cute slider است.
   از پنل وردپرس revolution رو انتخاب کنید و بعد دکمه import رو بزنید و ۴ تا اسلایدر رو ایمپورت کنید.
   برای cute هم از پنل وردپرس گزینه cute slider رو بزنید و محتوای داخل فایل متنی رو کپی کنید تو بخش ایمپورت و دکمه ایمپورت رو بزنید.
   اسلایدرهای شما الان ساخته شده است.

   برای قرار دادن تو هر برگه : برید به ویرایش برگه > در صفحه ساز زیر ادیتور وردپرس > از اولین منوی کشویی اسلایدر revolution رو انتخاب کنید و دکمه Add Element کنار منوی کشویی رو بزنید تا به صفحه اضافه بشه. وقتی اضافه شد روی علامت مداد که برای ویرایش ایتم هست کلیک کنید و یکی از اون ۴ تا اسلایدر رو انتخاب کنید.
   تنظیمات رو ذخیره کنید.
   تمام

 25. با سلام

  اگربخواهم اطلاعات سایت فارسی نمونه شما را بر روی سایتی که در لوکال خود دارم داشته باشم چه کار باید بکنم؟

  برایم ایمیل و راهنمایی می فرمایید؟

  با تشکر از شما./

  1. سلام. این پلاگین ها از بهترین و کامل ترین پلاگین های وردپرسه. اگر میخواین اسلایدهایی که تو دمو هست به شما میدم تا ایمپورت کنید

 26. سلام
  ایا این قالب انگلیسی هم میشه؟ اخه من یه سایت دارم که انگلیسی هستش می خوام ببینم تاریخ ها و یا منوی سایت و… رو میشه انگلیسی کرد؟

  با تشکر

 27. سلام سجاد خوبی!!!
  من این افزونه رو گرفتم برای وردپرس به نام Fullwidth-Audio-Player خیلی باحاله برای پخش موزیک هستش ولی همه کار ها رو انجام میدم پخش نمیکنه میتونی کمکم کنی دوست عزیز

 28. یه سوال دیگه من برای سایتم همونجایی که تبلیغات !!یا اخرین نوشته میزارن فهمیدی که فک کنم اسمش slidebar هستش تبلیغات گذاشتم مثلا اندازش یکسان نیست باید چیکار کنم همه به صورت یکسان باشه مثلا این ور اون ور نباشه

 29. سلام اقا سجاد من میخواستم تو صفحه اصلی که نوشته “ورود””بالای صفحه” رنگشو عوض کنم هرکاری کردم نتونستم

 30. سلام ، در پست ها قسمت پایین (برچسب ها و منتشر شده در:…) و در بالا نام کاربر و زمان انتشار را مینویسه چطور میتونم طوری تنظیم کنم که اینا رو درج نکنه؟

  1. سلام. اینو بزارید تو کدهای css دلخواه توی تنظیمات قالب (یا فایل rtl.css )
   [css]
   .eBlog .post_details,.itemLinks,.itemTagsBlock{display: none;}
   [/css]

 31. سلام آقای رجب پور
  خسته نباشین:
  ۱- من عاشق کالیاس شدم قبل از این که اونه بخرم چند سوال دارم- با صحیفه زیبای شما ور رفتم مشکلاتی دارم درسته که کار شما ترجمه و آماده سازی چنین قالبهایی هستش برای ما که وقت کمتری داریم و انرژی در بخش دیگری صرف میشه سخته خوب: اول اینکه مراحل گرفتن و فعال سازی بانک ملت را مفصلا توضیح بدین تا ووکامرس را به ان وصل کنیم۲- چه آیتم هایی را در کامرس باید فعال کنیم تا امنیت به خطر نیفته(توضیح:این کار در بعضی جاها انجام شده اما به نظر من اگر در سطح کلاس اکابر توضیح بدین دست بوس شما هستیم)
  ۲-من فرم ساز را در سایتم فعال کردم می خوام فرم هایی درست کنم که مثل سایت ثبت نام کنکور قابلیت جاگداری عکس را داشته باشه نمی دونم چرا تو این قسمت با وجود بودن ایتمهای مختلف خطا داریم
  ۳-ایا در کالیاس شما می توانم به همین شکل برام سفارشی کنین (دموی شما باشه و من نوشته را تغییر بدم اسلایدر شما باشه و من به اصطلاح از مهندسی معکوس استفاده کنم تا یاد بگیرم)
  در نهایت اگر بشه آموزش های جامع در مورد تنظیمات درونی و کار با تنظیمات سایت بزارین یک دنیا ممنون

  1. سلام. ممنون
   برای درگاه بانک ملت باید اول در سایت به پرداخت ملت اقدام کنید
   نیاز به کار خاصی روی ووکامرس نیست. امنیتش مشکلی ندره
   تو کالیاس امکا نصب دموی فارسی نیست و باید دموی انگلیسی رو ا تنظیمات قالب نصب کنید (تو بقیه قالب ها نصب دموی فارسی انجام میشه)

   1. ها ………دیگه نشد داداش مشهدی بازی در بیاری جوابات منو راضی نکرد هر وقت حوصله کردی و شنگول و سرحال بودی جواب بده تلگرافی قبول نمی کنم هنوز اول راهی انشا الله دو سال دیگه می بینم آقا سجاد ۱۰ تا منشی و ۲۰ تا نگهبانو و چندتا پیشکار و حشم وخدم دورش هستش و دستیابی بهش مشکله وقت شش ماه اونم با معاون بیستمش می ده خلاصه من صبر می کنم البته اینایی که گفتم واقعیت داره و به چنین جایگاهی می رسی می ذارم به حساب پرکاریت اگه وقت نمودی به چاپار میلم جواب را بعدا بفرست موفق و سربلند باشی

 32. خسته نباشین، آقا در صفحه تماس با با از شرت کدی با نام contact form استفاده شده این نباید به جایی وصل بشه؟ چون در حالت عادی که اطلاعات دریافتی را جایی نمی فرسته!

   1. سلام من هم چنین سوالی دارم
    فرض کنید یک فرم ثبت نام درست می کنیم و مثلا ۱۰۰ نفر در آن ثبت نام کرده اند
    ایا در ورد پرس جدای از ایمیلی که گفتین می توان مشخصات ثبت نام این ۱۰۰ نفر را در نرم افزاری مثل اکسل خروجی گرفت?

  1. مکان فهرست رو چپ در نظر گرفتم چون جلوه بهتری داشت. اگر بخواین این کار انجام بشه باید فایل rtl رو ویرایش کنید و منو بره راست و لوکو بیاد چپ

 33. با سلام
  هنوز راهی برای ورود داده های دمو فارسی برای این قالب پیدا نکردید؟
  آیا امکانش هست که جدول صفحات ساخته شده فارسی دیتابیس را برای خریداران ارسال نمایید؟

   1. export جداول داده ای دیتا بیس را. اینجوری نیاز به دمو فارسی هم نیست؛ جداول را که در دیتا بیس خودمان inport کنیم، داده های فارسی وارد می شوند.

 34. با سلام
  با وجود اینکه سبد خرید را در بخش تنظیمات ووکامرس برای نمایش در هدر تنظیم کرده ام، اما باز آن را نمایش نمی دهد؟!! علت چیست؟

 35. با سلام
  علت نمایش error زیر در این قالب چیست؟

  Warning: file_get_contents(C:\AppServ\www\drroxan\wp-content\plugins\revslider\views\templates/../../release_log.html) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in C:\AppServ\www\drroxan\wp-content\plugins\revslider\views\templates\sliders.php on line 110

 36. سلام
  این تمپلیت شما مال تمپ فارست هستش، اگر این تمپلیت بخرم از نظر لایسنس مشکلی نیست؟ شما یعنی یه لایسنس درست حسابی به من میدید که قابل آپدیت باشه تمپلیت و بشه کپی رایت برداشت؟
  قیمت تمپلیت ۵۵ دلار هستش که اصلاً و ابداً به ۶۰ هزار تومان نمیخوره؟
  شما رو هر خرید یه لایسنس از تمپ فارست میگیرید؟ میتونید توضیحی بدید که من با خیال راحت از شما بخرم؟

  1. سلام. نه مشکلی نیست. آپدیت قالب از طرف ما انجام میشه و براتون ارسال میشه.
   قالب های تم فارست لایسنسی به صورتی که بخواین وارد قالب کنید ندارن. در خارج از ایران کپی رایت وجود داره و نباید استفاده کرد ولی تو ایران …
   مشکلی از این بابت وجود نداره و میتونید استفاده کنید

 37. سلام خسته نباشید

  یکی بیاد واسه من قالب وردپرس نصب کنه ما هر کار میکنیم نمیتونمممممممممممم

  کسی نیستش نصب کنه ؟؟؟؟

 38. قالب موزیک بهتئون میدم که نصب کنید

  اگه لطف کنید اره فیلتر شده رفع فیلتر کردم ببینم کی باز میکنند

  اینم لینک قالب ***/

  1. دوست عزیز از همون جایی که قالب رو خریدین باید درخواست پشتیبانی کنین. من که می تونم مسئولیت قالب های سایت های دیگه رو به عهده بگیرم

  1. سلام. تو این قالب امکان نصب دموی فارسی نیست. باید دموی انگلیسی رو نصب کنید و بعد ویرایش کنیدش.
   برای نصب برید به تنظیمات کالیاس > پیشرفته > import dummy data رو بزنید.
   دقیقا میشه همون دموی فارسی منتها با متن انگلیسی و عکس سمپل

 39. سلام، آقا بعضی صفحاتی که میسازم اسلایدر را نشون نمیدن هر کاری میکنم همچنین sidbar هم کوچیک سمت چپ نمایش میده و هر تنظیمی انجان بدی تغییری نمیکنه دلیلش چیه؟ امکانش هست نگاهی بندازین؟

  1. سلام. ادرس سایت بدید تا بتونم ببینم. شما باید اسلایدرها رو ویرایش کنید و عکس داخلش بزارید. دلیل این چیزی که میگین اینه که اون عکس سمپل خیلی کوچیکه و نمیتونه فضا رو پر کنه.
   عکس ها رو تغییر بدید

   1. میدونم اینو عکسم میزارم ولی نمایش نمیده ، چند روزه اینطور شده صفحاتی که قبلا ساختم درسته جدید که میسازم نشون نمیده، مثلا صفحه سوالات متداول و یا موبایل سکیوریتی را ببینین نمایش نمیده:

     1. ***
      نام کاربری: ***
      رمز:***
      این لینک را ببینین:*** غیر از اسلایدر یک مشکل دیگر هم داره که sidbar را هر کاری میکنی سمت چپ نمایش میده فقط
      اینم مشکل اسلایدر دارد: ***

     2. شما اسلایدر رو درست تنظیم نکردید. من الان برای صفحه سوالات متداول یکی درست کردم. باید ارتفاع اسلایدر رو تنظیم میکردید و برخی تنظیمات دیگه …

      موفق باشید

 40. سلام
  قالب کالیاس رو خریداری کردم ولی توی نصب مشکل دارم
  خطایی که میده اینه که شیوه نامه گم شده است. چیکار باید بکنم؟

  1. سلام
   بسته ای که دانلود میکنید به صورت یک پکیج با نام kallyas_pack.zip میباشد که حاوی خود قالب و راهنمای فارسی و انگلیسی است. ابتدا باید این بسته را در کامپیوتر خود از حالت فشرده خارج کنید و فقط قالب اصلی که در ان موجود است نصب نمایید.

