قالب شرکتی وردپرسقالب فروشگاهی وردپرسقالب های ویژه وردپرسقالب وردپرسقالب ویژه

قالب آوادا

نامقالب آوادا
قیمت۵۹۰۰۰ تومان
پیشنمایش هاپیشنمایش فارسی پیشنمایش انگلیسی
خرید

قالب آوادا

قالب آوادا با قالب حرفه ای و زیبای آوادا دوباره به انتشار قالب های جذاب و عالی پرداخت قالب آوادا با بیش از ۹۲٫۰۰۰ فروش در سایت تم فارست در رتبه اول قرار داردطراحی قالب آوادا بسیار فوق العاده زیبا و جذاب می باشد.به طوری که هرکاربری را با هر سلیقه ای جذب خودش می کند این قالب وردپرس آخرین قالبی است که شما برای خرید احتیاج داریدقالب آوادا برای هرسایت و هر زمینه ای مناسب می باشد.سرعت لود سایت طبق آمار وب سایت های آنالیز کننده بسیار بالا و فوق العاده می باشد به طوری که لود سایت در قالب avada بسیار بالاتر از سایت های وردپرسی دیگر می باشد

قالب وردپرس آوادا
قالب وردپرس آوادا
قالب وردپرس آوادا به نسخه ۵٫۷٫۲ به روز رسانی شد!
قالب وردپرس آوادا به نسخه ۵٫۲٫۲ آپدیت شد . 
قالب وردپرس آوادا به نسخه ۵٫۰٫۶ آپدیت شد . 
قالب وردپرس آوادا به نسخه ۵٫۰٫۳ آپدیت شد . 
قالب وردپرس آوادا به نسخه ۴٫۰٫۳ آپدیت شد . 
قالب وردپرس آوادا به نسخه ۳٫۹٫۴ آپدیت شد . 
قالب وردپرس آوادا به نسخه ۳٫۹٫۳ آپدیت شد . 
قالب وردپرس آوادا به نسخه ۳٫۹ آپدیت شد . 
قالب وردپرس آوادا به نسخه ۳٫۸٫۷ آپدیت شد . 
..::: ویژگی های اصلی قالب وردپرس آوادا :::..

۱۰۰% واکنش پذیر

قالب وردپرس آوادا یک قالب منعطف و کاملا واکنشگراست . یعنی در نمایشگرهای مختلف مانند موبایل و تبلت طوری خود را تنظیم میکند که کاربران وبازدید کنندگان به راحتی بتواند به اجزای سایت شما دسترسی داشته باشند و محتوای سایت را کامل ببینند.و شما به راحتی میتوانید واکنش پذیری قالب را از پنل تنظیمات قالب فعال و یا غیرفعال کنید

دارای صفحه ساز قدرتمند

قالب وردپرس avada دارای صفحه ساز قدرتمند و بسیار کاربردی برای کاربران می باشد.توسط صفحه ساز میتوانید هر آنچه که در ذهن شما می باشد را به واقعیت بپیوندید. و زیباترین و بهترین صفحات را به همراه نوشته های مختلف با ابزار های بسیار عالی کشیده و رهاکنید.این صفحه ساز دارای امکانات فراوان است که با این حال دارای کاربرد بسیار آسان میباشد و به راحتی هر کاربری میتواند از آن استفاده کند.

پنل مدیریت بسیار قوی

قالب آوادا دارای پنل قدرتمند و بسیار کاربردی میباشد که با استفاده از آن به راحتی میتوانید قالب خود را ویرایش و انعطاف پذیر کنید.به طوری که میتوانید نمایش وب سایت خود را به صورت جعبه ای و یا تمام عرض کنیدو یا پوسته روشن و تیره برای سایت خود انتخاب کنیدکدهای کوتاه کننده را تغییر بدید و یا دکمه ای استفاده شده در قالب را تغییر دهید و به راحتی تنظیمات قالب را تغییر دهید

تنظیمات نوشته

تنظیمات نوشته و پست اختصاصی در قالب آواداشما میتوانید با استفاده از این تنظیمات برگه ها و نوشته ها و نمونه کار همچنین صفحات پرسش و پاسخ را ویرایش و طراحی کنیدقرار دادن اسلایدر،پس زمینه،رنگ های مختلف،آیکن ها،دسته بندی ها،سایدبار و تغییر اندازه عکس ها یکی از امکاناتی هست که در قالب آوادا برای سفارش سازی انواع صفحات وجود دارد

سفارش سازی کامل

تغییر و سفارشی کردن نوشته ها رنگ ها و استایل در قالب وردپرس آوادا بسیار ساده و آسان می باشد.بایکی از بهترین پنل تنظیمات شما میتوانید وب سایت های مختلفی در زمینه تجارت،نمونه کار،وبلاگ،مجله و فروشگاهی و…را طراحی کنید.

رتیناردی

یکی از امکانات قالب وردپرس آوادا ویژگی رتینا ردی می باشد که تمامی تصاویر و نوشته ها با بهترین و عالی ترین کیفیت در تمامی نمایش ها با بالاترین کیفیت نمایش داده می شود و وضوح تصاویر در قالب وردپرس آوادا بسیار بالا میباشد.

شرت کد های قالب

شرت کدهای قالب وردپرس آوادا بسیار زیبا و کاربر پسند میباشد و به سرعت و به راحتی میتوانید صفحات بسیار زیادی را با امکانات بسیار بالایی طراحی کنید
قالب آوادا دارای ابزار های بسیار زیادی می باشد که میتوانید این ابزارها را در دمو مشاهده نمایید و میتوانید در برگه ها و نوشته ها از این ابزارها استفاده نمایید.

نصب و تنظیم بسیار آسان

نصب قالب آوادا ۲ دقیقه میباشد و کم ترین زمان نصب به همراه درون ریز کردن اطلاعات و نوشته ها و اسلایدرها و ابزارک ها و تنظیمات قالب و دیگر تنظیمات با یک کلیک کردن در قالب وردپرس آوادا امکان پذیراست.

درون ریزی دمو با یک کلیک

نصب دمو قالب آوادا
نصب دمو قالب آوادا

با قالب وردپرس آوادا دیگر نیازی به درون ریزی در وردپرس نمی باشید و به راحتی با یک کلیک قالب آوادا تمامی دمو های قالب به همراه برگه ها و نوشته ها و اسلایدر ها و ابزارک ها با تمامی عکسها برروی وب سایت شما با تمامی تنظیمات درون ریز میشود و دیگر نیازی به ساخت صفحات و برگه ها نمی باشیداین کار برای شما بسیار آسان می باشد و کمتر از ۱ دقیقه یک وب سایت حرفه ای با تمامی امکانات در اختیارشما میباشد.(خیلی باحاله نه)

بروزرسانی مداوم

قالب وردپرس آوادا دارای بروزرسانی مداوم می باشد و با جدیدترین تغییرات شما می توانید فایل بروزرسانی قالب را از وردپرس سیتی دریافت کنید.

کنترل کامل عرض وب سایت

قالب وردپرس آوادا به شما گزینه های آسانی جهت کنترل عرض وب سایت می دهد عرض سایت،عرض سایدبار و دربرگیرنده دوسایدبار می باشد

مگامنو حرفه ای

آوادا دارای مگامنو حرفه ای و جذاب برای وب سایت هایی با منوهای بسیار طولانی می باشد.مگامنو قالب آوادا دارای ابزارک هایی نظیر نمایش نقشه،نوشته و عکس و فرم های مختلف می باشد.هر منویی دارای آیکن های مختلفی و عکس های بند انگشتی می باشد.

تک صفحه ای پارالاکس

آوادا به شما این امکان را می دهد که سایت هایی تک صفحه ای برای هرصفحه بسازیدقالب وردپرس تک صفحه ای برای سایت هایی مناسب است که محتوای حجیمی ندارند و بیشتر قصد معرفی خود و خدماتشان را به کاربران دارند. قالب آوادا طراحی مدرنی دارد و باعث می شود کاربران شما به سرعت به بخش های اصلی سایت دسترسی داشته باشند.

پس زمینه های دلخواه و سفارشی

با قالب آوادا به راحتی می توانید عکس ها و پترن ها و رنگهای مختلف را در قسمت های مختلف از وب سایت تغییر دهیدشما می توانید پس زمینه صفحه اصلی،پس زمینه هدر،پس زمینه فوتر،سرتیترنوشته ها و دیگر پس زمینه ها را سفارشی و با سلیقه خودتون طراحی و آماده کنید.و همچنین تمامی بک گراند های مختلف برای قسمت های مختلفی قرار دهید

نمونه صفحات اصلی جالب

قالب آوادا دارای نمونه برگه های مختلف می باشد که می توانید براحتی آن هارا راه اندازی کنیدبیش از ۲۰ صفحه اصلی آماده و طراحی شده به همراه استایل های مختلف صفحه اصلی و استایل های صفحاتی دیگر نظیرسبک نمونه کار،سبک وبلاگ،سبک فروشگاه ومجلات ازنمونه مدل های آماده در قالب آوادا می باشند.
آوادا برای سلیقه های متنوع می باشد و میتوان از در تمامی وب سایت ها استفاده نمود.

سازگاری با ووکامرس

قالب وردپرس آوادا با افزونه ووکامرس ۱۰۰% سازگار می باشد.و طرح های جالب و شگفت انگیزی برای افزونه ووکامرس که یکی از فروشگاه ساز های بسیار محبوب در وردپرس می باشد در قالب آوادا وجود دارد.در قالب آوادا کد های کوتاه کننده نمایش محصولات و نحوه چیدمان و صفحه بندی محصولات وجود دارد به طوری که شما با استفاده از این قالب می توانید یک سایت فروشگاه حرفه ای با تمامی امکانات راه اندازی کنید.شما می توانید دمو آنلاین فروشگاه قالب آوادا را مشاهده کنید و ببینید که چگونه می توان فروشگاهی بسیار زیبا و مشتری پسند به همراه نمایش محصولات با امکاناتی جالب راه اندازی نمود

سازگاری قالب آوادا با ووکامرس
سازگاری قالب آوادا با ووکامرس

پشتیبانی و سازگاری با افزونه انجمن ساز بی بی پرس

قالب آوادا سازگاری کامل با انجمن ساز بی بی پرس را دارد به طوری که به صورت اختصاصی می توانید ازقالب آوادا جهتساخت انجمن استفاده کنید.همچنین شما میتوانید در دمو این امکان را مشاهده کنید.

پوسته شفاف و تیره

قالب آوادا دارای دو پوسته شفاف و تیره می باشد.شما به راحتی می توانید پوسته وب سایت خود را انتخاب کنیدو یا پوسته ی دلخواه خود را با تنظیمات قالب طراحی کنیدآوادا دارای رنگ بندی های مختلف برای هر قسمتی و هر ابزاری درون وب سایت می باشد.یک تب استایل برای ابزار های عمومی با رنگ بندی مختلف وجود دارد.و کد های کوتاه کننده ای برای استایل شرت کد ها وجود دارد.

رنگ بندی نامحدود

قالب وردپرس آوادا دارای رنگ بندی نامحدود برای انواع قسمت های وب سایت می باشد.شما می توانید رنگ های مختلفی و رنگ های تیره و روشن را برای قسمت های مختلف مشخص کنید.رنگ هر ابزاری و هر قسمتی را می توانید از پنل تنظیمات قالب تغییر دهید

تنظیمات هدر پیشرفته
قالب آوادا دارای ۵ نوع مختلف هدر طراحی شده جهت انتخاب برای وب سایت ها می باشد.شما می توانید ابزار های موجود در هدر را،رنگ ها و مکان لوگو را تغییر دهید.
و یا از عکس و آیکن شبکه های اجتماعی و برچسب های مختلفی در منو دوم در بالای هدر استفاده کنیدهر کاربری می تواند هر آنچه که در ذهنش دارد را در هدر قرار دهد.

لایر اسلایدر

قالب آوادا دارای افزونه لایر اسلایدر برای وردپرس می باشد.که ۱۰۰% واکنش گرا است.قیمت این افزونه به تنهایی۱۸$ می باشد که در قالب آوادا به طور رایگان قرار دارد.
اسلایدر حرفه ای لایر اسلایدر نام یکی از مشهور ترین افزونه های اسلایدر وردپرس است که با ویژگی های جالب خود شما را شگفت زده خواهید کرد. این اسلایدر کاملا واکنش گرا می باشد . شاید باورتان نشود، با این افزونه ی وردپرس می توانید اسلایدر های دو بعدی و سه بعدی بسازید.

لایر اسلایدر تنها اسلایدر قدرتمند برای ایجاد اسلایدر های سه بعدی وردپرس در حال حاضر وجود دارد که از تنظیمات و آیتم های فوق العاده زیادی تشکیل شده است. همانطور که از نامش پیداست، این افزونه بصورت لایه ای است و اسلایدر ها از اسلاید و اسلاید ها از لایه ها و لایه ها از شئ ها تشکیل می شوند، همانند فتوشاپ می توانید لایه ها را ایجاد کنید و در هر لایه یک شئ را ایجاد کنید و هر شئ را جداگانه نمایش دهید

امکانات قالب آوادا
امکانات قالب آوادا

پلاگین اسلایدر حرفه ای وردپرس روولوشن اسلایدر

قالب آوادا دارای اسلایدری دیگر به نام روولوشن اسلایدر می باشد که به شما امکان ساخت زیباترین اسلایدر ها را می دهد
روولوشن اسلایدر بی شک بهترین و پرکاربرد ترین پلاگین اسلایدر حرفه ای وردپرس است.این پلاگین در ۹۹% قالب های تم فارست وجود دارد و با همه ی قالب هاسازگارشده است. سهولت در استفاده به همراه انیمیشن های زیبا و امکانات فراوان سبب فروش بیش از حد این پلاگین وردپرس شده است.
قیمت این افزونه به تنهایی ۱۹ دلار است که قالب آوادا آن را به طور رایگان در اختیار شما قرار می دهد.همچنین قالب آوادا دارای دو اسلایدر دیگر هم می باشد که هر آنچه را در طراحی اسلایدر نیاز داشته باشیدبرای شما کامل کرده و جای نگرانی برای ایده های خود نداشته باشید.

پلاگین های فرمی

قالب آوادا دارای پلاگین های فرمی جالبی می باشد که به صورت رایگان می باشد و شما از طریق این دو پلاگین می توانید درکنار مشتریان و بازدید کنندگان خود قرار بگیرید.و با آنها به تبادل اطلاعات بپردازید

حالت جعبه ای و تمام صفحه

قالب آوادا دارای حالت نمایش جعبه ای و عریض می باشد و شما به راحتی می توانید از داخل پنل تنظیمات پیشرفتهحالت جعبه ای و یا عریض را انتخاب کنید.قالب آوادا این امکان را به شما می دهد که در حالت جعبه ای عکس پس زمینه را سفارشی کنید و هر عکسی و یا پترن و یا رنگی را که خواستید در پس زمینه وب سایت خود قراربدیددر قالب وردپرس آوادا می توان حالت عریض و جعبه ای را برای هر برگه ای انتخاب نمود.

پشتیبانی از سایت های چند زبانه

با قالب وردپرس آوادا به خوبی یک سایت چند زبانه راه اندازی می شود. از آنجا که فارسی سازی وردپرس سیتی کاملا استاندارد است، شما قادر خواهید بود یک سایت با زبان های مختلف مثل فارسی، عربی، انگلیسی، فرانسوی و … به صورت کاملا حرفه ای راه اندازی کنید.

تنظیمات پیشترفته برای وبلاگ ها

قالب وردپرس آوادا دارای ۶ حالت مختلف و ۴ نوع نوشته و برگه ساز وبلاگ با نمایش دسته بندی نوشته ها برای هرصفحه می باشد.همچنین می توان برای نوشته های خود اسلایدر و افکت های متنی به همراه عکس و … در پست های خود استفاده نمودهمچنین می توانید برای صفحه های خود سایدبار مورد نظر را انتخاب کنید.

تنظیمات پیشرفته نمونه کار

قالب وردپرس آوادا دارای صفحات نمونه کار های مختلف از قبیل ۱ تا ۴ سطر نمونه کار مشبک به همراه ستون های کلاسیک و یا ۱ تا ۴ ستون با نوشته می باشد.و دارای صفحه نمونه کار نامحدود برای هر دسته براساس نمونه کار ها و یا به صورت دستی به همراه نوشته،اسلایدربا نمایش جزئیات نمونه کار و فیلتر های نمایشی جی کوئری و نمایش توانایی ها و دیدگاه ها و… می باشد.

سئوی بهینه شده و فوق العاده عالی:

آوادا آماده است که به شما کمک کند که بهترین رنک و افزایش جستجو را در موتور های جستجو کسب کنیدبه دلیل اینکه قالب آوادا با جدیدترین متد های سئو طراحی شده استقالب آوادا دارای کد های HTML و CSS می باشد که به موتورهای جستجو این امکان را میدهد که سایت شما را به راحتی با تمامی اطلاعات ایندکس کنند.
برای امکانات بیشتر قالب آوادا افزونه wordpress SEO by Yoast را پیشنهاد میکند

سایدبار نامحدود

با استفاده از قالب وردپرس آوادا شما می توانید بینهایت ساید بار از طریق پنل تنظیمات پیشرفته ایجاد کنید.و این بستگی به سلیقه شما دارد که برای هر برگه و هر نوشته ای ابزار خواص خود را طراحی کنیدو سایت خود را با ابزارک های مختلف زیباتر و کاربرپسند تر کنید.

سرعت بارگذاری بهینه شده و بسیار عالی

بهینه سازی قالب آوادا
بهینه سازی قالب آوادا

قالب آوادا برای سرعت بارگزاری سایت هم بهینه شده است. و در طراحی قالب آوادا با دقت به جزئیات و ترتیب کد ها انجام شده است.و بیشترین سرعت بارگزاری در بین قالب های وردپرسی را قالب آوادا دارد.با قالب avadaکاربران سایت شما به راحتی و آسوده در سایت شما مطالب و نوشته های مختلف را بازدید خواهند نمود
دموی قالب آوادا با سرعت بارگزاری ۹۴ درصد میباشد. و این بهترین درجه سرعت بارگزاری وب سایت میان وب سایت های دیگر است.

پشتیبانی وردپرس سیتی

یکی از امکانات قالب آوادا پشتیبانی وردپرس سیتی هست که از هر لحاظ کار با این قالب را بسیار راحت تر کرده است.همانطور که وردپرس سیتی بهترین پشتیبانی در بین وب سایت ها را دارا میباشد.قالب آوادا هم بهترین پشتیبانی را داردهمچنین این قالب دارای پنل تنظیمات فارسی و راستچین شده توسط وردپرس سیتی میباشد که یکی از بهترین ترجمه های وردپرس سیتی بعد از چند وقت اخیر می باشد.که به طور کامل قالب avada ترجمه شده است.

نقد و بررسی قالب آوادا

ارزش خرید نسبت به قیمت
طراحی و زیبایی
سئو و بهینه شده
پشتیبانی وردپرس سیتی

قالب آوادا

امتیاز کاربران: ۵ ( ۱ رای)
برچسب ها

سید وحید جاویدان

با سلام و عرض ادب اینجانب متولد سال 1365 و دارای کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک علاقه مند به برنامه نویسی و وب هستم و امیدوارم بتوانم در مجموعه وردپرس سیتی مطالب بیشتری جهت استفاده شما دوستان عزیز ارائه بدم . موفق و سر بلند باشید.

نوشته های مشابه

805 دیدگاه

 1. سلام آقا محسن ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین از صاداقت شما تشکر می کنم یه سوال دارم به نظر شما این قالب بهتر هست یا انفولد در ضمن اطلاع دارید کی نسخه نهایی انفولد ارائه می شه مثل این که الان نسخه بتا هست درسته؟

  1. سلام نسخه انفولد نهایی هستش و هر نسخه ای که داده میشه اگه بعد از چند روز نسخه جدید ارائه نشه بتا نیست و مشکلی توی قالب نیست
   نسخه بتا برای قالب ها نیست و قالب ها به صورت چند وقت آپدیت میشوند.
   قالب آوادا به نظر من توی لود صفحات و بارگزاری سریع تر از قالب انفولد هستش.امکانات هردو قالب هم مثل هم هستند و هردو خوب هستند
   من با انفولد کار کردم آوادا را تازه ۱ هفتس باهاش کار کردم ولی تنظیمات جالبی و خوبی داره
   فقط مشکلی که آوادا داره صفحه سازش هستش چون صفحه سازش خیلی کامل و قوی هستش به یه سرور خیلی قوی و ینترنت سرعت بالا برای لودش
   احتیاج داره.این مشکل در نسخهه اصلی هم مشاهده میشه ولی چون این قالب برای کشور های سرعت بالا طراحی شده برای اونها مشکلی پیش نمیاد
   ما به تمام کاربرا حقیقتا میگیم تصمیم با خود آنهاست
   باتشکر

 2. من دنبال یه پوسته یی هستم که قابلیت ۲ زبانه بودن رو داشته باشه بشه هم فیلم و هم صوت روش گذاشت قابلت گذاشتن فایل برای دانلود و داشتن فروشگاه رو داشته باشه..ریسپانسیو هم باشه ,و به ایمیل سنترو پیامک هم وصل بشه..کار هم باهاش آسون باشه … و شاید در آینده یه سایت برای تور باشه..به نظرتون این سایت قابلیتش رو داره ؟

 3. با سلام
  برای یک سایت تجاری (سایت آگهی) چه پیشنهادی دارید ؟؟؟ من چیزی پیدا نکردم
  این قالب بهتره یا انفولد؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. سورپرایزتون این بود؟!؟!
  این که تکراریه تو نت همه فارسی کردن!
  وردپرس سیتی قبلاً یکه تازی میکرد الان…. !
  پیشنهاد داده بودم یه قالب توپ در رابطه با نمایشگاه های ماشین و خودرو فارسی سازی کنید!

  1. حرفتون جالب بود ولی بهتره قالبای وردپرس سیتی را با بقیه مقایسه نکنید.وگر نه آوادا و انفولد Be the7 blaszok هم تو نت زیاده
   قالبی که گفتید هم داریم ترجمه میکنیم
   باتشکر

   1. عزیز اون قالب هایی که شما نام بردی، وردپرس سیتی اول میزد و بعد دیگران کپ!!!
    اما الان دیگران میزنن و بعد اینجا تکراری میشه!
    وردپرس سیتیو دوست دارم که دارم میگم! چون یکم no active شده و یا low active!
    در مورد فارسی سازی اون قالب هم ممنون.
    تو فکر آپدیت قالب ها هم باشید!
    THANKS

    1. بله قالب ها دارند آپدیت میشند و یک جا همشون ارسال میشند.
     ببینید قالب های زیادی توی نت هستش ولی ما باید بررسی کنیم و مشکلات قالب را بررسی کنیم وبسنجیم
     الآن آوادا قالب خیلی عالی توی لود صفحه هستش ولی صفحه ساز برگه ها به نسبت بقیه خیلی کنده.براهمین ما شک داشتیم که منتشر کنیم یا نه
     باتشکر

   2. راستی میشه اسم قالبی که دارید ترجمه میکنید رو بپرسم چیه برم ببینم حال کنم ؟! :دی
    بابت آپدیت BE هم ممنون. فقط ایمیل نشده برای بنده.البته من با یه ایمیل دیگه خریداری کرده بودم.
    *@gmail.com
    لطفا به این ارسال کنید. در ضمن ایمیل رو پاک کنید از کامنت!
    ممنون.