  1. واسه این قالب امکان نصب دموی فارسی نیست. شما باید دموی انگلیسی رو نصب کنید و بعد ویرایش کنید. درواقع برای دموی فرسی هم ما همون دموی انگلیسی رو نصب کردیم و متن ها و عکس ها رو عوض کردیم.
   برای نب دمو برید به : تنظیمات کالیاس > پیشرفته > insert dummy data

 41. سلام خسته نباشی.یه قالب برای سایت موزیک وفیلم میخوام دارای امکانات بالاوصحیفه فارسی که بتونم باهاش کارکنم یعنی کلا از همه جای مدیریتش سر دربیارم .قیمتش و توضیحاتونو برام بفرستید مرسی

  1. سلام. میتونید از قالب ۳ ستونه مجله هفت استفاده کنید. الان یکی از کاربران رو دیدم که برای سایت فیلم ار این قالب استفاده کرده بود

  1. سلام. cute slider که چیز خاصی نداره و فقط باید عکس برای هر اسلایدر بزارید. همین
   روولوشن هم میتونید تو یوتیوب ببینید

 42. سلام میخواستم بدونم این قالب فرم ثبت نام آماده داره؟یا باید پلاگین نصب کنم _من در قالب های معمولی یه پلاگین نصب کردم اما فرم ثبت نام روی یه صفحه جدا از قالب باز میشه – میخواستم بدونم قالب کالیاس چه جوره؟

   1. سلام منظورم اینه قالب باید یه سیستم عضویت پیشرفته داشته باشه مثل فرستادن لینک فعال سازی ویا کد فعال سازی و.. منظورم پیشرفته باشه و گرافیکی- –

 43. با سلام
  من قالب کالیاس رو خریداری کردم ولی برای نصب از طریق پنل وردپرس خطای عدم وجود فایل style رو میده
  لطفا منو راهنمایی کنید
  با تشکر

 44. سلام مجدد
  اگر مطالب مثل دموی فارس آماده بشه خیلی عالیه ، من فقط اطلاعات خودمو جایگزین کنم
  خیلی ممنون میشم
  یا علی
  قنبری

  1. سلام. اثتثنا برای این قالب امکان نصب دموی فارسی نیست چون وقتی ایمپورت میکنم خالی ایمپورت میشه ! شما میتونید دموی انگلیسی رو نصب کنید. برای دموی فارسی هم ما از همون دموی انگلیسی استفاده کردیم و متن ها و عکس ها رو عوض کردیم.
   برای نصب دمو برید به : تنظیمات کالیاس > پیشرفته > insert dummy data رو بزنید. تا دموی انگلیسی نصب بشه و ویرایشش کنید. دموی اسلایدرهای روولوشن اما همراه قالب هست که میتونید اوها رو ایمپورت کنید داخل اسلایدر

   موفق باشید 🙂

 45. سلام خسته نباشید من اسلایدر لپ تاپ رو میارم و عکسارو در این اسلایدر میذارم ولی اصلا عکسا رو بارگذاری نمیکنه براچی:؟؟؟؟؟؟؟

 46. سلام
  من امروز صبح بعد از کلی اره یا نه قالبو ازتون خریدم
  ولی الان که نصب کردم خیلی خیلی سادست و هیچ کدوم از چیزایی که ت دمو گذاشتینو نداره
  حداقل باید اون چیزیو که نشون دادینو به مشتری تحویل بدید
  لطفا یه بک آپ از نسخه دموی فارسی + دیتابیسشو بگیرید و لینکشو بفرستید
  ممنون

  1. سلام. قالب ها وقتی نصب میشن هیچ اطلاعاتی به صورت پیشفرض روی سایت پیاده سازی نمی کنن. شما باید از امکانات قالب استفاده کنید و اون چیز هایی که مد نظرتون هست پیاده سازی کنید.
   نصب دمو یک فرایند دلخواه برای اشنایی با قالبه.
   تو این قالب خاص امکان نصب دمو فارسی نیست چون وقتی ایمپورت میکنم خالی ایمپورت میشه. شما باید دموی انگیسی قالب رو نصب کنید. برای فارسی هم ما از همون دموی انگلیسی استفاده کردیم و متن ها و عکس ها رو تغییر دادیم.
   برای نصب برید به: تنظیمات کالیاس > پیشرفته > insert dummy data
   موفق باشید 🙂

   1. سلام
    من خود قالب دمو رو با همه جزئیاتش میخوام
    هزینه قالبو که پرداخت کردم
    الان چقدر لازمه بدم تا کپی اونو برام ایمیل کنید یا حتی میتونم یوزر و پسورد هاستو هم بدم تا خودتون نصب کنید.
    اگه لازم میدونید میتونم باهاتون تماس بگیرم.
    ممنون

    1. سلام. امکان نصب دموی فارسی برای این قالب خاص نیست چون وقتی ایمپورت میکنم صفحات خالی ایمپورت میشه.
     شما میتونید دموی انگلیسی رو نصب کنید. دموی فارسی هم از روی همون ساخته شده و ما فقط متن ها و عکس ها رو تغییر دادیم.
     برای نصب دموی انگلیسی برید به تنظیمات کالیاس > پیشرفته > insert dummy data رو بزنید و کمی صبر کنید تا اطلاعات وارد بشه.
     البته اسلایدر ها رو میتونید تو روولوشن اسلایدر ایمپورت کنید.
     موفق باشید

 47. با سلام
  من میخوام از اسلایدر icarousel رو استفاده کنم ولی نتونستم حالت انیمیشن اونو فعال کنم و عکس هایی که داخل اسلایدر قرار میدم به صورت عمودی زیر هم قرار می گیرند.
  نشانی سایت رو قرار دادم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

 48. سلام دوباره
  میخوام وقتی سایتم باز میشه، بخش BLOG قالب نیاد. یعنی مطالبی که میزارم نیاد و بتونم مثل پایین قسمت ساختن برگه هر چی بخوام قابلیت اضافه کنم

  1. سلام. یک برگه بسازید و با صفحه ساز محتوا رو بچینید. بعد برگه رو برای صفحه اول تنظیم کنید
   تنظیمات > خواندن > یک برگه یکتا برای صفحه اول تنظیم کنید

 49. سلام.مندیشب قالب کالیاس خریداری کردم چه جوری باید چندستونه و مثلا البوم ها سمت چپ وفیلم ها سمت راست قرار بگیرند وچه جوری باید باهاش کار کرد مرسی

  1. سلام. برای ستون بندی از صفحه ساز استفاده کنید. قالب از یک سایدبار پشتیبانی میکنه که میتونید دسته ها رو داخلش قرار بدید.

  1. سلام. شما میتونید از تنظیمات قالب دمو انگلیسی قالب رو نصب کنید تا سایتی شبیه دمو داشته باشید.
   برید به : تنظیمات کالیاس > پیشرفته > insert dummy content

 50. من اشتباه بزرگی کردم که باید قالب مجله هفت میخریدم که اشتباها کالیاس خریدم میشه لطف کنی خودتون سایتو سه ستونه کنید چون قالب ارور میده یه برسی بنید مرسی و قالب اصلی از روی کامپوتر حذف شد میشه لینک دانلوددر جیمیلم بذارید یه بار دگه قالبو داشته باشم برای اینکه بیشتر سرورهامو میخوام عوض کنم مجبورم دوباره قالبو نصب کنم مرسی

  1. من چیو ۳ ستونه کنم؟ با این قالب میشه یه سایتی شبیه دمو درست کرد. البته یکی دیگه هم از این قالب برای موززیک استفاده کرده. این سایت http://storecenter.ir/
   نگران دانلود نباشید. هر وقت بخواین رسید خرید مجدد براتون ارسال میشه چون ایمیلتون تو سیستم ثبته

    1. سیستم پرستاشاپ با وردپرس خیلی فرق داره. ولی امکان تبدیل به وردپرس هست. منتها من پرستاشاپ اصلا کار نکردم و تیم برنامه نویس حرفه ای لازم داره.

 51. سلام آقا نمیدونم چرا وقتی حالت جعبه ای رو فعال می کنم ، بعد از رفرش سایت از حالت جعبه خارج شده و دوباره بصورت تمام صفحه نمایش داده میشه؟!!

 52. سلام
  من قالب رو خریداری کردم اما حالا که نصب کردم خالیه چند تا سوال داشتم
  عکس های اسلایدر رو از کدوم بخش اضافه کنم و حالت نمایش ؟
  منو ها و زیر منو ها رو هم بفرمایید چطوری ؟

  1. سلام. همه قالب ها وقتی اول نصب میکنید خالین.
   روی این قالب امکان نصب دمو فارسی نیست. شما میتونید دموی انگلیسی رو نصب کنید. برید به : تنظیمات کالیاس > پیشزفته > insert dummy data رو بزنید تا دموی انگلیسی نصب بشه و با قالب و کلا وردپرس یکم شنا تر بشید. بعد میتونید متن ها و عکس ها رو ویرایش کنید.
   برای مو برید به : نمایش > فهرست ها
   برای اسلایدر پلاگین روولوشن اسلایدر که همراه قالب بوده نصب کنید. بعد برید به تنظیماتش و یک اسلایدر بسازید. همچنین اسلایدرهای دمو همراه قالب تو پوشه demo هست که میتونید داخل روولوشن اسلایدر ایمپورت کنید
   از تنظیمات هر برگه از قسمت صفحه ساز میتونید از منوی کشویی اول اسلایدر برای صفحه انتخاب کنید

  2. داش سجاد واسه شما خیلی راحته ولی واسه ما اینطور نیست .
   الان با توجه به توضیحات شما کلا نشد . البته من به ۳٫۹ اپدیت کردم ( مشکل مال این که نیست )
   آقا اصلا امکانش هست یوزر نیم پسورد رو بدم همین دموی فارسی رو واسه ما اوکی کنی . چون اینطوری اطلا قالب به کارم نمیاد .

   1. دموی فارسی رو هم ما از روی دموی انگلیسی درست کردیم. فقط من متن ها و عکس ها رو عوض کردم. همین.
    اگه دموی فارسی رو ببینید هنوز بعضی صفحات متنش انگلیسیه و عکسش هم همون عکس سمپل.
    امکان نصب دموی فارسی روی این قالب نبود وگرنه من که کوتاهی نمیکردم و حتما براتون نصب میکردم.
    یوزر/پس بدید اسلایدرهای روولوشن رو براتون ایمپورت کنم و روی برگه ها تنظیم کنم.

  1. سلام. من هر چی پیام بوده جواب دادم. یا کلا پیامتون به من نرسیده و یا رسیده و من جواب دادم ولی fail شده 🙂
   این که دقیقا شکل اون بشه فقط خودش باید باشه 🙂
   میتونید از قالب های دیگه استفاده کنید و یه چیزی شبه و یا با همون کاربرد درست کنید
   مثلا با انفولد میتونید خیی بهتر از اون رو برای اون کار درست کنید

 53. سلام

  از ارتباط با ما پی ام نوشتم اونجا اومد پیغام شما دریافت شدولی بازم جوابی ارسال نشد به ایمیلم
  تو نظر قبلی نوشته بودم:
  عرض کنم یه قالب شبیه این سایت میتونین معرفی کنین ؟؟؟

  سایت:

  http://www.vazinsanatco.com/

  که شما یک قالب فقط معرفی کردین اگه امکانش هس چندتا هم رایگان معرفی کن هم ویژه

  واسه قالبا حداقل قیمت ۶۰تومن هس؟؟تخفیف اصن نمیدین؟؟من واسه یه سایت ورزشی و یه سایت واسه فرش هم قراره ازتون قالب بخرم میشه یکی بخرم واسه هردوشم اونو بزارم؟کدومشو شما پیشنهاد میدین واسه این دو تا سایت؟؟؟؟منظورم ویژه هست

  1. سلام. ایمیل که نیومده ولی شما دیرو هم تو نظرات همینو گفتین که اونجا جواب دادم.
   قالب هامون همین هایی هست که تو سایته.
   به میتونید واسه دو سایت استفاده کنید.
   من انفولد رو بیشت ا همه دوست دارم چون خیلی حرفه ایه

   1. دوست عزیز ممنون از جوابت…
    معلومه که از لحاظ پشتیبانی میشه روتون حساب کرد…
    یک قالب بسیار شیک و باکلاس برای سایت شرکت ساختمانی میخوام…
    از قالب سایت پاسارگاد کارت خوشم اومد اما در عین حال شما هم نظرتو بگو…
    و یک سوال دیگه…
    توی اسلاید یعضی از قالباتون (مث انفولد و کالیاس) چنتا ایتم توی هر اسلاید پشت سر هم وارد میشن…
    این چه جوریاس ؟ ساختنش راحته یا نه مثلا فلشه؟(نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه 🙂

    1. سلام. ما در خدمت شما خواهیم بود 🙂
     اونی که شما میگین اسلایدر روولوشن هست. یه پلاگینه که تو ۹۹% قالب های جدید هست. کار باهاش راحته و اون چیزهایی که میان همه عکسه. با چندتا عکس اون شکلی میشه
     نظر من انفولده 🙂

  1. سلام. کلا اسلاید ربطی به مو و ابزارک نداره. از تو صفحه ساز هر برگه > موی کشویی اول مربوط به انواع هدر و اسلایدر ه

 54. با سلام
  میخواستم بدونم چجور میتونم نوشته های قیمت footer رو تغییر بدم.یعنی پانوشت رو به دلخواه خودم تعویض کنم.
  با تشکر

 55. سلام استاد خسته نباشید
  یه روش هست که میشه قالب فارسی رو که شما ویرایش کردین رو به ما بدین
  فایل های ذخیره شده توی هاست رو کپی کنید و لینکشو برامون ایمیل کنید

 56. یکی از ویژگی های کالیاس نسبت به بقیه تم ها اینه که بک گراند اسلایدر ها پشت منو قرار میگیره .
  مثل لود پیش نمایش فارسی
  الان که اسلایدر برای هدر میسازم نمی تونم این کار رو انجام بدم . چطور میشه این کار رو کرد .

  1. سلام.
   افزونه ووکامرس رو که نصب کنید چندت برگه میسازه. یکی اسمش shop یا فروشگاه هست. محصولات رو که اضافه کنید میان تو این برگه و همین شکلی میشه

 57. سلام
  من این قالب را خریداری کردم
  نصب هم کرده ام
  اما اصلا شبیه دمو نیست!! فرمودید نصب و راه اندازی رایگان
  باید از چه طریق اقدام کنیم؟؟

  ممنون

 58. سلام
  منو های سربرگ در نمونه فارسی وقتی سایت تمام صفحه هست و یا زوم میشه به هم میریزه و میپره داخل اسلایدر!
  در حالی که در نمونه انگلیسی در صورت زوم کل سربرگ به یک منوی کشویی تبدیل میشه.
  من از این قالب خوشم اومده میشه بفرمائید این قضیه چقدر مشکل محسوب میشه؟
  و یک تقاضا ، قالب فروشگاهی Lexus next store قالب بسیار عالی ای هست. امکانش هست این رو هم به پروژه بعدی فارسی سازی و فروشتون اضافه کنید؟
  http://themeforest.net/item/lexus-next-store-responsive-opencart-theme/7104678
  ممنون

  1. سلام. از یه اندازه زوم بزرگتر منوی فارسی هم کشویی میشه. یک مرحله بیشتر زوم کنید تا ببینید
   این قالب که گفتین اپن کارته. من فقط وردپرس کار میکنم ولی چشم. قالب فروشگاهی خوب میزارم

 59. توی این قالب میشه یه اسلایدر هدر به صورت ثابت تعریف کرد .
  توی صفحه اصلی یه بخش وجود داره که آخرین مطالب سایت رو نشون میده . من این بخش رو اضافه کردم اما فقط متن هست و عکس رو نشون نمیده . مطالب هم داری عکس هستن .
  اسلایدر صفحه اصلی سایت اسمش چیه ؟ از توی برگه ساز میشه ساخت یا از پلاگینه

  1. سلام.
   خیر
   باید برای نوشته ها تصویر شاخص بزارید
   تو صفحه اصلی از روولوشن اسلایدر استفاده کردم. دمو اسلایدر همراه قالب موجود بوده و در پوشه Demo هست که میتونید تو روولوشن ایمپورت کنید

 60. سلام و خسته نباشید.
  من قالب کالیاس رو خریدم و یک مشکلی که تازه متوجه شدم، در بخش فروشگاه در کالاهایی که تخفیف خوردند، در internet explorer خطی که روی قیمت واقعی باید بکشه برعکسه. یعنی به جای قیمت اصلی، قیمت تخفیف خورده رو خط میزنه.

  1. سلام. از تنظیمات ووکامرس محل قرار گرفتن ارز رو عوض کنید.
   الان تو سایت شما قیمت اینطوریه: تومان ۴۵۰۰۰
   که باید از تنظیمات تغییرش بدید که اینطوی بشه: ۴۵۰۰۰ تومان

   موفق باشید

    1. خواهش میکنم
     برای تغییر سایز میتونید این رو در بخش کدهای css دلخواه در تنظیمات قالب بزارید
     [css]
     nav#main_menu > ul > li > a{ font-size: 14px;}
     [/css]

 61. با سلام
  اسلایدر کرتیو را از کدام قسمت میتوان فعال کرد؟
  اندازه مناسب عکس برای استفاده در اسلایدها کدام است؟ اتفاق افتاده است که گاهی قسمتی از عکس در اسلاید نمایش داده نشده است

 62. آقا سجاد به نظرت بهترین قالب برای فروشگاه اینترنتی لوازم موبایل چیه؟
  بعد کلا این قالبای وردپرس امنیتش به چه صورته؟
  من زیاد تو امنیت وب وارد نیستم چرا دروغ اصا وارد نیستم 🙂 وردپرسم که منبع بازه مشکلی از این بابت برام پیش میاد؟

  1. سلام . اگر بعضی موارد رو رعایت کنید نه مشکل امنیت نداره. مثل رمز عبور قوی و … . خیلی سایت های بزرگ با وردپرس کار میکنن.
   قالب هم میتونید از همین کالیاس یا همسایه استفاده کنید

 63. آقا ببخشید این قالبا پلاگین وصل شدن به درگاه بانک رو داره آیا؟
  یا باید بگم اینو واسم بنویسن(یعنی هزینه اضافه بدم 🙁 )؟
  از بین قالبای جوملا و وردپرس کدومش بهتره ؟ و چرا؟

  1. سلام. بله. برای درگاه بانک ملت نیاز به هزیه ندارید و رایگان هست. همچنین پی لاین، پارس پال و …

 64. سلام،

  آیا برای داشتن سایت دو زبانه، با خرید تم فارسی، تم انگلیسی هم در اختیار خریدار قرار داده می شود؟
  لطفا راهنمایی فرمایید برای داشتن سایت دو زبانه چه باید کرد؟

  متشکرم

  1. سلام. برای سایت چند زبانه نیا به نصب ۲ وردپرس و تهیه قالب انگلیسی نیست. هر چند بخواین نسخه انگلیسی رو هم میدم.
   با استفاده از پلاگین امکان دو زبانه کردن اضافه میشه.
   بعد خرید ایمیل بزنید پلاگین چند زبانه رو براتون بفرستم

   1. سلام،

    از پاسخ شما متشکرم
    در این صورت میشه قالب انفولد ۲٫۸ انگلیسی رو استفاده کرد و ۲٫۷٫۱ فارسی؟
    من قصد دارم ابتدا نسخه انگلیسی رو راه اندازی کنم و بعد از چند ماه نسخه فارسی… میتونید بعد از خرید، نسخه انفولد ۲٫۸ انگلیسی رو هم در اختیار بنده بگذارید؟

 65. و سوال آخر پیش از خرید اینکه آیا نسخه ۲٫۸ انفولد که شما در اختیار بنده خواهید گذارشت توسط سازنده اصلی آپدیت پذیر خواهد بود یا خیر؟ به عبارت دیگه آیا لایسنس معتبر یا چیزی شبیه به این نیاز نخواهد داشت برای اینکه توسط سازنده اصلی آپدیت بشه؟

  1. آپدیت ها رو ما برای کاربران میفرستیم. شما خودتون نمیتونید از تم فارست مستقیم آپدیت بگیرید
   همیشه نسخه جدید از طریق ایمیل برای شما ارسال میشه

 66. سلام من این قالب نصب کردو ولی منوهای نواری اصلی ویرایش میکنم فارسی نشون میده ولی ولی تو صفحه اصلی سایت تغییذ نمیکنه
  لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام. مو رو از نمایش > فهرست ها ویرایش کنید و ایتم رو باز کنید و متنش رو تغییر بدید.
   بعضی هم که به طور مستقیم اسم برگه رو نشون میده خودشون فارسی شدن

 67. سلام
  این قالب یه صفحه داره به نام style-9-text-login که امکان ثبت نام رو میده ؟ چطور میشه گزینه های بیشتری بهش اضافه کرد . و صفحه ویرایش اطلاعات
  وقتی که یه پست ارسال میشه لینک ادامه مطلب نداره . چطور باید این کار رو کرد . با تشکر

  1. سلام. این ایمیلی که باهاش کامنت گذاشتین تو لیست خریداران نبود.
   ایمیلی که باهاش خرید کردین بدین

 68. سلام من این قالب رو خریداری کردم متاسفانه تو صفحه تنظیمات کالیاس این ارور رو میده
  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home3/gfxsamir/public_html/wp-content/themes/kallyas/admin/framework/class-zn-html.php on line 1312

 69. صفحه تنظیمات اصلا باز نمی شه مثلا وقتی روی عمومی کلیک می کنم هیچ تغییری نمی کنه صفحه این ارورم بالای صفحه هست

 70. سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم هزینه راه اندازی سایتم چقدر میشه کلاً
  میخوام تقریباً مثل شرکت رنا باشه ولی تو زمینه لپتاپ و کامپیوتر و تبلت و اینا !
  ممنون 🙂

 71. پوسته‌های خراب

  پوسته‌های زیر راه‌اندازی شده‌اند ولی ناقص هستند. پوسته‌ها باید یک شیوه‌نامه و یک قالب داشته باشند.
  نام توضیح
  kallyas شیوه‌نامه گم شده.