    1. سلام ارسال شد برای شما .
     قالب ها هم وقتی ترجمه بشن تکمیل بشن انشالله میبینید !
     لذت کار دیدن یهویی هستش !!
     شاد باشید

     1. سلام من هم یهویی می خوام لذت ببرم قول دادی عمل نکردی دیشب تا دو و نیم بیدار بودم الانم که اومدم می بینم هیچ خبری نیست بابا بترکون این انفولدو

     2. مهندس دسترسی دادید انجام شد ولی عکس ها برای شما درون ریزی نشد بعدشم منو رو درست کنید مثل نمونه هست .
      چون قبلا شما در دیتابیس داشتید امکان وارد شدن نشد ایراد داد .
      متوجه ترکوندن هم نشدم

    2. شما از طریق فرم تماس با ما درخواستتونا ارسال کنید
     قالب هم car rental هستش البته اسم دقیقشا نمیدونم
     قالب total هم داریم راست چین میکنیم قالب فارسی شده ولی راستچینش هنوز انجام نشده
     باتشکر

  1. سلام بله آوادا بهترین قالب تم فارست هستش.فروش خوبی هم داره در تمامی سایت ها فروشش خوبه
   فقط برای خرید این قالب سروری قوی با اینترنت خیلی خوب مورد نیاز هستش.البته برای طراح سایت
   ولی برای کاربران پایین ترین سرعت هم این قالب سازگاری داره
   باتشکر

 5. سلام آقای بینا
  من قالب آوادا رو برا خرید انتخاب کردم یه سوالی داشتم میخواستم بدونم منو بالا قالب آوادا شبیه اینفلود هست.تو دمو انفلود منو (صفحات نمونه) زیر لیست تصویر داره.این امکان برا آوادا هست .

  1. سلام بله این یه کده که توی قالب باید قرار بدید بعد اینکه قالبا خریدید بگید تا کدشا براتون ارسال کنم
   تازه قالب آوادا امکانات منوش خیلی بیشتر انفولده و میتونید عکس های بند انگستی و حتی فونت آیکن برای منو انتخاب کنید که انفولد این خاصیتا نداره به نظر من آوادا کامل ترین قالبیه که تاحالا دیدم براهمین توی تم فارست رتبه اولا داره
   باتشکر

  1. سلام دوست عزیز.باتشکر از راهنمایی شما ولی این سایت خریداری شده و درآمد سایت مهم نیست
   مهم کاربرای وردپرس سیتی هستند که مارا یاری میکنند و همیشه با پشتیبانی کاربرای عزیز،وردپرس سیتی
   از بقیه سایت های دیگر بهتر است.شما از کامنتای دوستان میتونید ببینید که اساس و پایه وردپرس سیتی فقط و فقط کاربران هستند.
   وب سایت وردپرس سیتی مانند مارکت های دیگه فقط به کاربرا و مشتریان خود خدمات نمی دهد بلکه به دیگران و تمامی وردپرس کاران عزیز خدمات ارائه میدهدو ما ممنون دار کاربرای عزیزمان هستیم که همواره مارا پشتیبانی میکنند
   راستی یه چیز جالب تر اون سایتی که شما از طرفش این کامنت را گزاشتید توی سئوی قالب آوادا توی گوگل از وردپرس سیتی هم پایین تر اومده.و توی نتایج جستجو وردپرس سیتی طرفداری بیشتری نسبت به اون سایت داشته
   اینم به خاطر کاربرای عزیزمونه که همواره پشتیبانه ما بودند و بی صبرانه انتظار قالب آوادا را داشتند
   باتشکر

 6. با سلام
  من می خواستم این قالب و بخرم اما می خواستم بدونم که چی ویژگی نسبت به نسخه رایگان که در اینترنت هست داره یا چه ویژگی هایی ذوم اینکه راهنمای استفاده از قالب موجوده و اگر سوال داشتم پاسخ گو هستید؟

  1. سلام این قالب کامل فارسی سازی و راستچین شده و به صورت اورجینال از سایت تم فارست خریداری شده که قالب های رایگان چون نال شده هستند امکان دارد کد های مخربی در قالب موجود باشه که برای سایت شما مشکلی پیش بیاره
   یکی از مهم ترین ویؤگی که داره اینه که به محض آپدیت شدن قالب ما اونا بروز میکنیم و برای شما ارسال میکنیم
   پشتیبانی از قالب و نصب قالب و دمو را هم شامل میشه.اگه این قالب را بخرید دیگه با خیالی آسوده به طراحی سایتتون میپردازید ودیگه نگران قالب برای سایتتون و تغییر قالب سایتتون نیستید هرجاییشم مشکل داشتید بنده درخدمتم به نظر من آوادا بهترین قالبیه که تاحالا دیدم
   باتشکر

  1. ترجمه قالب انجام شده.و ترجمه قالب کامل و راستچین میباشد این ترجمه مربوط به دمو هست که کامل شده.
   مشکلی نداره.منظور بنده مربوط به دمو قالب بود و گرنه خود قالب کامل ترجمه و راستچین شده
   به نظر من بهترین قالب وردپرس سیتی آوادا هستش.
   باتشکر

    1. دمو انگلیسی که کامله.و ازطریق خود قالب ایمپورت میشه فارسی هم دارم کامل میکنم.البته دمو فارسی هم کامله فقط صفحه های home قالب مونده که اونام درحال تکمیله وگرنه حدود ۲۲۹ برگه و نوشته ای که قالب داشت همگی ترجمه شدند فقط ۲۰ صفحه home قالب هست که اونام داره ترجمه میشه
     البته دمو فقط برای نمایش هست شما میتونید الآن دمورا ببینید مشکلی نداره صفحه اصلی خود قالب و بقیه صفحات که مورد نیاز هست همگی فارسی سازی شدند.ما دمو را آماده میکنیم که کاربرا با امکانات قالب آشنا بشند و بتونن با محیط قالب آشنایی پیدا کنند
     به نظر من آوادا کامل ترین قالبیه که تاحالا دیدم براهمینه که توی تم فارست رتبه اول داره
     ممنون

   1. دوست عزیز یعنی چی رایپانه…منظورم اینه که فارسی سازی کنید…بزارید برای فروش..
    الان چند مدته دارم میگم نویسنده ها گفتن داریم کار میکنیم که بذاریم..اخرشم نذاشتند..
    امید.ارم زودتر بذارید چون خیلی منتظر بودیم
    ممنون

    1. سلام لطفا از طریق فرم تماس با ما در سایت وردپرس سیتی درخواستتونا به جناب آقای شیری همراه با لینک قالب ارسال کنید
     باتشکر

  1. یک سری کد ها هستش که به هاست ضرر میزنه و باعث خراب شدن اطلاعات و یا ارسال اطلاعات شما و یا مشکلاتی دیگه میشه
   توی نت بزنید مشکلات قالب های نال میتونید کامل ببینید
   باتشکر

  1. پوسته های زیادی هستند ولی اکثر افراد برای کار های طراحی و نمایش نمونه کار ها از آوادا و انفولد استفاده میکنند
   اوادا به نسبت قوی تره و بیشتر سایت ها با اون طراحی مشند
   باتشکر

  1. سلام قالب های جدید دارند ترجمه میشند.باید قالب ها بررسی شوند و تست شوند.چند قالب هست که تا هفته های آینده معرفی میشند
   باتشکر

  1. سلام لایر اسلایدر مربوط به قالب نیست و افزونه ای جدا از قالب هستش
   شما میتونید عکس هایی با فرمت png و یا ترنسپرنت با هر فونتی که خواستید بسازید و توی لایر اسلایدر استفاده کنید
   اینجوری حلوه ی بهتری با هر فونتی و هر رنگی که بخوایند میتونید استفاده کنید
   باتکشر

  1. سلام
   ببخشید برای اینکه میخواهید این مورد را بفرمایید تماس بگیرید بحث مربوط به اینجا نیست
   تشکر

 7. سلام برای اینکه واسه منو هام عکس بذارم چکار باید کنم؟؟
  تصویر بند انگشتی که کنار آیتم میاد منظورم نیست

  1. سلام یه پیوند درست کنید به نام عکس آدرسشم هرچی خواستید بدید بعدی توی بخش توضیح اون کد زیر را قرار بدید


   فقط عبارت i-m-g را سرهم بنویسید وبه صورت img بنویسید به جای * هم آدرس عکسا بدید
   بعدی هم یه تیک داره اونا بزنید.فقط اینجا توی کد آدرس عکسا بدید
   باتشکر

 8. سلام دوست عزیز
  هنگام فعال سازی با این خطا مواجه میشم:

  Fatal error: Cannot redeclare _verify_activate_widget() (previously declared in /home3/housearc/public_html/wp-content/themes/Avada/functions.php:1539) in /home3/housearc/public_html/wp-content/themes/Avada/admin/functions/functions.php on line 23

  1. سلام امکان داره تداخل بین افزونه ها باشه شما وردپرس را نصب کنید و قالب را روی اون نصب کنید
   ببینید مشکلتون برطرف میشه
   باشتکر

  1. اطلاعات سایتتونا از طریق فرم تماس با ما ارسال کنید تا مشکل براتون بررسی بشه
   باتشکر

     1. خب دوست عزیز بگید مشکلتون اینه ! خیلی سخت بود همین رو در پاسخ به ایمیل بگید؟ واقعا که ! مجددا با ایمیل خریداری شده بهتون ایمیل میزنم ولی مشکل رو برطرف کنید.

     2. خب معلومه شما باید با ایمیلی که خریداری میکنید بفرمائید تا بتونم موضوع رو بررسی کنیم و اگه به سایتتون نگاه کنید درستش کرده بودم نه قالب اصلی نمیدونم وردپرس رو چیکار کردید که اصلا نصب نمیکنه و ایراد به کد های وردپرس شما میگیره من یک پوشه test برای سایتتون اضافه کردم نصب کردمبدون مشکل کار کرد.
      شاد باشید .

 9. هنگام فعال سازی با این خطا مواجه میشم:
  Fatal error: Cannot redeclare _verify_activate_widget() (previously declared in /home3/karbari/public_html/wp-content/themes/Avada/functions.php:1539) in /home3/karbari/public_html/wp-content/themes/Avada/admin/functions/functions.php on line 23

  و حالا هم این خطارو میده:
  Parse error: syntax error, unexpected ‘}’ in /home3/karbari/public_html/wp-content/themes/Avada/admin/functions/functions.php on line 21

  1. سلام
   مشکل در وردپرس دارید
   به ادرس گفته شده برید براتون تست گذاشتم روی سرور خودتون
   yoursite.ir/test

   1. خطا از فانکشن قالب نمایش داده میشه نه از وردپرس:
    Avada/functions.php:1539)
    Avada/admin/functions/functions.php on line 2

 10. وقت بخیر

  خواستم بپرسم در میان وب سایت هایی که این تم رو که فارسی سازی شده ، برای فروش گذاشتن ؛
  چه وب سایتی برای اولین بار ارائه کرد نسخه ی فارسی سازی شده رو؟

  ممنون

  1. سلام دقیق نمیدونم.ولی توی گوگل هر ساینی که بیشتر بیننده داشته و بیشتر ازش بازدید شده زودتر نمایش داده میشه
   سایت ما با اینکه دیرتر فارسی سازی نمود رتبه ی خوبی توی فروش داشت و فکر کنم فروشش از سایت های دیگه بیشتر شده
   باتشکر

   1. ضمن تشکر از پاسخ شما
    ورژن ۳٫۶٫۲ این قالب در سایت تم فارست الان داره ارائه میشه ، نسخه ی شما چه ورژنی هست ؟
    و اینکه آپدیت های بعد تم رو هم برای خریداران ارائه می کنید؟

 11. سلام، بنده هر برگه ای که ایجاد می کنم و از صفحه ساز استفاده می کنم، حالت های جی کوئری هنگام نمایش برگه لود نمیشن و فوتر هم حتی لود نمیشه
  جعبه فلیپ ها، اون آیکن + بالا سمت چپ، آیکن سرچ کنار منوها و فوتر که لود نمیشه
  هربرگه ای که ایجاد می کنم یا ویرایش می کنم همین وضعیتو پیدا می کنه !