  این خطا رو میده

 72. درود برشما
  من می خوام این قالب رو خریداری کنم فقط قبلش چند سوال دارم خدمتتون.
  ۱- می تونم صفحه فروشگاه رو صفحه اول قرار بدم؟ یعنی سایت باز شد صفحه فروشگاه رو نشون بده ب جای این صفحه ای که الان روشه.
  ۲- با افزونه زرین پال کار می کنه بخش پرداختش؟مشکلی نداره؟

  برای زحماتتون سپاس فراوان

 73. برای یک عمده فروشی لوازم جانبی کامپیوتر که تنوع محصول و برند داره به نظرتون بدرد می خوره؟امکان دسته بندی محصول داره؟

 74. سلام
  من این قالب را خریداری کردم.
  آیا امکانش هست که سایز اسلایدر روولوشن را کم کنم؟لطفا راهنمایی بفرمایید؟

 75. The connection was reset

  The connection to the server was reset while the page was loading.

  The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.
  If you are unable to load any pages, check your computer’s network connection.
  If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.

   1. ممنون از راهنمایی هاتون
    در مورد تغییر سایز اسلایدرها شما فرمودید از تنظیمات قالب حالت boxed را انتخاب کنم ولی با این انتخاب کل صفحه کم می شود!!!
    ولی
    من می خواهم ارتفاع اسلایدر را کم کنم؟؟؟؟؟

 76. سلام
  برای قالب هایی که فروشگاه دارند امکان اتصال حساب بانک های داخلی به افزونه کار پیچیده ای است یا نه؟
  متشکرم

  1. سلام.
   نه. باید افزونه درگاهشو نصب کنید. مثلا تو سایت درگاه برای بانک ملت رو گذشتم که میتونید دانلود کنید

 77. سلام
  دیدم خیلی ها به مشکل برخوردند گفتم باگم اینو که
  این پوسته به یک حرفه ای برای تنظیم کردنش نیاز داره و بدرد هرکسی نمیخوره
  حوصلشو ندارید پوسته ساده تری انتخاب بفرمایید
  ممنونم

  1. سلام. صفحه ساز خیلی از قالب ها به همین شکله. مثل قالب سایرکل
   خود این قالب هم ۱۲۰۰۰ فروش داشته و در بین قالب های پر فروش از خیلی وقت پیش تا الان بوده. درسته صفحه سازش به انفولد نمیرسه ولی بازم خیلی خوبه. همین الان خیلی از قالب ها فقط با شورت کد کار میکنه

 78. سلام
  پوشه Child برای چیه؟ شنیدم اگر چوسته رو بخوایم آپدیت کنیم باید از Child استفاده کرد، ممنون میشم روشن بفرمایید

  1. چیلد رو باید بعد از قالب اصلی به همون صورت قالب نصب کرد. بعد کدهای css دلخواه رو داخلش بزارید. با اپدیت قالب فایل چیلد تغییری نمیکنه و تغییرات شما از بین نمیره

 79. سلام
  من وقتی ترجمتون رو دیدم شوکه شدم، آیا ۶۰ هزارتومن پولی که میگیرید، برای ترجمه کامل نیست؟
  یک جاهایی رو جا گذاشتید و ترجمه نکردید، این واقعا درست نیست که اینطوری کار کنید
  درسته که کسی به ما اینها رو یاد نداده ولی فکر می کنم شمایی که تحصیل کرده هستید باید اینها رو خوب بدونید
  متأسفم

  ممنونم

  1. سلام. تو این قالب در صفحه سازش باید لغت ها به صورت دستی ترجمه میشد که هر کدوم در فایل جدایی بود. و چون ما زیاد قالب اپدیت میکنیم ترجمه دستی متن ها خیلی وقت میگیره.
   زبان انگلیسی یک زبان بین المللی هست. از اول راهنمایی درس زبان انگلیسی برای همه درس دده میشه. این خیلی بده که این قدر خودتون رو محدود کنید.
   ولی چشم. المان های صفحه ساز رو برای نسخه جدید ترجمه میکنم.

 80. سلام
  من با انگلیسی مشکلی ندارم، از انگلیسی همین قالب هم دارم استفاده می کنم و خیلی راحتم اما وقتی میگیم فارسی همه چیز باید فارسی باشه.
  ممنونم از مسئولیت پذیریتون، همین یک دنیا ارزش داره که متأسفانه خیلی ها ندارند در این کشور.
  من الان یک مشکل اساسی دارم اینه که ابزارها (فرم تماس با، جعبه متن و … ) از چپ شروع میشن و باید حتما ۴-۴ تنظیم بشه اندازشون تا راست بشه دیدشون
  لطفا این مشکل رو حل بفرمایید
  خیلی ممنونم

  1. سلام. تا اونجا که امکان باشه سعی میکنم ترجمه ها رو هم فارسی کنم.
   ابزارها مطابق با اون چیزی که د صفحه ساز گذاشتی نمایش داده میشه. میشه اسکرین شات بدید

  1. سلام. همه صفحه سازها از چپ شروع میشه. ما هم برای قالب هایی که صفحه ساز داره معیار چینش عناصر رو همون صفحه ساز میگیریم که کار کردن واضح تر باشه. چون اگر کاربر یه چیزی رو تو صفجه ساز بزاره و نتیجه تو سایت برعکس باشه زیاد براش خوشایند نیست.
   بالاخره کسی که داره سایت رو اماده میکنه تمام عرض اون ردیف رو با المان ها پر میکنه.

   1. سلام
    سجاد جان، صفحه ساز برای انگلیسی چپ رو مبنا قرار داده، ما که انگلیسی نیست زبانمون، باید راست مبنا باشه
    تو عکسی که برات قرار دادم بنظرت فرم تماس اگه چپ باشه کاربر اونو غیرعادی نمیدونه؟ اولین جایی که ما می بینیم سمت راست هست و چپ برای ما غیرعادیه.
    الان من هم صفحه رو پر کردم اما با کشیدن فرم تماس و دراز کردنش در طول صفحه، این کار جدای از اینکه صفحه رو ناهنجار کرده، برای همه جا که قابل استفاده نیست، همیشه که ما نباید صفحه رو پر کنیم، یک جاهایی نیازه که صفحه پر نباشه
    اگر قرار به ترجمه لغت بود، خب با برنامه های ترجمه و فایل ترجمه قالب هرکسی میتونه اینکارو بکنه
    من چون راست چین کردن بلد نبودم ۶۰ تومن از شما خرید کردم
    لطفا راست چینش کنید
    ممنونم

    1. سلام. برای تمام قالب هایی که صفحه ساز دارن استاندارد همینه که از چپ چیده بشن.
     بررسی میکنم ببنم اگه اونطوری که شما میگین بهتر بود اونو انجام میدم.

     با تشکر

  1. سلام. تو روولوشن اسلایدر یک اسلایدر بسازید.
   بعد تو برگه از صفحه ساز در اولین منوی کشویی “روولوشن اسلایدر” رو اتخاب کنید

 81. سلام

  من دیروز قالب رو خریداری کردم، بنظرم قالب های دیگه که از شما خریده بودم کاملتر بود.
  من اطلاعات دمو رو همونطور که گفتید امپورت کردم. ولی قالب با پیش نمایش فارسی که خودتون قرار دادین تفاوت زیادی داره .
  لطفا اون فایل پیش نمایش رو برام ارسال کنید. که من بتوانم همون فایل xml رو درون ریزی کنم.

  ممنون

  1. سلام. واسه این قالب امکان ایمپورت فایل xml نیست و باید از همون دمو انگلیسی استفاده کنید.
   دموی فارسی هم همونه که من عکس ها و متن ها رو عوض کردم.
   البته دموی اسلایدرها رو براتون همراه قالب گذاشتم. اونا رو میشه ایمپورت کرد

 82. سلام
  وقت بخیر.
  یه سوال داشتم اگه امکانش باشه راهنمایم کنید ممنون میشم
  من یک قالب شما رو دانلود کردم بعد ووکامرسم بهش اضافه کردم حالا می خوام بدونم چطور میشه صفحه فروشگاه رو به عنوان صفحه اول بذارم مثلا ادرس سایتو زدم صفحه فروشگاه بیاد

 83. سلام
  میشه راهنماییم کنید از کجا می تونم متن هایی که در صفحات سبد خرید و حساب کاربری و… فروشگاه می بینیم را با متن هایی دیگر عوض کنیم

  1. سلام. مربوط به ووکامرس فارسی میشه. تو بخش ووکامرس فارسی میتونید حلقه های ترجمه رو تغغیر بدید

 84. سلام و عرض ادب

  لطفا پاسخگو باشید

  قالب رو پس بگیرید و پول منو به حساب بریزید ۷ روز ضمانت برگشت گذاشتید . ۱روز بعد جواب ندادید !!

  1. سلام. منو ببخشید اینترنت مخابرات مشهد قطع شده.
   الان یه ویمکس مبین نت گرفتم فقط برای جواب کاربرا

  2. فکر کنم ضمانت برگشت ماله وقتیه قالب مشکل داشته باشه الان خیلیا دارن استفاده میکنن مشکلیم ندارن شما هم میتونستی از پیش نمایش قالبو بررسی کنی ببینی به دردت میخوره بعد بخری

 85. سلام
  ممنون از راهنمایی هاتون
  سایدبارم مشکل پیدا کرده نمی دونم چرا؟
  جای ساید بار خالی میشه ولی ابزارک هایی رو که گداشتم نمایش نمی ده!!!!!
  خیلی فوریه لطفا

 86. سلام
  در مورد مطالبی که به صورت تب در یک برگه می نویسیم(تب افقی یا تب عمودی) و یا کد تب از درون کدهایی که کالیاس در ویرایشگر بالای برگه ارائه می دهد٫ چه طور می توان به هر کدام از تب ها از درون منو یا برگه های دیگر لینک داد؟

  یک سوال دیگر : چه طور می شود آرایش زیر منوها ، چندستونی شود؟

  1. سلام.
   به تب نمیشه لینک داد
   خود قالب مگامنو نداره ولی میتونید ا افزونه uber menu استفاده کنید

 87. سلام سجاد جان
  نسخه جدید رو قرار دادی؟
  اگر ممکنه یک قابلیتی قرار بده که نسخه جدید اومد یه ایمیل داده بشه خودکار و راهنمایی کنه برای دانلودش.
  ممنونم

  1. سلام. نسخه جدیدی هنوز نیومده ولی چیزی که گفتن باید تا ۲ هفته دیگه منتشر بشه
   وقتی مسخه جدید بیاد برای همه میفرستم

 88. سلام اقای رجب پور
  من قالب کالیاس را از شما خریدم
  و می خواستم اسلایدر را اضافه نماییم
  من رفتم اول یه اسلاید توی رویولوشن ساختم و در صفحه ساز انرا ضافه نمودم ولی چیزی برام نمی اید
  لطفا راهنمایی فرمایید

    1. سایت اصلی که روش کار می کنم این هستش
     که کاملا ازش راضی هستم و می خواستم اسلاید ر اضافه اش کنم

     1. تو سایت اصلی به جای اینکه اسلایدر رو برای صفحه اول تنظیم کنید محتوای ثابت رو گذاشتید.
      از همون بخش فیلد محتوای هدر > روولوشن اسلایدر رو اضافه کنید

     1. چون بار اولم هستش
      یه راهنمایی دقیق می فرمایید
      من که یه اسلایدر ساختم (اسمش هم هست)
      Edit Slides: Slider 1

      دیگه باید چه کار کنم ؟

     2. تو برگه ای که برای صفحه اول تنظیم کردید > تو صفحه ساز > بخش محتوای هدر > از منوی کشویی روولوشن اسلایدر رو انتخاب کنید و اسلایدری که ساختید براش تنظیم کنید

     3. سجاد رجب پور
      ۱۳۹۳/۰۴/۲۱ در ۱۴:۳۶
      تو برگه ای که برای صفحه اول تنظیم کردید > تو صفحه ساز > بخش محتوای هدر > از منوی کشویی روولوشن اسلایدر رو انتخاب کنید و اسلایدری که ساختید براش تنظیم کنید

      این کار را نیز انجام دادم

      یه نگاهی می اندازید ممنون

     4. user:…
      pass:…

      تمام اون کارها را نیز انجام دادم ولی باز هم نشد
      اگه ممکنه شما انجامش بدید برای یک اسلایدر تا ببینم تنظیماتش چگونه هستش
      ممنون

 89. سلام
  من قصد خرید این قالب رو دارم اما مردد هستم چون آشنایی چندانی با فضای وردپرس و بخصوص قسمت قالب و افزونه ندارم.سایتم تازه درست شده و این قالب رو میخوام به عنوان اولین قالبش بزارم اما چند تا سوال دارم
  تو توضیحات انتهایی گفتید که نصب قالب هم انجام میدید!میخوام بدونم واقعا میکنید این کار رو؟بعد من میتونم بگم که با چه خصوصیاتی بزارید؟(مثلا رنگش که تیره و رو شنه،یا نوع اسلایدرش)
  اگر این کار رو انجام بدید خیلی خوب میشه و با خیال راحت این خرید رو انجام میدم.
  یه چیز دیگه؛توی پیش نمایش نسخه فارسی و نسخه انگلیسی تفاوتهایی وجود داشت.اگر بخواید نصب کنید کدوم نصب میشه؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

 90. با سلام.
  من می خواهم لینک بخش ثبت نامی در سایت را به یک متن بدهم؛ اما از آنجایی که به صورت آجاکس نمایش داده می شود، چگونه می توانم این لینک را داشته باشم؟ ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید.

  1. با سلام

   منظور من کد نبود. به عنوان مثال: نوار آبی رنگ زیر اسلاید شو ها، یک دکمه دارد که “به ما بپیوندید” این را می خواهم به صفحه عضویت لینک دهم. صفحه عضویت چون به صورت آجاکس باز می شود، لینک ندارد. این لینک چیست؟
   ممنون از راهنماییتان./

   1. سلام.
    اونو نمیشه به بخش لوگین بالای سایت لینک داد. میتونید به صفحه لوگین وردپرس لینک بدید

 91. با سلام
  ۱- آیا همراه قالب راهنما ها هم ارائه میشن. فارسی یا انگلیسی.
  ۲- امکان استفاده دو زبانه وجود داره؟

 92. با سلام و تشکر از پاسخگویی شما
  درصورتی که در بخش فروشگاه حالت کاتالوگ فعال باشد (خرید نباشد) آیا این امکان هست که برای دانلود فایل معرفی محصول که به صورت ضمیمه آمده است ، کاربر ملزم به ثبت نام و لاگین باشد تا در نهایت ما متوجه بشیم که مثلا چند نفر دانلود کردند و اگر نه راهی برای پیاده سازی این کار هست.
  ممنون

  1. سلام.
   شما باید یک هدر تعریف کنید.
   – به تنظیمات کالیاس برید و در بخش “بی نهایت هدر” یک هدر جدید ایجاد کنید. یک سی تنظیمات مثل عکس یا رنگ بک گراند داره که باید انجام بدید. برای پرتوهای نوری هم گزینه “افزودن افکت پرتو نور؟” رو فعال کنید از همون تنظیمات.
   – حالا تو برگه مورد نظر از صفحه ساز برای بخش هدر همون هدری که ایجاد کردید انتخاب کنید و لذت ببرید 🙂

 93. سلام من قالب کالیاس خریدم اما بعد از بیرون آوردن از کالیاس پک فایل با پسوند Xml پیدا نمی کنم که دموی فارسی را نصب کنم ولی الان انگلیسی نصب کردم ومیخواهم فارسی باشد باید چه کار کنم

  وسوال دیگرم مخواهم فروشگاه درست کنم باید در کدام قسمت باید درست کنم بایید افزونه ووکامرس نصب کنم یا نمی خواد

  چون هر کاری کردم نتوانستم قیمت و خرید محصول بزارم باید افزونه نصب بشه یا نه

  باتشکر مهدی ذاکری مقدم

  1. سلام.
   برای این قالب امکان نصب دموی فارسی نیست و باید از همون دموی انگلیسی استفاده کنید
   برای فروشگاه باید افزونه ووکامرس رو نصب کنید که در سایت معرفی شده

 94. با سلام
  من مبلغ ۶۰۰۰۰ تومان به شماره پیگیری ۱۰۲۰۸۴۱۱۸۱۴۷ بابت قالب کالیاس واریز کردم ولی هیچ لینکی بابت دانلود ظاهر نگردید. لطفا پیگیری فرمایید.

  1. سلام.
   لطفا ایمی خودتون رو بررسی کنید. باید ایمیل برای شما اومده باشه.
   لینک دانلود داخل ایمیل هست

 95. سلام خسته نباشید پوسته را خریداری کردم می خوام نام برگه ها را فارسی تبدیل کنم نمی شه خواهش می کنم راهنمایی کنید مثلا نام HOME را میخواهم به صفحه اصلی تغییر دهم نمی شود اگر جزوه درباره سایت دارید محبت کنید بفرستید اذیت شدم

 96. سلام سجاد جان
  من می خوام توو منوی اصلی “محصولات” رو بزارم که وقتی روش بره موشواره، بصورت آبشاری باز بشه و دسته های محصولات رو نشون بده، چطوری باید این کارو انجام بدم؟
  البته الان کلمه “محصولات” هست توو منوها ولی دسته بندی محصولات ووکامرس رو نشون نمیده و فقط میشه دسته بندی نوشته های وردپرس رو قرار داد

  ممنونم

  1. سلام هادی {گل}
   تو فهرست ها از بالای صفحه گزینه “تنظیمات” رو بزنید و تیک “دسته محصولات” رو بزنید. دسته محصولات به پنل اضافه میشه و میتونید به منو اضافه کنید

  1. سلام.
   واسه کالیاس امکان نصب دمو فارسی نیست. لطفا دموی اصلی رو از تنظیماتش نصب کنید و بعد ویرایشش کنید

 97. سلام دوباره
  متأسفانه با تغییر استایل هیدر از بخش تنظیمات پوسته و استفاده از اسلایدر، عنوان و تاریخ و تیتر و منوها در هیدر میان وسط هیدر قرار می گیرند.
  البته در صفحه خانه اونطور که من دیدم فقط در یک حالت استایل مشکلی نبوده، اما در بخش محصولات بریم یا یک محصول رو باز کنیم کاملا در هم ریختگی مشهوده در هیدر

  1. سلام.
   یک برگه ایجاد کنید. در پایین ادیتور صفحه ساز قالب هست. اولین منوی کشویی مربوط به هدره که اسلایدرها هم از اونجا قابل انتخابه

 98. چند وقت پیش من این قالب رو از شما خریداری کردم و یه مقداری مشکل داشت که توی انجمن وردپرس مشکلاتم حل شد،بعد از یه مدت به خاطر دشمنیه چند نفر بامن ،سایت و لپ تاپ و ایمیل و خلاصه همه چیزم رو هک کردن،بعد حالا من میخواستم دوباره یه سایت دیگه درست کنم و قالب کالیاس رو برای اون سایت بزارم،اما متاسفانه فایل قالب رو نداشتم،میشه لطف کنید لینک یا خوده فایل رو برام بفرستید.
  ممنون

 99. سلام
  عزیز تو این اسلایدرهای کالیاس چجوری میشه چند تا عکس رو انتخاب کرد فقط یه عکس میشه انتخاب کرد!!!
  و اینکه هدر صفحه اصلی سایت از کجا تنظیم میشه؟

  1. سلام.
   نه! تو هر اسلایدر چندین اسلاید میتونید اضافه کنید. معمولا گزینه ای به نام add new یا اسمش مشابه برای ایجاد اسلاید جدید هست

   1. سلام
    هدر صفحه اضلی رو چجوری میشه عوض کرد؟اینا که فرمودین تو برگه ها بود!
    مثلا من بخوام اسلایدر رولوشن تو صفحه اصلی بارگذاری بشه؟

 100. این ایمیل دوستمه،دقیقا یادم نیست ،ببینید کدوم از ایمیل ها توی سایتتون هست:

  فقط لطف کنید اگه هر کدوم از ایمیل ها توی سایتتون بود،قالب برای اون ایمیل نفرستید چون تمام این ایمیل ها هک شدن،بفرستید برای همین ایمیلی که باهاش نظر دادم