  در ضمن در تمام صفحات از قبل ایجاد شده توسط دمو، لوگو وب سایت در اول قرار گرفته، درصورتی که از تنظیمات یا هیچ جای دیگه این لوگو درج نشده !
  اطلاعات دسترسی از طریق فرم تماس با ما ارسال شده

  1. سلام من توی دمو بررسی کردم مشکلی نداشت امکان داره کامل نچلود نمیشه
   لوگو راهم میتونید توی تنظیمات قالب تغییر بدید
   آوادا قالب کاملییه فقط باید یکم باهاش کار کنید و گزینه هاشا چک کنید
   بهتر اینه که دمو را ایمپورت کنید
   باتشکر

 12. وردپرس+قالب+دمو رو خودتون راه اندازی کردید، مشکل همچنان پابرجاست
  تنظیمات قالب هم ریست کردم، ولی بازم اون لوگو همه جا هست !
  در ضمن بنده دسترسی دادم که سایتو بررسی کنید نه دمو رو !

  1. سلام لطفا درخواستتونا از طریق فرم تماس باما ارسال کنید.مشکلتونا براتون بررسی میکنند
   اینجا فقط سوالات کاربران و برخی مشکلات جزئی برطرف میشه
   مشکلات کلی را از طریق فرم تماس با ما ارسال کنید که به طور کامل بررسی بشه
   باتشکر

    1. من دارم بررسی میکنم روی سایتتون امکان داره هاستتون باهاش مشکل داشته باشه ممکنه برخی اسکریپت ها روی سایتتون اجرا نشند
     شما پنل هاستتونا ارسال کنید تا براتون بررسی کنم ببینم مشکل از اون نیست
     چون مشکل فقط برای شما بوده وگرنه بقیه دارند باهاش کارمیکنند
     باتشکر

 13. سلام خسته نباشید ورد پرس من ورژنش ۴٫۰۱ هست این قالب روش نصب میشه ؟؟ اگر نصب نمیشه ورژن ورد پرسم باید چند باشه ؟

  1. سلام بله این قالب نصب میشه.فعلا توی سایت سازنده هم این آخرین ورژن هستش پس مشکلی نداره اگرم نهایتش مشکلی بود
   ورژن ۴ قطعا بهتون جواب میده سایت خود ماهم ورژن ۴٫۰۱ هستش
   باتشکر

  1. آقای مرادی عزیز من مشکلتونا دارم بررسی میکنم احتمال داره از هاستتون باشه
   اگه شد به صورت تست ما روی هاست خودمون قالب و وردپرسا نصب میکنیم شما باهاش کار کنید اگه مشکلی نبود باید هاستتونا تغییرش بدید
   باتشکر

   1. **
    ……………………………..
    دوست عزیز مشکل از طرف هاستم نیست لطفا وارد محیط وردپرس شوید و خودتون مشکل قالب را برسی کنید من در ایمیل های قبلی هم دسترسی داده بودم که مشکل برطرف بشه اما متاسفانه دمو را برسی کرده بودید.
    مجددا اشاره می کنم که وردپرس +قالب توسط خود شما نصب شده.

    1. ببینید وردپرسا بنده نصب نکردم.ولی بررسی که کردم مشکلی نبود.حالا شاید دقیق منظورتونا متوجه نمیشم
     ولی قالب آوادا کاملترین قالب هستش و هیچ مشکلی نداره حالا بازم براتون چک میکنم ببینم مشکل از چیهپ
     شما اون مشکلی که مد نظرتون هستش را بنویسید تا من دوباره بررسی کنم
     باتشکر

     1. سلام منظورتون از اطلاعات نمایش داده شده چیه؟ ما تمامی اطلاعاتا پاک میکنیم

 14. مشکلات موجود:
  -هر برگه ای که ایجاد میکنم واز صفحه ساز استفاده می کنم ، حالت های جی کوئری هنگام نمایش برگه لود نمیشن و حتی فوتر هم لود نمیشه.
  مثل این برگه: *.ir/a
  – نمونه ش در این برگه ، جعبه فلیپ ها ، اون آیکن مثبت(+) بالا سمت چپ ، آیکن سرچ کنار منوها و فوتر که لود نخواهند شد.
  – هر برگه ای که ایجاد می کنم یا ویرایش می کنم همین وضعیت را پیدا می کند؟
  ***دسترسی به وردپرس: * /است***
  – درضمن در تمام صفحات از قبل ایجاد شده توسط دمو ، لوگو وب سایت به صورت اتوماتیک در اول صفحات قرار گرفته شده ، در صورتی که از تنظیمات تم چندین مرتبه ریست کردم اما مشکل برطرف نشد.

  1. من سایتتونا بررسی کردم قالب و سایت مشکلی نداره
   برای تغییر لوگوی بالای صفحه از تنظیمات قالب بخش لوگو را میرید و لوگوتونا میزارید من لوگورا براتون تغییر دادم
   آیکن + که توی هدر لود میشه و میتونید از قسمت ابزارک ها اونا ویرایش کنید
   اون جعبه هام به خاطر اینکه نمونه کار نیستند آیکن+ نمیاد و جعبه فلیپ هستند از اسمشم معلومه که برگشتی هستش
   شما از دمو خودمون استفاده کنید و یا از دموی خود قالب اینجوری راحت تر هستش یکم که باهاش کار کنید کامل باهاش آشنا میشید
   باتشکر

 15. سلام ، برگه ساز اصلا برای من باز نمیشه که بخوام برگه جدیدی بسازم یا پیش فرض های دمو رو ادیت کنم! سرعت هم بد نیست، ۱ مگابیت! باید چیکار کنم آقای بینا؟

  1. دسترسیتونا بفرستید تا چکش کنم.برگه ساز اگه لودینگش بیاد یکم طول میکشه بستگی به سرورتون هم داره
   باتشکر

 16. سلام آقای بینا…من اطلاعات رو به ایمیلتون فرستادم، مشکل رو چک کردید؟ روی همه برگه ها که کلیک می کنم صفحه سفید میشه! اینجوری نمی تونم برگه هارو ویرایش کنم! ممنون میشم چک کنید.

  1. سلام من بررسی کردم توی سایت مشکلی نبود از مرورگر کروم استفاده کنید ببینید بازم صفحه سفید میشه
   اگه مشکل باشه شاید از هاستتون باشه با مدیر هاستتون مشکلا در میون بزارید
   باتشکر

   1. من پسورد رو تغییر داده بودم و هنوز براتون ایمیل نکردم! چجوری چک کردید؟!! فکر نمی کنم به هاست ربطی داشته باشه!

    1. من سایتتونا جک کردم چرا بیشتر مشکلات از هاست هستش چون یک سری هم مشکل داشتند
     منم که نوشتم باید هاستتون قوی باشه و مشکلی نداشته باشه اگه هاستتون بروز نباشه
     این مشکلات پیش میاد
     حالا بازم چک میکنم باتشکر

 17. چطور میشه سایدبار رو طوری تنظیم کرد که در تمام نوشته ها باشن، یا دیفالت سایدبار رو انتخاب کرد.

  1. سلام توی تنظیمات قالب قسمت ساید بار را قرار بدید برگه ها رم باید از پایین صفحه ساز انتخاب کنید
   باتشکر

 18. اندازه استاندارد اسلایدر در هوم ورژن۱۵ قسمت لایر اسلایدر وی پی چنده؟
  من هر اندازه تست میکنم یا نمایش نمیده یا قسمتی های را نمایش نمیده .

  1. سلام شما دمو را ایمپورت کنید اندازه اسلایدر ها توی دمو هستش و میتونید توی لایر اسلایدر چکش کنید
   ولی هدود ۱۶۰۰ در ۶۰۰ تمام صفحه هستش
   باتشکر

 19. واسه من لینک اپدیت جدید ایمیل شده ولی بلد نیستم اپدیت کنم
  برای اینکه تنظیمات قبلی قالب به هم نخوره باید چطور اپدیت کنم؟
  ممنون

 20. *آدرس سایت را که دردیدگاه وارد میکنم درصورت تایید دیدگاه حذف کنید که نمایش داده نشود*
  ۱- درقالب آوادا امکان نوشتن نام سایت در هدر وجود ندارد.پیشنهادی دارید؟
  ۲- اندازه حداکثر استاندارد لوگو در قسمت هدر سایت چقدر است ؟
  ( به صورتی که بتوان لوگو ونام سایت را به صورت عکس قرار داد )
  ۳-چرا قالب آوادا تصویر شاخص را به صورت مناسب پشتیبانی نمی کند؟
  عنوان پست: طراحی معماری-آزمون نظام مهندسی
  *تصویر شاخص را خیلی بزرگ میکند که کیفیت تصویر شاخص خراب شده
  http://*.ir/*/%D9%81%D8%B1%D9%87-%D9%8A%D9%83-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1
  * پس از ورود به آن پست باز هم تصویر شاخص نمایش داده می شود و اندازه آن به صورت تمام صفحه می شود که فوق العاده خراب است.
  نیاز من : تصویر شاخص با اندازه استانداردی که خود مشخص کرده ام در صفحه نخست نمایش داده شود وپس از ورود به آن مطلب دیگر تصویر شاخص نمایش داده نشود(این استاندارد کلیه قالب ها می باشد)

  1. سلام شما میتونید از توی تنظیمات بخش هدر تصویری که برای هدر هستش را تغییر بدید و نام سایتتونا توی اون پشت زمینه قرار بدید
   البته اکثر قالب ها به این صورت هستش که اول منو و بعدش هدر هستش
   اندازه استاندارد لوگو حدود ۳۴۰ در ۱۶۰ هستش البته متناسب با لوگو باید تغییر داده بشه بعضی لوگو ها گرد هستند باید سایز متفاوت داده بشه مثلا ۲۵۰*۲۵۰
   تصویر شاخص در قالب چند مدل داره شما تصاویر شاخص را روی سایز ۳۰۰*۳۰۰ بزارید و تغییرش بدید باید سایز هارا متفاوت انتخاب کنید
   و هرکدام را با نوشته هاتون متناسب کنید
   شما سایز ۸۰۰*۶۰۰ برای تصاویر شاخص انتخاب کنید در پست هایی که بزرگ هستند و میخاهید بزرگ نشون داده بشند
   بعد از اینکه تصویر هاتونا انتخاب کردید از افزونه WordPress › Regenerate Thumbnails استفاده کنید تا تصویراتون متناسب با قالب ساخته بشند
   دلیلش اینه که شما عکسهاتون ممکنه مال قبل باشه حالا که قالبا عوض کردید باید سایز های مرتبط به قالب ساخته بشه
   آموزش استفاده از افزونه هم توی سایت هست
   باتشکر

   1. با این روش باید تک تک تصاویر را اصلاح کنم که با توجه به تعداد بالای پست ها ماه ها طول میکشه.