 101. سلام آقا سجاد گل گلاب
  تمام قالب ایی ک دارین میفروشین لایسنس دارن
  یعنی ر کس خرید میتونه بفروشه چون من چندتا قالب ترجمه کردم میترسم ک دیگران بخرن و سو استفاده کنن
  اگه میتونی کمکم کن

 102. مطمئنید؟به خدا من از همین سایت این قالب رو خریدم،
  به خاطر همین هک شدن فقط حدود ۱/۵ میلیون من ضرر کردم(چون مجبور شدم لپ تاپم رو عوض کنم)این جوری نیست که بخوام به خاطر ۵۰،۶۰ خودم رو مدیون کنم و خودم رو زیر باره حق الناس ببرم اونم تو دوره زمونه ای که پول دراوردن سخت و پول خرج کردن ساده شده.
  خلاصه اگه میشه یه دفعه ی دیگه چک کنید،اگه نبود بهم بگید که دنبال یه قالب بگردم(البته قالب رایگان چون دیگه هیچی پول ندارم)
  بازم شرمنده

  1. با ایمیل هایی که دادید چیزی ثبت نبود. اسمی که باهاش خرید انجام شده رو اگر بدید میتونم پیدا کنم

   1. ببخشید از اسم منظورت رو نمی فهمم،اسمه خودم محمد جواد وکیلی فر
    ولی با عابر بانک پدرم خرید میکنم:اصغر وکیلی فر
    اگه نمیشه خودتون رو به خاطر ۶۰ تومن اذیت نکنید.ولی واقعا ممنونم از کمکتون

 103. با سلام
  اقا سجاد چجوری میشه از اسلایدر رولوشن تو برگه ها استفاده کرد
  من تو قسمت هدر صفحه ساز رولوشن رو انتخاب میکنم و تو تنظیم خود رولوشن هم اسلایدر میسازم ولی موقع نمایش در قسمت هدر برگه نشون داده نمیشه در حالی که شورت کد مربوط به اسلایدر رو تو ادیتور برگه قرار میدم اجرا میشه تو محتوای برگه

  1. سلام.
   در برگه از صفحه ساز در جایی که نوشته “هدر” از منوی کشویی اسلایدر روولوشن رو انتخاب کنید

 104. حاجی جان زحمت نکش پیداش کردم(توی یکی از فلش هام بود)فقط فک کنم فایل زبان فارسیش رو ندارم،چون انگلیسیه

   1. نه می دونم ولی به خاطر اینکه قبلا سرعت نتم پایین بود،فایل رو اکسترکت میکردم بعد هر قسمتش جداگانه زیپ میکردم و توی هاستم توی یه پوشه اکسترکت میکردم(چون تند تند قطع میبشد)برای همین فایل زبان فارسیش رو ندارم،اگه میشه لطف کنید فقط فایل زبان فارسی رو بهم بدید

    1. باشه مشکلی نیست.
     اگر قبلا قالب رو خریداری کردید صبح با من تماس بگیرید. من یک سوال ساده میپرسم و مشخص میشه که خریدار بودید یا خیر.
     در خدمت هستیم

 105. درسایت دوزبانه در هر دوزبان میشه درون ریزی انجام داد البته یکیشو قبلا درون ریزی کردم آیا برای یک زبان جدید هم میشه

 106. سلام-در ووکامرس که روی حالت کاتالوگ باشه، برای دانلود فایل پی دی اف مشخصات محصول، چطور میشه که کاربر ملزم به لاگین و یا عضو شدن در سایت باشه
  تشکر از پاسخگویی

 107. با سلام
  برای یک سایت فروش هاست کدوم قالبتون رو پیشنهاد میکنید ما هم هاست میفروشیم و هم میخوایم طراحی وب انجام بدیم لطفا در نهایت یکی از قالب ها رو بگید تا اونو بخریم …

 108. سلام
  اقا سجاد حلقه وردپرس این قالب کدوم قسمت قرار داده شده؟
  من هر چی فایل index.php رو گشتم ایتدای حلقه رو نتونستم پیدا کنم
  منظورم این عبارته:
  <?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post();
  ممنون

 109. با سلام خدمت شما اقای رجب پور
  اقا سجاد چطوری میشه تو قالب کالیاس یه منو مثل همون منویی که تو دموی فارسی که قرار دادین خودتون ساخت؟؟
  و اینکه تو همین دمو اغلب رنگها ابی هستن!!مثل جعبه اکشن و هوور ها و نوشته ها اونو چجوری و از کجا میشه عوض کرد چون قالب من رنگ قرمزه میخوام مثل دمو ابی کنم
  ممنون

  1. سلم.
   منو از نمایش > فهرست ها تنظیم میشه
   رنگ هم از تنظیمات قالب > استایل
   میتونید رنگ بدنه رو تغییر به رنگ دلخواه بدید

   1. سلام مجدد
    منو رو از اونجا وقتی میسازم هم اینکه مکان منو مثل دمو نیست هم اینکه مثل منو دمو باز شونده نمیشه برای این کار باید فایل استایل رو دستی تنظیم کرد یا جایی تو تنظیمات برای اینکار تعبیه شده؟

 110. با سلام
  اقای رجب پور این قالب تغییرات فونتاش اعمال نمیشن
  من فولدر فونت این قالب رو هم نگاه کردم فقط فونت یکان توش هست
  مشکل از کجاست؟

   1. سلام
    یعنی باید با ویرایش خود فایل استایل عوض کنیم فونتها رو؟
    چون از تنظیمات کالیاس که اعمال نمیشه تغییرات

     1. سلام.
      اون برای انگلیسی.
      دیم قالب ها رو مجهز به فونت فارسی میکنیم ولی اون هنوز اپدیت نشده

 111. ببخشید سایت وردپرس که ازتون گرفتم و دارم کارآمد انجام مردم ولی هر وقت میرم تو سایت این سایت پیوندها باز میشه علت چیه چکارکنم البته تو ی بخش مدیریت اینجوری نیست

  1. اگر از wpml استفاده میکنید در برگه هایی که ساخته شده که برید یک دکمه جهت افزودن زبان دوم برای اون برگه هست. روش کلیک کنید و در باکس سمت چپ گزینه ای برای کپی کردن محتوا از سورس زبان قبل هست.

 112. ۱-در صفحه لیست محصولات بخش انگلیسی بعد از کلیک روی یک محصول، مشخصات آن محصول در سایت فارسی باز میشود چگونه به en برود ضمنا از پیوند یکتای یک محصول هم نمیشود
  ۲-روولوشن اسلایدر در انگلیسی چطور درست کنم چون همون فارسی رو نمایش میده

  1. سلام.
   بعضی پلاگین های جانبی هم همراه wpml هست که برای بخش های مختلفه. مثلا یکیش برای ووکامرسه
   اونا رو نصب کنید

 113. سلام-خسته نباشید
  ۱-برای تغییر لوگوی بخش انگلیسی باید در کدوم مسیر فایل آپلود کنم یا …
  ۲-درسایت انگلیسی ناحیه هدر چرا عنوان صفحه راست قرار گرفته و تاریخ و مسیر صفحه چپ(یعنی شبیه فارسی)

  1. سلام.
   ۱- تو پنل تنظیمات حالت انگلیسی رو انتخاب کنید
   ۲- بعضی چیزها مشتک هست. من عنوان رو برای فارسی راست د نظر گرفتم

 114. سلام، آقا سجاد از قالبهایی که می شه باهاش فروشگاه راه اندازی کرد کدوماشون حالت کاتالوگ هم داره؟ همسایه که داره، کالیاس هم تو توضیحاتش نوشته شده داره. قالب دیگه ای هم ترجمه کردید که حالت کاتالوگ داشته باشه؟

 115. سلام برای وردپرس نسخه بروزرسانی اومده منتها زده en اگر بروز رسانی کنم در سایت من که فارسیه مشکلی پیدا نمیشه یا افزونه ها به هم نمیریزن

  1. سلام مشکلی پیش نمیاد فقط قبلش یه بک آپ از اطلاعاتتون توی هاست بگیرید
   و از اطلاعات دیتابیستون بک آپ بگیرید که اگر احیانا مشکلی پیش اومد بتونید مشکلتونا حلش کنید
   باتشکر

 116. سلام ممنون از پاسخگویی
  ووکامرس گذاشتم روی حالت کاتالوگ و میخواهم برا کالا فایل دانلود بزارم منتها میگه دانلود به ازای خرید من که در سایت فروش ندارم چکار کنم

  1. خوب چون دانلود گزاشتید تو ووکامرس سیستمش طوریه که برای دانلود باید هزینه بدن مثل سایت وردپرس سیتی
   که برای دانلود قالب کاربر باید هزینه بده
   شما میتونید از قسمت پرونده های چند رسانه فایلتونا آپلود کنید و در قسمت توضیحات محصول قرار بدید
   باتشکر

    1. سلام شما میتونید از افزونه VIP استفاده کنید توی سایت هست میتونید از اون استفاده منید
     اگه دیدید به کارتون نیومد بگید تا یه افزونه دیگه بهتون معرفی میکنم
     باتشکر

 117. ممنون از جواب حالا اگه بخوام از افزونه دانلود به ازای عضویت استفاده کنم آیا بعد در صفحه یک محصول میشه از طرف بخوام که حتما عضو بشه بعد فایل بگیره

 118. سلام
  در صفحه محصولات که با ووکامرس درست شده برای افزودن تب علاوه بر تب توضیحات و نظرات در یک محصول چکار باید کرد؟
  متشکر

 119. سلام .. یه سوال داشتم .. من هر کار کردم نتونستم یه اسلایدر Creative ایجاد کنم برای سایتم .. میشه راهنماییم کنید .
  و اینکه من یه page یا برگه جدید که ایجاد میکنم ، نوع اون رو از کجا باید انتخاب کنم (مثل Full Width و blog و از اینا)
  ممنون .

  1. سلام.
   اون با روولوشن اسلایدر بوده. فایل دموی اسلایدر رو همراه قالب گذاشتم. در روولوشن اسلایدر ایمپورت کنید

   1. ممنون از پاسختون .. ولی میشه راهنمایی کنید از کجا باید import کنم .. البته پلاگین Revolusion که در داخت قالب هست Trial بود و فعال کردن احتیاج داشت به خاطر همین از Revolusion فارسی استفاده کردم .

  1. با استفاده از افوزونه ای که در سایت موحود هستش میتونید خبرنامه ایجاد کنید
   توی قسمت جستجو سایت بزنید خبرنامه
   باتشکر

 120. سلام .. یه مشکل با قسمت محصولات ووکامرس دارم .. چطور میتونم برای محصولم چن تا عکس بذارم .. وقتی اینکارو میکنم بهم میریزه عکس ها

  1. سلام.
   اگر از روولوشن اسلایدر استفاده شده باشه که باید به پنل خود پلاگین برید.
   در سایر اسلیدر ها وی در همون برگه در صفحه ساز میتونید اسلایدها رو تغییر بدید

 121. بازتاب: پلاگین اسلایدر حرفه ای وردپرس روولوشن اسلایدر | وردپرس سیتی
 122. بازتاب: موتور جستجوگر برای شما | پلاگین اسلایدر حرفه ای وردپرس روولوشن اسلایدر
 123. سلام .. من میخواستم برای قسمت هدر سایت در صفحه تماس با ما مانند پیش نمایش نقشه بذارم . تو فرم ساز کزینه map رو هم انتخاب میکنم .. ولی هیچ اتفاقی نمیافته .. لطفا راهنمایی کنید .

 124. و یه سوال دیگه که در نسخه پیش نمایش فارسی قسمت تماس با ما ، زیر نقشه به حالکی شبیه به فلش رو به پایین است .. چطور این حالت را ایجاد کنم .

 125. سلام … در گوشه قالب یه گزینه ورود داره .. میخواستم بدونم که از کجا یوزر میتونه ثبت نام کنه که بعدش بتونه از این منو وارد اکانتش بشه .. میخوام عضویت رو برای سایتم راه اندازی کنم .

 126. با سلام
  چجوری باید آپدیت پوسته رو ازتون دریافت کنیم
  من قبلا این پوسته رو ازتون خرید کرده بودم

  1. سلام.
   اپدیتی برای قالب کالیاس منتشر نشده. هر وقت منتشر بشه منم اپدیت میکنم و میفرستم براتون

 127. نوع آیکون ها و منو هدر سایت توی نسخه ای که من ازتون دریافت کرده بودم با پیش نمایش شما متفاوت هست.چجور میتونم اونو تغییر بدم

  1. سلام.
   لطفا اگر قالب رو تازه خریداری کردین یک بار دمو رو نصب کنید تا بیشتر اشنا بشید. >> تنظیمات کالیاس > پیشرفته > dummy data
   قالب دارای چندین نوع هدر است که در تنظیمات قالب میشه انتخاب کرد.

  1. سلام.
   یک برگه ایجاد کنید.
   به تنظیمات > خواندن برید و برگه ی نوشته رو روی همون برگه بزارید

 128. سلام خسته نباشید.من این قالب خریداری کردم از شما و تنها سوالی واسم پیش امده اینکه چطور میتونم منو سایت رو به صورت منوی که شما هم اکنون در دموی کالیاس گذاشتین تغییر بدم ممنون میشم پاسخ دهید

 129. سلام.من قسمت وبلاگشو میخوام فعال کنم بعد میرم مطلب میزارم ادامه مطلب نمیده یعنی منظورم اینه که همهی موضوعات باهم قاطی میشه.یک توضیح کلی در مورد وبلاگ کالیاس بدین

  1. سلام.
   به تنظیمات > خواندن > برگه وشته ها برید و برگه “وبلاگ” رو براش تنظیم کنید. حالا تو اون برگه پست ها میان.
   برای ادامه مطلب شما باید از ادیتور وردپرس دکمه “تگ بیشتر” رو که در ردیف اول از سمت چپ سومی یا چهارمی هست بزنید. از هر جایی تگ رو بزنید میره تو ادامه مطلب

 130. سلام.
  من این قالب رو از شما خریداری کردم الان میخواستم قسمت نظرات را برای تعدادی از برگه ها فعال و برای تعدادی برگه دیگه غیر فعال قرار بدم.چجوری میتونم این کارو انجام بدم ؟
  ممنون از پاسخ گویی

  1. سلام.
   در برگه مورد نظر از بالای صفحه دکمه ی “تنظیمات صفحه” رو بزنید و سپس تیک “گفت و گوها” و “دیدگاه ها” رو بزنید.
   حالا در تنظیمات برگه در زیر ادیتور وردپرس تیک گفت و گوها و دیدگاه ها رو بردارید

 131. سلام.
  چجوری میتونم برای برگه هایی خاص تویر هدر قرار بدم ؟ میخواستم تصویر هدر باشه نه اسلایدر. میشه راهنمایی کنین؟ ممنون

  1. سلام.
   در تنظیمات کالیاس > در بخش “بی نهایت هدر : شما میتونید هدر های جدید بسازید. برای استفاده هم کافیه در برگه مورد نظر در صفحه ساز در اولین منوی کشویی گزینه “هدر دلخواه” را انتخاب کنید و به صفحه ساز اضافه کنید و سپس از تنظیماتش یکی ا هدرهایی که ایجاد کردید انتخاب کنید تا نمایش بده

 132. با سلام
  من خیلی وقت است که قالب کالیاس را خریداری کرده ام؛ لطفا آپدیت جدید کالیاس را برای من هم ارسال نمایید.
  با تشکر از شما./

 133. سلام.ممنون از توضیحتون.ولی منظور منو متوجه نشدین.من وبلاگ رو توی یکی از منوهام دارم نه توی صفحه اصلی.
  الان من بخوام مطلب بزارم هروز که توش عکس داره چجوری بزارم.یعنی باید توی برگه وبلاگ چجوری مطلب بزارم که قشنگ دسته بنده شه مثل اینجا:http://kallyas.demo-wpcity.ir/?page_id=606

  1. سلام.
   من منظورتون رو فهمیدم وهمونی که گفتم درسته. از تنظیمات > خواندن برای برگه نوشته ها همون برگه رو تنظیم کنید تا پست ها در اون لیست بشه. برگه رو نگفتم که برای صفحه اول تنظیم کنید.

 134. با سلام و وقت بخیر
  ببخشید من برگه به روز رسانی رو فعال کردم اما الان که میخوام برش دارم نمیشه باید چیکار کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

 135. سلام
  من کالیاس را قبلا از شما خریداری کرده ام . لطفا در صورت امکان دموی اسلایدر cute استایل شماره معکوس را به بنده مرحمت کنید.
  سپاسگزارم

   1. سلام
    این اسلایدر که محبت کردید را ایمپورت کردم ولی اسلایدر ” شمارش معکوس ” نیست . یا شاید من سر در نمی آورم لطفا راهنمایی بفرمایید.
    با سپاس

    1. اون شمارش معکوس توی تنظیمات قالب هستش که باهاش میتونید یه صفحه در دست ساخت طراحی کنید
     باتشکر

 136. سلام .. این قالب رو نصب کردم .. میخواستم در سایتم عضویت داشته باشم ، برای کاربران در قسمت ورود جایی برای ثبت نام نداره // میشه راهنماییم کنید .

  1. سلام خیر
   بهتره که شرت کد ها در نوشته ها و متن های برگه ها استفاده بشود
   البته در روولوشن اسلایدر میتونید این کارا انجام بدید ولی کد های css میتونید اضافه کنید
   باتشکر

   1. من بخاطر دموش بود که این قالبو خریدم چون دیگه نمیخواستم از اول طراحی کنم
    اگه میشه دمو قالب رو قرار بدین

     1. شما اطلاعات وردپرستونا ارسال کنید خودم دمو را براتون ایمپورت میکنم
      باتشکر

 137. سلام
  در زمانی که قالب کالیاس فعال است ، چه در محیط نمایش سایت و چه در کنترل پنل مدیریت ، دائما صفحات نامربوط، نا خواسته باز می شود. در حالی که در قالب های دیگری که استفاده میکنم این مشکل وجود ندارد. مشکل در کجاست؟
  با امتنان

  1. سلام مشکلی از قالب نیست
   امکان داره از مرورگرتون باشه سعی کنید از آخرین ورژن کروم استفاده کنی
   و روی چند سیستم دیگر هم بررسی کنید
   باتشکر

   1. با سلام و تشکر از پاسخ سریعتان. مشکل را برطرف کردم . با چند بار آزمایش بر روی چند سیستم و با مرورگرهای مختلف راه حل همین است که خدمتتان تقدیم می کنم. در صورت صلاحدید برای استفاده دیگران بگذارید: از تنظیمات کالیاس/تنظیمات عمومی/ facebook/Add Facebook OpenGraph Tags باید گزینه hide را انتخاب کرد.
    اما مطلب دیگر: برای استفاده از فیلدها در برگه ها چون فیلدها راست چین نیستند حتما باید لاین را پر کرد چون در صورت قراردادن تنها یک فیلد، بدلیل تنظیم از چپ ، شکل نامطلوبی پیدا می کند.

 138. سلام
  تنظیمات کالیاس از داخل پنل از کار افتاده و من اون رو نمی بینم . هیچ تغییری هم ندادم. فقط بعد از چند روز وارد پنل شدن و دیدم ندارم. لطفا من رو راهنمایی کنید.

  1. سلام امکان داره بکی از افزونه ها آپدیت شده و یا وردپرس آپدیت شده که اینجوری شده شما همه ی افزونه ها را غیرفعال کنید
   دوباره امتحان کنید اگه بازم نشد درخواست ارسال قالب از طریق فرم تماس با ما بدید و قالب را دوباره نصب کنید اگه بازم مشکل داشتید
   دسترسی بدید تا براتون بررسی کنم
   باتشکر

 139. سلام مهندس شیری شما و همکارانتون خسته نباشین- شما برام دمو را درون ریزی کردین اما من بیسواد سردرگمم هدفم اینه عین دموی سایت شما بشه تا بعد تغییرات عکس و تمپلت بدم ولی الان تو بخش مدیریت که می رم نمی دونم کدوم ها را باید پاک کنم برگه های زیادی هستش که انگلیسی هستش خانه اصلی را پیش فرض می کنم یک سری متون میاد که خلاصه بگم یک کم که نه زیا د گیج میشم کاری که برام می کنید و زحمت شما نیز میشه
  ۱-من فایل اصلی کالیاس را با توجه به سوختن هارد سیستمم از دست دادم الان برام فایل های کامل کالیاس بفرستین به همراه دمو و اسلایدرهاش
  ۲-سایتم را کاملا پاکسازی نمایید و دوباره قالب را وارد نمایید تا از سر درگمی در بیام
  ممنون از همراهی شما
  دسترسی:لطفا تو نظرات نیاید(کاربری:*** -پسورد:***)
  ما هم خدایی داریم (هیچکس تنها نیست)

  1. سلام
   ایمیل بزن مراحل را انجام بدیم .
   ۱٫ شما فایل زبان انگلیسی وارد کردید برای همینه منم فارسی رو دوباره ایمپورت کردم .
   ۲٫فایل برایتون ارسال میشه مشکلی نداره ایمیل بزنید ایمیلم رو دارید .
   ۳٫ ما پاکسازی کنیم چون یکبار دمو رو نصب میکنیم رایگان برای نصب دمو مبلغ ۱۰ تومان دریافت خواهد شد .
   ۴٫ هیچ کس تنها نیست هم توی الکامپ رفته باشید همراه اول رایگان کرده پیامک های منو عوضش آخرش اینو مینویسه .
   شاد باشید .