    ***منظور بنده را متوجه نشده اید . من میخواهم تصاویری که به صورت شاخص بارگذاری می کنم پس از رفتن کاربر به ادامه مطلب نمایش داده نشود ؟

    (من در ادامه مطلب نیاز به تصویر شاخص ندارم و برای هر پست پوستر خاصی طراحی می شود)

    1. ببنید خود افزونه یه قسمتی داره که تموم عکس هارا ریجنریت میکنه و نیازی نیست شما تک به تک این کارا انجام بدید
     بالاخره شما سیستم قالبتونا تغییر دادید پس باید یه سری تغییراتم توی نوشته ها و شکل کلی نوشته هاتون بدید
     برای نشان ندادن تصاویر شاخص در پست هم فقط کافی در قسمتی که پست را میزارید در پایین ناحیه متنی بخشی که نوشته Fusion Options
     در بخش post قسمت اول نوشته Disable First Featured Image
     Disable the 1st featured image on single post pages.
     این بخش را فعال کنید دیگه تصویر شاخص در نوشته نمایش داده نمیشه
     این هارا باید طراحتون که حرفه ای هستش بلد باشه.دیگه چیزایی هستش که نیاز به گفتن نداره فقط کمی باید روش کار کنید
     ولی هر مشکلی داشتید بنده در خدمتم.خواستید به ایمیلم هم ارسال کنید جوابتونا میدم
     باتشکر

     1. حرف شما صحیح است اما برای سایت های که چند پست بیشتر ندارند این امکان وجود ندارد نه سایت های که روزانه حداقل ۵۰پست اضافه می کنند از این نظر گفتم ماه ها طول میکشه.
      – از افزونه پیشنهادی استفاده کردم و مشکل همچنان وجود داره.
      – تیکی که گفتید تنها برای یک نوشته است من میخواهم allباشه به عبارتی تصاویر شاخص تمام پست ها را در ادامه مطلب حذف کنم؟
      – ایمیل شما را نداشتم که با ایمیل در ارتباط باشم

     2. خوب سیستم به طور خودکار عکس های جدیدا جنریت میکنه ببنید قالب چون عوض شده عکس های قبلی که متناسب با قالب نبودند باید جنریت بشند و سایز هایی که متناسب با قالب باشه را براشون ساخته بشه.برای عکس های جدید هم خود قالب به صورت خودکار عکسهای جدید را متناسب باهاش میسازه
      افزونه ای که معرفی کردم یه افزونه معروف هستش و همه استفاده میکنند شاید سایز تصاویر درست نباشند و تصویر اصلی کیفیت پایینی داشته باشه براهمین
      وقتی بزرگ میشه بهم میریزه
      برای نوشته ها هم شما باید اون قسمت را فعال کنید فکر نکنم دسته جمعی بشه این کارا کرد شما توی تنظیمات قالب را ببنید اگه داشته باشه توی همون قسمت
      هستش.ببینید چون شما قالبتونا جدید کردید باید با شرایط جدید نوشته هاتونا وفق بدید و استایل های جدید را به کار ببرید
      ایمیل بنده هم alimohsenbina@gmial.com اگر سوالاتون اینجا به مدت حداقل ۲۴ ساعت پاسخ داده نشد بهم ایمیل بزنید
      باتشکر

 21. در قسمت پست های مرتبط در بیشتر مطالب سایت پست مرتبط نمایش داده نمی شود، جهت بر طرف نمودن این مشکل آیا کار خاصی باید انجام دهیم؟
  (پست های مرتبط را بر اساس عنوان پست یا برچسب ها یا…. انتخاب و نمایش داده می شود)

  1. قالب پست های مرتبط را بر اساس برچسب ها نمایش میده و از روی دسته بندی
   برای نمایش پست های مرتبط اگه توی قالب تعریف شده باشه به صورت خودکار نمایش میده اگه نمایش نمیده بگید تا مشکلا براتون بررسی کنم
   شاید توی همون قسمتی که نوشته را قرار میدید نشون بده ولی اکثر به صورت تصادفی نشون میده
   مثل سایت خود ما
   باتشکر

 22. سلام ۲ تا سوال :
  ۱) تو منوی top جطوری سبد خرید رو بردارم یا عنوانشو بردارم،یا تو همون منوی اصلی سبد خرید داره اونو چطوری بردارم
  ۲) میخوام قابلیت پبت نام رو تو قسمت حساب من اضافه کنن چه کار باید بکنم

  1. سلام توی تنظیمات قالب بخش ووکامرس و یا هدر سبد خریدا میتونید بردارید توی منو هم فکر کنم میشه توی تنظیمات برش داشت
   شما اگه ووکامرس نداشته باشید سبد خرید نمیاد
   سوال دومتونا متوجه نشدم
   باتشکر

 23. درود
  این قالب بهتر ه یا قالب مجله هفت؟
  بیشتر برای مجله میخواهم ولی سئو ،سبکی و امکانات برام خیلی مهمه ضمن اینکه قصد گرفتن تبلیغات در مجله را دارم.
  با تشکر

  1. سلام اگه برا مجله و سایت های روزنامه و خبری میخاید مجله ۷ خوبه به نظر من از مجله ۷ استفاده کنید براتون راحتتره
   آوادا بیشتر برای سایت های شرکتی و تجاری هستش
   باتشکر

   1. آخه خیلی ا ز آوادا تعریف کردید.
    سایت اس ام اس خودتان هم بر روی آوادا بود.
    ممنون پس از همین مجله استفاده میکنیم

    1. آوادا فوق العادس ولی برای شما مناسب نیست.البته این نظر منه اگه به منش بگند سایت شرکتی میگم آوادا و انفولد
     یا برای سایت های تفریحی میگم Be
     باتشکر

     1. پس شما میفرمایید be برای مجله بهتر از مجله ۷ هست؟
      ما فقط میخواهیم بعنوان مجله و یا وبلاگ استفاده کنیم.

     2. نه ببینید منظورم از تفریحی مثل سایت هایی که نوشته های جالب دارند مثلا سایت مراکز تفریحی و مدارس
      شما میتونید توی دمو هاببینید.
      اگه برامحله میخاید مجله ۷ بدردتون میخوره کار باهاشم راحته
      باتشکر

  1. سلام لطفا اطلاعات ورود به هاستتونا از طریق فرم تماس با ما ارسال کنید و درخوساتتونا بدید تا براتون نصب بشه
   باتشکر

  1. سلام
   بعد خرید اطلاعات ورود را برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت برای شما نصب کنیم
   تشکر

 24. سلام. میشه راهنمایی کنید چطور میشه بخش” اضافه به سبد خرید” رو فعال کرد؟ اگر مسیرش رو بگید ممنون میشم

  1. سلام والا نمیدونم شما میتونید با آقای جعفرزاده که یکی از دوستان بنده هستند و مدیر سایت هستند در ارتباط باشید
   بگید از طرف بینا سایت وردپرس سیتی راهنماییتون میکنند

 25. با سلام من قصد خرید قالب آوادا و یا انفولد دارم ،سه تا سوال دارم
  ۱- اگر ورد پرس نسخه انگلیسی باشه مشکلی پیش میاد ،یا تو ناسازگاری با مطالب فارسی؟
  ۲- اگر نسخه انگلیسی باشه تنظیمات قالب فارسی خواهد بود؟
  ۳- هر دو قالب با نسخه ۴٫۱ انگلیسی سازگار هستند؟

  1. سلام اگه وردپرس انگلیسی باشه متن هاتون راستچین نمیشند برخیشون البته مشکل ددی پیش نمیاد فقط قالب انگلیسی میشه متنش
   تنظیمات قالب فارسی هستش ولی صفحه ساز قالب انگلیسی میشه که قسمت اصلی هستش البته میتونید افزونه wp-parsidata را نصب کنید تا وردپرستون فارسی بشه و راستجین
   قالب آوادا و انفولد با نسخه ۴٫۱ سازگارند۱

 26. سلام من قالب آوادا رو به نسخه ۳٫۷ آپدیت کردم. بعد در صفحه پیشخوان از من خواسته شد که layerslayder رو آپدیت و فعال کنم. که ما هم انجام دادیم
  الان ۲ تا مشکل دارم. یکی این مشکل که برای افزونه ;ayerslayder پیش اومده
  You need to authorize this site in order to get upgrades or support for this plugin. Purchase a license or enter an existing purchase code.
  و مشکل دیگه اینکه وقتی سایت میاد بالا یه صفحه اعلان میاد باهاش که میگه:
  geocode was nor sucsessful zero result

  چی کار کنم؟

  1. سلام این مشکلی نداره لایر اسلایدر کد میخاد ازتون که خود قالب کدشا داره مشکلی نداره افزونه ها برای آپدیت کد میخایند این کدم توی قالب هستش
   و با آپدیت شدن قالب لایر اسلایدر هم آپدیت میشه
   باتشکر

 27. سلام
  من خواستم از قسمت فیوژن قسمتی از متن تبلیغات را ویرایش کنم. اما پس کلیک روی ادیت تبلیغات جعبه تبلیغات به رنگ دودی شکل بازشده و پس از کلیک روی هر نقطه از صفحه اتوماتیک بسته می شود. یک مرتبه کلیه افزونه های فعال را نیز غیر فعال کردم که شاید با یکی از آن ها هماهنگی نداشته باشد که باز هم دیدم مشکل درست نشد .در این زمینه راهنمایی کنید

  1. سلام لطفا قالبتونا به آخرید ورژن آپدیت کنید.منظورتون از قسمتی که میگید کدوم بخش میشه؟منظورتون صفحه ساز هستش
   و یا بخش اسلایدر چون هر دو قسمت بخش تبلیغات داره
   باتشکر

   1. آپدیت کردم.مشکل همچنان دارم .
    صفحه ساز
    همه افزونه ها را تک تک هم تست کردم اما فایده نداشت

    1. سلام لطفا اطلاعات ودرپرستونا از طریق فرم تماس با ما برای آقای شیری ارسال کنید و مشکلتون را هم ارسال کنید نت براتون بررسی بشه
     من توی قالب خودم تست کردم مشکلی نداشتم ولی شما ارسال کنید براشون شاید تنظیمات خاصی باید باشه تا براتون بررسی کنند
     باتشکر

     1. والا من دسترسی به ایمیل ها ندارم شما با آقای شیری در تماس باشید
      باتشکر

 28. با سلام مجدد ، من قالب خریدم درون ریزی هم کردم اما الان فونت ها مـثل دمو نمی شه،با قسمت تایپو گرافی هم نشد،میشه یک راهنمایی کنید

  1. سلام آخرین ورژن قالبا نصب کنید و توی قسمت گوگل فونت فونت هارا انتخاب کنید مشکلتون حل میشه
   فقط باید ببینید کدوم فونت برای کدوم بخش هستش.اگه مشکلی بود از همه اینجوری میشد
   باتشکر

 29. با سلام و احترام
  من نمیدونم در قالب آوادا تغییرات فونت از چه قسمتی انجام میشه؟!
  به عنوان مثال تغییر فونت “منو ها، هدر ها و متن ها”
  با توجه به اینکه فرمودید ۴۰ فونت جدید در آپدیت قالب هست، نحوه استفاده از این فونتها رو اگر بفرماییید ممنون میشم

  1. سلام تغییرات فونت از بخش تنظیمات و بخش گوگل فونت انجام میشه توی ایمیلی که خریداری کنید براتون با قالب ارسال میشه
   باتشکر

 30. سلام و احترام. ممنون از پاسخ شما
  من چطور میتونم فونت منو ها و متن اخبارم رو در قالب آوادا به Tahoma ی فارسی تغییر بدم؟
  اینطور که معلومه این فونت جزو فونهای گوگل فونت نیست.
  همچنین من تمام فونتهای پیش فرض استاندارد رو امتحان کردم ( tahoma هم بود اما بعد از فعال کردن، فونت سایت به تاهوما تغییر پیدا نمیکنه)

  1. سلام از طریق فایل style.css البته باید یه سری کد هارا تغییر بدید ولی با تغییرات ممکنه ۴۰ فونت فارسی از بین بره
   برااینکه مشکلی نداشته باشید به آقای شیری در فرم تماس با ما مشکلتون را ارسال کنید تا بهتر راهنماییتون کنند
   ایشون کارهای فونت را انجام دادند بهترمیتونن کمک کنن
   باتشکر

 31. با سلام.بنده قالب آوادا را خریداری کردم و از طریق تماس با ما هم مشخصات هاست را فرستادم برای نصب قالب ولی نصب نشده هست.

 32. سلام من وردپرس رو بروز رسانی کردم به ۴٫۱–fa_IR
  وقتی میخوام عناصر برگه هامو edit کنم به صورت غیر فعال بالا می یاد و وقتی کلیک می کنم بر میگرده به ویرایش صفحه
  قبل از بروز رسانی مشکلی نداشتم و راحت برگه هامو و عناصرش رو edit می کردم

  1. سلام لطفا آخرین ورژن قالبا از طریق فرم تماس با ما درخواست بدید تا براتون ارسال بشه
   و بعدش آپدیت کنید مشکلتون برطرف میشه
   باتشکر

  1. سلام قالب آوادا دارای ۴ نوع اسلایدر هستش بستگی بداره باکدوم کار میکنید ولی شما میتونید از بخشی که برگه موردنظر را میسازید پایین صفحه ساز اسلایدر را انتخاب
   کنید و اسم اسلایدی که با اون اسلایدر ساختینا انتخاب کنید
   باتشکر

 33. با سلام.در درون ریزی قالب بعد از تیک زدن .و ثبتsubmitپیام(Import WordPress

  می‌خواهید ‌این کار را انجام دهید؟)میدهد.این پیام چیست و چگونه باید درون ریزی قالب انجام گیرد؟باتشکر

 34. با سلام مجدد میخواستم در مورد قسمت نقشه گوگل راهنمایی بفرمایید ،آیا میتونم مختصات بدم ؟ طریقه دادن آدرس به چه صورته؟

  1. سلام شما توی نقشه گوگل آدرس میدید ولی میتونید از افزونه های مربوط به نقشه استفاده کنید چون یکم سیستم نقشه خود آوادا مشکل داره
   توی نسخه اصلی هم این مشکل هستش و خیلی از کاربران هم باهاش مشکل دارند تو سایت اصلی هم میتونید ببینید
   باتشکر

 35. سلام
  این قالب امکان این رو داره که مثل صفحه اول قالب همسایه ، آخرین محصولات ، محصولات پیشنهادی، محصولات پرفروش، محصولات مربوط به هر دسته و ….. رو بشه توی صفحه اول قرار داد ؟

  چون یه قالب فروشگاهی، تقریبا مثل سایت دیجی کالا میخاستم..

  خواستم بدونم این قالب هم این امکانات رو داره ؟

  ممنون

  1. سلام دفیق مثل دیجی کالا نیست ولی امکانات خوبی داره.البته بیشتر قالب شرکتی هستش ولی میتونید ازش به عنوان فروشگاه هم استفاده کنید
   امکانات کاملشا میتونید توی دمو اصلی ببینید و امکانات فروشگاهشا بررسی کنید
   باتشکر

    1. قالب بلازوک منوهاش بیشتر شبیه دیجی کالا هستش.البته طراحی خاص خودشم هست
     که باید اونا روش بررسی کنید ولی میشه شبیهش طراحی کرد
     باتشکر

     1. واقعا از جواب دادن سریع شما سپاسگذارم و عذر میخوام که زیاد سوال میپرسم..

      بله، قالب بلازوک رو دیدم. برای آوادا هم میشه مثل بلازوک ، دسته های محصولات ، محصولات جدید و این گونه باکس های محصولات را در صفحه اول قرار داد ؟

     2. میشه قرار داد ولی یکم کد نویسی میخاد به نظر من بهتره که دمو انگلیسی هردوقالبا ببینید و باهم مقایسه کنید.چون دمو اصلی تمامی امکانات قالب و بروز ترین امکانات درش قرار داره
      اونی که ما فارسی کردیم ورژن های قدیمی تره براهمین ممکنه برخی امکاناتا نداشته باشه
      برای راه اندازی یه سایت مثل دیجی کالا تصاویر خیلی خوب و طراحی خیلی خوب نیاز هستش که باید بشه
      باتشکر

     3. بله هر دو Mega Menu داره شما میتونید دمو انگلیسی و ورژن اصلی را ببینید اونجا کامل طراحی شده
      باتشکر

  1. سلام امکان داره ایمیلتون ارسال نشده باشه شما از طریق شماره جناب آقای شیری با ایشون تماس بگیرید براتون مشکلتونا بررسی میکنند
   باتشکر

  1. فایل های قالب و دمو نزد آقای شیری هستش شما فقط کافی اطلاعات ورود به وردپرسا بدید تا براتون دمو را نصب کنند
   باتشکر

 36. سلام مهندس تو قالب اواده یک مثبتی هست بلای قالب سمت راست من چه جوری انجا مطلب بزارم تو تنظیمات قالب سایت نیست ممنون میشم جواب بدین و راهنمایی کنینی

  1. سلام برای تغییر اون بخش از قسمت ابزارک ها استفاده کنید این بخش مربوط به ابزارک ها توی بخش نمایش هستش که میتونید ابزار هارا تغییر بدید
   باتشکر

 37. مهندس من اون مثبت میگم که میزینی مثل پرده میاد پاین ها اون تو ابزارک ها کجا قرار داره

  1. خوب منم همون منظورمه توی بخش ابزارک هاست یکی از همون بخش هایی که توی سایدبار هستش همونجاس
   باتشکر

 38. سلام
  من می خواستم با این قالب یه فروشگاه راه اندازی کنم
  توی دمو شما در قسمت فروشگاه جلو همه قیمت ها £ نوشته آیا میشه به تومان تغییرش داد ؟
  البته ممکنه این سوال به نظرتون مسخره بیاد ولی خواستم قبل از خرید بدونم.
  با تشکر

  1. سلام اون دمو هستش شما وقتی ووکامرس را نصب کنید قیمت هارا میتونید به ریال و تومان قرار بدید از این بابت نگران نباشید
   سوالتون مسخره نیست دلیلش اینه که توی تنظیمات ووکامرس واحد پولی روی ریال قرار داده نشده
   از این بابت اصلا نگران نباشید
   هرسوالی هم داشتید بفرمایید بنده جواب میدم
   باتشکر

 39. با سلام. من قالب رو نصب کردم و پس از نصب، فایل دمو رو که برام میل کردید رو ایمپورت کردم. اما بعد از ایمپورت دچار مشکلی شدم و اون اینه که وقتی به بخش نمایش “همه برگه ها” میرم با eror زیر مواجه میشم:
  Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 524288 bytes) in /home/*/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1981

  1. سلام دلیلش اینه که رم سرورتون نمیکشه براهمین ارور میده وقتی رم پر بشه و اطلاعاتا نتونه ذخیره کنه این ارورا میده
   با پشتیبانی هاستتون مشکلا در میون بزارید براتون برطرف میکنند

   1. با سلام
    من با پشتیبانی هاستمون تماس گرفتم و اونها php memory limit رو برای سایت ما به ۱۵۰MB تغییر دادند اما همچنان این eror رو داریم:
    Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 524288 bytes) in /home/noorbin/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1981

    1. والا ما یه سایت دیگم داشتیم همین مشکلا داشت هاستا که تغییر دادند مشکل برطرف شد
     تنها دلیلشم به خاطر رم هستش توی پیغام هم واضحه که مشکل از طرف قالب نیست
     من توی توضیحات قالب نوشتم که حتما یه هاست قوی استفاده کنید.تنهاراهش اینه که هاستتونا تغییر بدید
     به جناب آقای شیری اطلاع بدید کمکتون میکنند
     باتشکر

     1. سلا م جناب بینا. من همونطور که گفته بودید مشکل رو برای آقای شیری فرستادم اما جوابی ندادند، مجددا مشکل رو در فرم تماس با ما فرستادم اما بعد از ۴ روز هنوز جوابی ندادند و متاسفانه الان یک هفته است که به علت عدم بررسی و رفع مشکل، ما هیچ کاری در سایتمون نمیتونیم انجام بدیم. ممنون میشم ۱ بار هم که شده داخل اکانت ما تشریف بیارید و مشکل رو بررسی کنید. اطلاعات سایت رو هم رو تا بحال ۳ بار ایمیل کردم!!!

     2. سلام مشکلاتونا برامن فرستادند ولی توی ایمیل اصلا یوزرنیم نبود شایدم ایشون یادشون رفته بفرنسد
      من مشکلتونا بررسی کردم ببینید تنها دلیلی که هست به خاطر هاسته چون قالب برای چند نفر ارسال شده و همه باهاش کار کردند
      خودمنم باهاش کار کردم.یه سایتم به ما دادند طراحی کنیم من روی لوکال طراحی کردم بعدی که بردیم روی هاست سرور کشش نداشت و نتونستیم روش کار کنیم
      من یه سایت بهتون میدم با قالب آواداس شما باهاش کار کنید ببینید اگه مشکل داشت که امکان داره از اطلاعات باشه
      که اونم خیلی به ندرت رخ میده
      شما برای اینکه مطمئن بشید قالبا روی لوکال نصب کنید ببینید بازم مشکل داره اگه خواستید اون سایتا با مدیریتش بهتون میدم باهاش کار کنید
      باتشکر

 40. با سلام.متاسفانه تماسبا آقای شیری انجام نگرفت و مشکل را هم از طریق فرم تماس باما گفتم و اطلاعات را هم ارسال کردم.ولی کاری صورت نگرفت.

  1. دریافت شده نیازی نیست اینجا بگید بعد راهندازی از طریق ایمیل برای شما اطلاع میدم
   تشکر

 41. درود
  من می خواستم با این قالب یه فروشگاه راه اندازی کنم
  توی دمو شما در قسمت فروشگاه جلو همه قیمت ها £ نوشته آیا میشه به تومان تغییرش داد ؟

   1. سلام آقای شیری
    من هرچه سعی میکنم نمیتونم درون ریزی رو انجام بدم
    سایت هم باید هرچه سریعتر بیاد بالا
    لطفا ایمیل بدید یوزر پسورد میدم خودتون درون ریزی رو انجام بدید

  1. سلام والا سایتی نیست.فقط سایت اصلی یه سری آموزش کلی گزاشته.
   ببینید کار با قالب ها توسط کاربر ها انجام میگیره و با درونریزی دمو میتونید کامل متوجه بشیند از کدام ابزار استفاده شده
   البته در حال ساخت آموزش هستیم.اگه مشکلات کاربرا زیاد نبود و فرصت میشد سریع تر انجام میدادیم
   باتشکر

 42. سلام اقای شیری
  من هرکاری کردم نتونستم درون ریزی رو انجام بدم
  سایت هم باید هرچه سریعتر بیاد بالا
  لطفا ایمیل بزنید یوزر پسورد میدم درون ریزی رو انجام بدید
  با تشکر

  1. سلام دوست عزیز ایمیل فرستادید جواب دادم بررسی کنید چشم براتون نصب میکنم
   موفق باشید

 43. من هرکاری کردم نتونستم درون ریزی رو انجام بدم
  سایت هم باید هرچه سریعتر بیاد بالا
  لطفا ایمیل بزنید یوزر پسورد میدم درون ریزی رو انجام بدید
  با تشکر

 44. با سلام
  من قالب آواد را خریداری کردم
  پس از درون ریزی و انجام تنظیمات مربوط به خواندن و قرار دادن صفحه اصلی بر روی Home Version 18 مشکلات زیر بروز کرده است.
  فونت های سایست به هم ریخته است
  اسلایر اصلی سایت نمایش داده نمی شود و پیام زیر را نمایش می دهد
  Revolution Slider Error: Slider with alias Avada_Full_Width not found
  منو های سایت نمایش داده نمی شود
  لطفا راهنمایی فرمایید.

  1. سلام شما باید قالبا صفحه home شا فارسی کنید اسلایدر هم باید فایلشا درونریز کنید اگه فایلشا نداشتید توی نت بزنید
   sliider revolation demo for avada
   و دمو های اسلایدر را دانلود و درونریز کنید آموزش درونریزی دمو هم توی سایت هستش
   منو هام از بخش نمایش و قسمت فهرست باید ویرایش بشند و در پایین صفحه ای که باز میشه باید منو را تیک بزنید و ذخیره کنید
   که برای کدوم بخش باشه
   باتشکر

 45. سلام خدمت شما
  ببخشید سوالی داشتم من قالب رو نصب کردم اما بیلدر فیوژن رو که بعدا میخوام ویرایش کنم روی لود کردن گیر میکنه و باز نمیکنه !
  ( برای بار اول که میخوام بسازم اکی هست اما بعدش دچار مشکل میشه و روی آرم لود گیر میکنه و هی میچرخه )
  ممنون از شما

  1. سلام توی تذکری هم که در معرفی قالب هستش نوشتم صفحه ساز متناسب با اطلاعات درونش لودش طول میکشه و یه سرور قوی با اینترنت خوب میخاد
   متاسفانه این مشکلی هستش که ما توی به خاطر سرعت پایین باهاش درگیر هستیم.ولی یکم صبر کنید لودش طول میکشه
   باتشکر

 46. ممنون از پاسخ شما دوست عزیز
  من اینترنتم شرکتی و ۳ مگابایت هستش و سرور رو هم از جای بسیار معتبر و با حجم ۱ GB تهیه کردم من حتی گذاشتم تا ۲۰ دقیقه گذاشتم مونده اما بازم لودش تموم نمیشه و باز نمیکنه! راه حل چی میتونه باشه ؟
  با تشکر

  1. سلام والا نباید مشکلی باشه.شما وقتی روی برگه میزنید بالای برگه ساز نوشته ویرایشگر کد وقتی روش کلیک میکنید کد های شما نمایش داده میشه
   بعدی که روش زدید دوباره روش بزنید تا ویرایشگر فیوژن باز بشه اینجوری زودتر لود میشه
   ولی همونطور که گفتم برای لود سرور قوی لازم هستش
   باتشکر

 47. سلام
  در ارتباط با خرید قالب در قسمت ارتباط با ما یک پیغام براتون فرستادم ممنون میشم زودتر پیگیری کنید.
  با تشکر

 48. سلام

  چرا وقتی اپلود صد در صد انجام میشه با پیغام می‌خواهید ‌این کار را انجام دهید؟

  خواهشمندیم دوباره تلاش کنید

  مواجه می شم ولی پوسته اپلود نمیشه؟

  تشکر

  1. سلام
   آیا هاست شما فضای کافی داره ؟
   بعد از این شاد حجم آپلود کمه لطفا از طریق هاست خودتان را آپلود کنید و اکسترکت کنید و قسمت مدیریت فعال کنید
   شاد باشید

 49. سلام مهندس تو این قالب تماس با من این ازسال فروم چجوری میشه حذف یا مطلب های توشو پرنگ کرد چون مطلب های مثلا ایمیل موضوع نام نمیشه دید این افزونه داره یا از کجا پزنگ کنم مممنون میشم راهنمایی کنید؟

  1. سلام این داره از افزونه contact form استفاده میکنه شما میتونید تغییرش بدید یا از افزونه های فرم ساز دیگه ای استفاده کنید
   باتشکر

 50. داداش اخه این افزونه تو قالب نبوداگه بصب گنم پر رنگ میشه یا میشه تغ یی ر دادا کلا

  1. این افزونه که توی وردپرس هستش شما باید توی افزونه contact form 7 تغییرات را ایجاد کنید تا قالبا نصب میکنید به صورت خودکار از وردپرس نصب میشه
   باتشکر

  1. سلام بستگی به خودتون داره دمو های قالب ها هستش آوادا مخصوص شرکتی و مولتی نیوز خبری هستش
   باتشکر

 51. سلام
  در ارتباط با خرید قالب در قسمت ارتباط با ما یک پیغام براتون فرستادم ممنون میشم زودتر پیگیری کنید.
  با تشکر

  1. سلام بنده دسترسی به فرم ارتباط با ما ندارم شما از طریق شماره جناب آقای شیری با ایشون در تماس باشید
   باتشکر

  1. سلام امکان داره توی صفحه ساز سایز تمام عرض را انتخاب نکرده باشید ولی بیشتر از این هم میشه.یه بررسی کنید اگه نشد اطلاع بدید تا براتون مشکلا بررسی کنم
   باتشکر

  1. این که میگیدا منظورتونا دقیق نمیفهمم شما اطلاعات سایتتونا از طریق فرم تماس با ما ارسال کنید.
   اگه خیلی مهم هستش از افزونه های جدول قیمت استفاده کنید اینجوری راحت تر هم هستش
   باتشکر

  1. شما مشکلتونا از طریق فرم تماس با ما ارسال کنید اگه موفق نشدید میتونید از افزونه های قیمت گزاری استفاده کنید
   باتشکر

 52. با سلام
  یک سوال داشتم:
  آیا می توان دموی قالب مثلا انفولد را در یک قالب دیگر مثل آوادا، درون ریزی (import) کرد؟ یا اینکه دموهای آنها با هم فرق می کنند؟
  ممنون

  1. سلام نه امکانش نیست چون کد های قالب فرق داره البته اطلاعات درونریز میشند ولی نمایشش درست نیست
   باتشکر

 53. سلام
  من قالب رو خریداری کردم. ولی بعد از نصب بر روی هاست، این ارور میده

  Fatal error: Cannot redeclare _check_active_widget() (previously declared in /home/u920876871/public_html/wp-content/themes/Avada/functions.php:1610) in /home/u920876871/public_html/wp-content/themes/Avada/admin/functions/functions.php on line 23

  ممنون میشم راهنمایی کنید. سپاس

  1. سلام امکان داره مشکل از افزونه هاتون باشه لطفا تمامی افزونه هارا غیرفعال کنید و قالبا نصل کنید اگه مشکل داتش
   به جناب آقای شیری از طریق فرم تماس باما اطلاع بدید تا براتون بررسی کنند
   باتشکر

    1. من تنهاراه ارتباطیم با ایشون از طریق ایمیل هستش ولی با شماره ایشون تماس بگیرید پاسختونا حتما میدند
     باتشکر

     1. مشکلم رو حل کردم دوست عزیز…

      آموزش های مربوط به این قالب رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟

     2. سلام آموزش ها توی سایت اصلی فیوژن هستش که به زبان اصلی هست.درحال ساهت آموزش هستیم.انشاء الله توی سایت قرار میدیم
      باتشکر

     3. دقیق معلوم نیست.چون پشتیبانی کاربرا خیلی وقت میگیره و نوشتن مقالات هم هستش.آموزش هام باید فیلم گرفته بشه و کامل توضیح داده بشه تازه ۲۰ تاقالبم هستش
      براهمین یکم زمان بره ولی قالب انفولد وآوادا توی اول لیست هستش برای آموزش.ولی انشاءالله آموزششا قرار میدیم
      باتشکر

 54. با سلام
  می خواستم بدونم اگه من بخوام یه سایت فروش قالب سایت داشته باشم از این قالب می تونم استفاده کنم یا نه ؟
  اگر نه کدوم قالب رو شما پیشنهاد می کنید

  1. سلام میخایند بازار کار مارا خراب کنیدا 🙂
   این به درد شرکتی میخوره از مجله ۷ استفاده کنید بهتره.قالب Be هم بد نیست اگه بتونید باهاش کار کنید Be به نظرمن خوبه
   باتشکر

 55. سلام و خسته نباشید . من الان میخوام این قالب رو بخرم .فقط زحمت نصبش با خودتون چون تا حالا ۳ تا تمپلیت از سایتهای دیگه خریدم و نتونستم شبیه دمو کنمش. میخواستم ببینم اگه الان بخرمش چقد طول میکشه تا تو سایتم بالا بیارینش ؟ چون خیلی هم عجله دارم.
  ممنون

  1. سلام خسته نباشید.بستگی به پشتیبانی کاربرا داره.ولی تو ۱ یا ۲ روز نصب میشه و دمو درونریز میشه.البته بستگی به سرور شمام داره اگه خوب باشه و اذیت نکنه
   ما سریع قالبا نصب و درونریز میکنیم ولی اگه سرورتون همونطور که گفتم ضعیف باشه زمان بر هستش.
   فقط با تحقیق خریداری کنید چون میگید تاحالا ۳ تا تمپلت خریدید براهمین خیلی بررسی کنید بعدش خریداری کنید
   باتشکر

 56. سلام. من این قالب رو خریدم. ولی میخاستم سایتم انگلیسی و چپ چین باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید. سپاس

  1. سلام باید از افزونه wpml استفاده کنید برای این که از زبان دیگم استفاده کنید
   البته اگه وردپرس انگلیسی را نصب کنید قالب هم انگلیسی میشه البته باید فارسی ساز نصب نباشه
   باتشکر

   1. توی این سایت واسه دانلود هست ؟

    اگر نه، لطفا یه سایت معتبر بهم معرفی کنید تا استفاده کنم. سپاس

    1. سلام بله ولی باید افزونشا خریداری کنید.سایت های دیگه هم میفروشند.شما اگه بخوایند سایت چند زبانه داشته باشید باید از این افزونه استفاده کنید
     باتشکر

 57. سلام
  من چندبار تلاش کردم قالب را نصب کنم اما وسط نصب time out میشه .لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  1. سلام لطفا قالبا از طریق هاست آپلود و نصب کنید دلیلش به خاطر اینه که سرورتون نمیتونه اطلاعات زیادا بخونه و کشش را نداره از طریق هاست نصب کنید
   بهتر هستش
   باتشکر

 58. سلام
  ممنون از پاسخ سریعتون.قالب نصب شد اما چطور میتونم شبیه دموی شما کنم؟ در حال حاظر فقط ظاهر یک وبلاگ را داره!

  1. سلام آموزش نصب و درونریزی دمو توی سایت قسمت سایدبار راست هستش میتونید از اون استفاده کنید اگر هم موفق نشدید اطلاعاتتونا از طریق فرم تماس با ما ارسال
   کنید تا براتون نصب بشه
   باتشکر

  1. سلام لطفا اطلاعاتتونا از طریق فرم تماس با ما ارسال کنید تا دمو براتون نصب بشه
   باتشکر

 59. سلام خسته نباشید
  من قبلا از شما قالب گرفتم و خودتون برام دموش رو نصب کردید مشکلی هم نبود
  اما تو توضیحات این قابل نوشتید با یک کلیک خودش درون ریز ها رو اوکی می کنه
  الان امکان پیاده سازی شده ؟ یا باید بعد از خرید اطلاعات رو بهتون بدیم برای نصب دمو ؟
  ممنون

  1. سلام این که نوشتیم برای دمو اصلی قالب هستش که میتونید با یک کلیک دمو اصلی را نصب کنید
   ولی اگه دمو فارسی مد نشرتون هستش که باید اطلاعاتتونا از طریق فرم تماس با ماارسال کنید
   تابراتون نصب بشه

 60. ببخشید انکانش هست حجم این قالب رو به صورت دمو با حجمی که ورد پرس روی هاست می گیره رو بهم بگید ؟ می خوام چک کنم که فضا رو هاست کم نیارم بعد قالب رو بخرم
  من سرور لینوکس دارم مشکلی نیست ؟

  1. سلام حداقل حجم ۵۰۰ مگ باید باشه تا یه سایت خوب و عالی بتونید بسازید هاست لینوکس هم مشکلی نداره اصلا باید هاستتون لینوکسی باشه
   باتشکر

  1. سلام ترافیک کاربری زیاد هستش و درخواست ها خیلی هستند به محض این ایمیلتونا بررسی کنند دمو نصب میشه
   ولی برای سرعت بیشتر اگر تا فردا نصب نشد با شماره جناب شیری تماس بگیرید امکان داره اطلاعاتتون براشون ارسال نشده باشه
   باتشکر

 61. با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
  من قالب را الان خریداری کردم فقط یه سوال داشتم من این قالب را برای یک شرکت خریداری کردم و میخواستم مشخصات شرکت را در پانوشت ( فوتر ) با اجازه شما قرار بدم چگونه باید( ترجمه شده توسط : : وردپرس سیتی ) تغییر بدم ؟

  1. سلام مشکلی نداره شما میتونید از قسمت تنظیمات قالب این کار را انجام بدید
   از لحاظ ما هیچ مشکلی نداره
   باتشکر

  1. سلام هروقت از طرف شرکت اصلی آپدیت بشه ما براتون بعد از چند روز آپدیت میکنیم و ارسال میکنیم
   باتشکر

 62. سلام خدمت شما دوست عزیز
  سوالی داشتم من زیر آیتم هایی رو برای منو انتخاب کردم ( مثل سایت شما وقتی میری رو دسته بندی قالب یک سری زیر منو میاد ) میخواستم حالت این تغییر کنه الان مال من به صورت افقی میاد میخواستم سفارشی کنم و به صورعمودی و شکل و حالت های دیگری امکانش هست ؟ از کجا باید این کار رو انجام بدم ؟

  1. سلام باید مگا منو را از تنظیمات فعال کنید و توی قسمت نمایش بخش فهرست را به صورت مگا منو بسازید توی نت بزنید
   How to create mega menu in avada
   آموزش تصویری شا میتونید ببینید
   باتشکر

 63. سلام

  اول اینکه منظور از درون ریزی چیه؟ متوجه نمیشم یعنی چی
  چون اموزش کاملی برای این قالب ارائه نشده است مقداری مدیریت و شکیل کردن ان مشکل است

  دوم اینکه این ۱۲۹ برگه ای که به صورت پیشفرض در قالب وجود داره و قابلیت حذف هم داره، اینها تنها جنبه اموزش امکانات این قالبت هست و یا پایه قالب هست که باید بنا به سلیقه خود همین ها را تغییر دهیم. ؟

  تشکر

  1. سلام درونریز یعنی اطلاعات پیشفرض را وارد سایت خودتون کنید و براخودتون داشته باشید
   همون ۱۲۹ برگه هم قسمتی از درونیز هستش که شما میتونید ویرایش کنید و از روش قالبتونا سفارشی کنید
   و حتی آموزش ساخت ابزار ها و کار با صفحه سازا باهاش یاد بگیرید
   باتشکر

 64. سلام
  برای تغییر هدر سایت که شامل home slider headers pages ….. اینها میشه از کدوم قسمت باید اقدام کنیم تا با عناوین خودمون جایگزین کنیم؟

  تشکر

  1. سلام اگه قسمتی که + داره را میخایند تغییر بدید که توی بخش ابزارک ها میتونید تغییر بدید برای بخشی هم که مد نظرتون هستش باید برید توی برگه ها و برگه ای که برای صفحه اصلی
   انتخاب نمودید را ویرایش کنید سپس از پایین صفحه ساز توی تنظیمات برگه قسمت اسلایدر را روی هر اسلایدری که دوست داشتید قرار بدید و
   اسلایدر هایی که میحایند را انتخاب کنید
   باتشکر

 65. سلام
  اقا این اسلایدر زیبایی که در بالای سایت هست که درپایین منو قرار داره اسمش چی هست (در قسمت برگه ها) تا بتونیم تغییرات خودمون را اعمال کنیم؟

  تشکر

  1. سلام اسلایدر ها متفاوت هستش.روولوشون هستش لایر اسلایدر هست فیوژن و الاستیک لطفا لینک صفحه را ارائه بدید
   البته اکثر اسلایدر ها روولوشن هستش.دمو هاشم میتونید از سایت اصلی قالب بگیرید
   توی نت بزنید demo data for slider revolation in avada

 66. با سلام
  یه سوال داشتم من وردپرس رو با قالب آوادا ابتدا داخل یک فولدر نصب کردم و تغییرات رو انجام دادم بعد وردپرس رو به ریشه اصلی سایت منتقل کردم بعد از انتقال سرعت سایت بخصوص مدیریتش خیلی اومده پایین دلیلش چی می تونه باشه؟

  1. سلام سرعت سایت کاری به فولدر ها نداره امکان داره لود اطلاعات بیشتر طول بکشه وگرنه مشکلی ایجاد نمیکنه.شما میتونید هم توی پوشه Root و هم پوشه های دیگر
   بررسی کنید
   باتشکر

 67. سلام
  اول اینکه تصاویر را چگونه می توان از طریق فیوژن بیلدر در اسلاید قرار داد؟ بنده از قسمت عناصر سازنده و قسمت اسلایدر تصاویر را قرار دادم ولی هنگام نمایش بسیار تار دیده می شود در صورتی که چنانچه از خود وردپرس ارائه کنم بسیار واضح هست.
  هیچ اموزش خاصی در رابطه با امکانات این قالب وجود ندارد؟ چون بسیار از قسمت ها مبهم و گنگ هست . مثلا قسمت فیوژن اسلایدر اصلا واضح نیست که باید چگونه استفاده کرد.

  تشکر

  1. سلام فقط کافیه ابتدا دسته بندی کنید فیوژن اسلایدر را بعدی برای اون دسته عکسشا بسازید و بعدی توی برگه موردنظر پایین صفحه ساز اسم اسلایدر را فیوژن سپس نام اسلایدرتون راقرار بدید
   تصاویر اسلایدر امکان داره کشیده بشه البته فکر کنم
   آموزش ساختش به زبان انگلیسی تو سایت اصلی فکر کنم باشه آموزش را داریم میسازیم خیلی زمان بره براهمین یکم طول میکشه
   باتشکر

   1. آقا محسن اگر امکان داره اول آموزش این قالب رو قرار بدید. چون کاربران بیشتری هم داره..
    ممنونتون میشم

    1. چشم حتما قالب آوادا خیلی خوبه آموزش های اصلیشم توی نت هستش.یکم زمان بره ساختش خودمم دوست دارم آموزششا بسازم ولی زمان کم هستش
     چون پشتیبانی کاربرا زمان گیر هستش و یکمم کار میبره ولی انشاء الله میسازم
     باتشکر

     1. پاسخ شما در کامنت قبلی داده شد.کامنتتون ساعت ۳ شب ثبت شده الآن ساعت ۱۲ پاسخ داده شد
      باتشکر

  1. سلام شما باید ببینید از کدوم اسلایدر ها استفاده میکنید این قالب ۴ تا اسلایدر داره بهتره که دمو اصلی یا همون دمو زبان اصلی قالبا از توی تنظیمات قالب درونریز کنید تا ببینید از کدوم اسلایدر ها استفاده شده
   اینجوری بهتر میتونید از قالب استفاده کنید بعدشم دمو فارسی مارا درونریز کنید تا با متن های فارسی بهتر کار کنید
   باتشکر

 68. با سلام من قالب را امروز خریدم. به نظر کار کردن باهاش خیلی سخت میاد .
  چند تا اشکال داره که من پیداش نکردم اگر میشه راهنمایی کنید.
  ۱-فونت نداره انگار. حتی منوی هدر و یا ابزارک های دایره که پر میشه نوشته ها با فونت تاهما است
  ۲- هیچ قسمتی نداره که بتواند به ایمیلم متنی را ارسال کند در صورتی که قالب انفولد این گزینه را داشت و من تو نسخه اصلی این قالب هم این امکان را دیده ام.
  لطفا راهنمایی کنید.
  اینم یه عکس که بهترمنظورم را متوجه شوید :
  http://upload7.ir/uploads//cd03c9f66909030416bad5a78275164c7b0eaa57.png
  با تشکر

  1. سلام کار با آوادا یکم سخته البته افزادی که با انفولد کار کردند میتونند
   تنظیمات فونت قالب توی خود تنظیمات قالب موجود هستش و میتونید باهاش تغییرات را ایجاد کنید قالب دارای ۴۰ فونت فارسی هستش
   فرم ساز قالب از contact form 7 استفاده میکنه قالب انفولد خودش فرم ساز داشت
   شما باید contact form 7 نصب کنید
   باتشکر

 69. با سلام و تشکر فراوان
  فرم تماس را پیدا کردم درست شد
  اما هنوز فونت را پیدا نکردم اگر امکانش هست با یه عکس نشان دهید دقیقا از کجا فونت را درست کنم

 70. سلام
  ورژن جدید این پوسته اومده و برای سازگاری با ورژن بعدی ووکامرس باید آپدیتش کنید ، لطفا اگر امکان داره پوسته رو سریعتر آپدیت کنید.
  با تشکر از پشتیبانی خوبتون

  1. سلام چشم حتما شما درخواستتونا از طریق فرم تماس با ما برای جناب شیری ارسال کنید تا ایشون بعد از فارسی سازی و قرار دادن فونت ها براتون ارسال کنند
   باتشکر

 71. سلام
  وقت بخیر
  من قالب آوادا رو خریدم ولی کار کردن با اون خیلی سخته
  دموی فارسیشم درونریزی کردم ولی دموی اسلایدرهاشو که به صورت فایل zip شده در پوشه دموی قالب قرار داده بودید نتونستم درونریزی کنم میشه لطفاً راهنمایی کنید.

  1. سلام خسته نباشید آموزش درونریزی دمو ها توی سایت سایدبار سمت راست موجود هستش میتونید ببینید
   آموزش قالب هم به زبان اصلی توی سایت خود قالب هستش.درحال ساخت آموزش هستیم به محض اینکه آماده شد بارتون قرار میدیم
   باتشکر

 72. برای درونریزی دموی قالب مشکلی نداشتم فقط اسلایدرها درونریزی نمیشه
  لازمه که دموی اصلی قالب آوادا هم درونریزی بشه ؟ یا درونریزی دموی فارسی آن کفایت میکنه ؟

  1. شما اگه دمو اصلی را درونریز کنید تموم اسلایدر هام باهاش درونریزی میشند
   دمو فارسی برای نوشته های فارسی هستش و دمو انگلیسی همونا هستش و اسلایدر هام داخلش درونریزی میشند
   باتشکر

 73. سلام

  چگونه میشه یه صفحه portfolio رو توی فهرست قرار داد ؟
  آخه جزء برگه ها قرار نداره..

  ممنون میشم راهنمایی کنید. سپاس

  1. سلام فقط کافیه یه نمونه کار بسازید و بعدی برگه ای به اسم نمونه کار بسازید و از توی صفحه ساز از عنصر نمونه کار استفاده کنید
   باتشکر

   1. بله. ولی اینجوری نمیشه دسته های نمونه کار رو قرار داد..

    من نمونه کارها رو دسته بندی کردم. ولی توی عنصر صفحه ساز که میخام دسته مربوطه رو قرار بدم نیست!!

    من میخام یک پیج با portfolio بسازم و توی فهرستم قرار بدم. چطوری باید این کارو کرد ؟

    سپاس

    1. شما میتونید از قسمت صفات برگه برروی نمونه کار یا portfolio قرار بدید
     در قسمت برگه ها برروی portfolio قرار بدید به صورت خودکار نمایش داده میشه
     باتشکر

     1. نه بازم نشد..

      ببینید، من چندین دسته نمونه کار دارم. و میخام که توی هر برگه، یه سری از این نمونه کارها قرار داده شه. و همزمان از توی فهرست بشه به هر کدوم دسترسی داست..

      واسه این کار اومدم برگه ها رو دسته بندی کردم. ولی این دسته بندی های برگه ها، توی عنصر صفحه ساز نمونه کار قرار داده نمیشه..

      باید چیکارش کنم که بتونم از دسته های برگه هام، توی عنصر صفحه ساز نمونه کار استفاده کنم ؟

     2. سلام شما میتونید از پایین صفحه ساز توی تنظیمات قسمت نمونه کار را قرار بدید
      و دسته بندی کنید اگه مشکل داشتید دمو را ایمپورت کنید بهتر میتونید باهاش کار کنید
      باتشکر

 74. این عکس رو ببینید!!
  اومده برگه های portfolio رو توی فهرست قرار داده و توی دسته بندی های عنصر صفحه ساز هم وجود داره…

  اگه بدونم چطوری این portfolio رو توی فهرست قرار داده خوب میشه…

  1. خوب اگه بخایند تک به تک قرار بدید فقط کافیه نمونه کارا بسازید
   و از توی فهرست اون بالا تنظیمات صفحه را بزنید و تیک portfolio یا نمونه کارا بزنید
   باتشکر

 75. چگونه میتوان با کلیک بر روی عنصر صفحه ساز جعبه های فلیپ، یه برگه ایی دیگر رفت ؟
  یا به عبارتی دیگر، چگونه برای عنصر صفحه ساز جعبه های فلیپ، لینک قرار داد؟

  1. سلام فقط کافیه توی نوشته های جعبه فلیپ توی اون بخشی که قسمت متن هستش از شرت کد فیوژن استفاده کنید.
   یعنی