  1. منظورتون همون پارالاکس هستش یا خیر.قالب کالیاس امکان ساخت پارالاکس داره
   میتونید از قسمت دمو انگلیسی امکانات قالب را بررسی کنید
   باتشکر

   1. درود به شما. ممنونم از پاسخ شما.
    بله فکر می کنم پارالکس هست که من توی قالب دیگه ای که خردیم یعنی سایرکلز از طریق هایلایت اضافه می شد.
    لطفا این عکس رو
    http://*.*.*/wp-content/uploads/2014/01/Golnarde_sane2.gif
    در اینجا ببنید
    *.*.*/
    فکر می کنم همون پارالکس هست.

    راستش من توی اموزش انگلیسی کالیاس درباره پارلکس
    Parallax
    سرچ کردم نتیجه ای نداد.
    توی خود ویرایش صفحه اول هم چیزی با نام پارالکس ندیدم تا اد کنم.
    ممنون می شم راهنمایئ بفرمائید.

    1. اگه از صفحه ساز ویژوال کامپوسر استفاده کنید چنین امکانیا داره اگه توی دموی قالب چنین چیزی نباشه حتما چنین امکانی را نداره
     چون من قبلا ندیدم.شما توی دمو انگلیسی ببینید یا توی سایت تم فارست اگه درموردش چیزی نباشه
     باید از ویژوال کاوسر استفاده کنید
     باتشکر

 140. با سلام
  من مدتی هست که قالب رو خریدم
  توی کامنت های قسمت پشتیبانی سایت themeforest و hogash دیدم که ظاهرا این قالب یه مشکلاتی با افزونه yoast داره
  می خواستم بدونم شما می دونین این مشکلا چی هست ؟
  راه درست کردنش رو داخل سایت hogash نوشتن ولی فقط کسایی که لایسنس خریدن میتونن بخونن

  1. سلام خسته نباشید.والا چیزی من ندیدم حالا نمیدونم با کدوم ورژنش ممکنه مشکل داشته باشه
   ولی افزونهyoast مربوط به قالب نمیشه و کارش دا از قالب هستش
   باتشکر

    1. مشکل google + با افزونه Autoptimize بود که حل شد ولی همچنان با شیر فیس بوک مشکل دارم و همچنان نوشته ها رو بدین صورت >>
     http://up98.ir/uploads/141677755400182.jpg
     نشون میده
     تمام افزونه ها رو تک به تک تست کردم و درست نشد
     اگه اطلاعاتی در این مورد دارین ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید

     1. توی پست قبلی براتون نوشتم فکر کنم میتونید از کد های Html استفاده کنید
      باتشکر

    2. با استفاده از افزونه Autoptimize میتونید گوگل پلاس را مشکلشا حل کنید.ولی برای فیسبوک فکر کنم این مشکلیه که نمیشه کاری کرد.چون لینکای شما فارسی هستند نمیشه این کارا کرد این ها کد های لینک هستند که تبدیل میشند.شاید بتونید لینک هارا با کد HTML بزارید مثلا کد HTML لینک کردن نوشته را بزارید
     الآن من لینک سایت را براتون میزارم تبدیل شده به صورت پایین هستش
     http://wpcity.ir/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%86%D8%AA/comment-page-6/#comment-27624

 141. سلام من نتونستم قالب رو مثل دموی توی سایتتون درست کنم
  مثلا اسلایدر
  و قسمت های صفحه اصلی رو
  دوستان اگه میتونید یه فیلم اموزش درست کنید
  تا کسانی که از این قالب استفاده میکنند بتونن راحت تر باهاش کار کنند

  1. سلام در حال ساخت آموزش هستشم ببینید اسلایدر را باید توی بخش لایر اسلایدر و یا روولوشن اسلایدر بسزید
   برای صفخات هم بهترین راه اینه که شما دمو را ایمپورت کنید و فهرست ها را شبیه اون کنید
   دمو دقیق همون نمیشه یکم با تغییرات جزئی هستش
   ولی همین که بتونید باهاش کار کنید خوبه
   باتشکر

 142. درود به شا
  یک مشکل فوری داشتم ممنون می شم راهنمای بفرمائید
  لطفا به این لینک برید
  http://*.net/product/%DA%A9%D9%BE%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AA/
  اضالفه به سبد خرید کنید
  پرداخت کنید
  وقتی فرم سفارش میاد
  نام استان رو انتخاب کنید
  می بینید قالب کاملا به هم می ریزه
  ممنون می شم در این باره راهنمای بفرمائید.

  1. سلام شما باید از توی تنظیمات ووکامرس قسمت تنظیمات عمومی بهینه سازی کشور ها در پایین هست را تیکشا بزنید
   و حالت جی کوئری را غیر فعال کنید
   باتشکر

 143. با سلام من این قالب را از شما خریده ام
  در قسمت قبل از فوتر که می شود خبرنامه و یا ادرس را نوشت همانند سایتی که قالب روش نصب کردم
  www.*.ir
  می خواستم از کجا میتونم دسترسی به این مکان داشته باشم
  یکبار خودم انجام دادم حالا هر کار می کنم نمی دونم کجاست!!!؟/

 144. سلام یه سوال دارم :
  من می خوام یه فهرست بسازم که هر کدوم از آیتم ها ی منو ، ساب منو هم دارن . سوالم اینه که اگر من بخوام فقط ساب منو ها لینک داشته باشن چیکار باید بکنم .یعنی مثلا من یه آیتم داشته باشم به نام محصولات و این آیتم دو تا ساب منو هم با نام های محصول۱ و محصول ۲ داشته باشه که من فقط می خوام محصول ۱ و محصول ۲ از نوع برگه باشن و وقتی روشون کلیک میشه به یک صفحه جدا بره
  ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام آموزش کار با فهرست توی سایت هست و کامل توضیح داده شده
   شما باید یه پیوند به نام محصولات بسازید و توی آدرس پیوند عبارت # را قرار بدید تا لینک نداشته باشه
   برای ساب منو هام میتونید از اون بالا تنظیمات صفحه را بزنید و تیک محصولات و یا دسته محصولاتا بزنید مشاهده میکنید که به لیست کناری در فهرست
   محصولات اضافه میشند و از اون هر محصولی را خواستید تیکشا بزنید و بیارید در زیر پیوندی که ساختید
   باتشکر

  1. لطفا مشکلتونا از طریق فرم تماس با ما ارسال کنید تا آقای شیری براتون بررسی کنند بنده فایل های قالب را ندارم
   ولی باید توی فولدری به اسم Demo باشه
   باتشکر

 145. سلام
  من این قالب را از سایتتون خریدم ولی الان که دارم فایل را مجددا می بینم فایلهای Demo توش نیست
  لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام شما از طریق فرم تماس با ما درخواستتونا ارسال کنید تا فایل دمو براتون ارسال بشه
   باتشکر

 146. سلام.
  خسته نباشید.
  این قالب رو از شما خریدیم ولی برای اینکه بتونیم ازش یه چیزی شبیه به دمویی که گذاشتین در بیاریم نیاز به آموزش قسمت های مختلف داره.
  راهنمای انگلیسی هم کمک زیادی نکرد.
  آموزشی برای استفاده از این قالب وجود نداره که بتونیم ازش استفاده کنیم؟
  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

  1. سلام آموزش ها در حال ساختن هستش یکم زمان میبره چون تعداد قالب ها و افزونه ها زیاد هستش
   ولی شما هر مشکلی داشتید قرار بدید و هرجاییشا نتونستید بگید ما براتون بررسی میکنیم
   و مثل دمو قالب میکنیم

   1. تشکر از راهنماییتون.
    دموی قالب رو نصب کردم اما شبیه نمونه فارسی نشد.
    امکانش هست توی نصب قالب از شما کمک بگیریم؟

    1. بله مشکلی نداره.شما فقط کافیه بعد از درونریزی دمو ابزارک ها را مانند دمو دربیارید
     و صفحه اصلی تونا مانند دمو کنید یکم تغییرات نیاز داره
     آموزش درونریزی دمو توی سایت هست میتونید از اون استفاده کنید
     باتشکر

 147. با سلام
  چند تا سوال
  ۱- اگه این قالب رو خریداری کنم اسلایدری که در دمو هست داخل این قالب هست؟
  ۲- اگه این قالب رو خریداری کنم ubermenu که در دمو هست توی این قالب هم هست؟
  ۳- اگه این قالب رو خریداری کنم میشه نصب و آماده سازی رو دقیقا طبق دمو برام انجام بدید؟
  ۴-راهنمای تنظیمات ubermenu رو از کجا میتونم گیر بیارم(کار کردن باهاش مشکله دقیقا شبیه اونی که تو دمو هست در نمیاد)
  ممنون میشم

  1. سلام اسلایدر ها در قالب هستند درصورت نبودهم بهتون ارائه میشه
   برای شماره ۲ هم توی قالب نیست و جدا از قالبه
   بعد از خرید اطلاعاتتونا ارسال کنید تا براتون قالب نصب و دموش نصب بشه البته آموزش نصب دمو توی سایت هست خودتون میتونید این کارا انجام بدید
   برای شماره ۴ هم آموزش انگلیسیش هست در حال ساخت آموزشش هستم باتشکر

 148. با سلام
  چه جوری مبتونم اسلابد صفحه رو مثل دموی سایت بالای صفحه زیر منو بندازم؟هرکاری کردم نشد
  لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام فقط کافیه توی تنظیمات برگه اسلایدر را انتخاب کنید و نامشا قرار بدید
   هر اسلایدری که دارید را اسمشا انتخاب کنید
   باتشکر

  1. سلام امکان داره وردپرس آپدیت شده باشه لطفا قالبتونا به آخرین ورژن ارتقا بدید و ببینید مشکلتون حل میشه
   باتشکر

 149. سلام
  دوست عزیز چرا تو فایل قالب کالیاس ۱۵ اسلایدی که ذکر شده بود نیست؟
  در ضمن یه سوال چرا دست به هرجای قالب میزنی سایت دگرگون میشه
  با تشکر

  1. سلام ۱۵ اسلایدر توی بخش های مختلف هستش و توی پیشخان میتونید ببینید.برای این که مشکلی پیش نیاد آخرین ورژن قالبا دانلود کنید و آپدیت کنید
   دیگه میشکلی پیش نمیاد
   باتشکر

  1. برای بررسی مشکلات باید باآقای شیری از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید پشتیبانی کاربران از همین طریق انجام میشه
   ایشون نهایتا تا ۲۴ ساعت جوابتونا میدند
   باتشکر

 150. دوست گرامی من ار هاست ۵۰۰مگ وردپرس سیتی استفاده میکنم امروز یه به یه مشکل برخوردم
  یکی از دوستان بنده که در خارج از کشور زندگی میکنند هر کاری کردند میگویند سایت من باز نمیشود و با این پیغام روبه رو میشوند there is no content in your weibsite

  میخواستم ببینم مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر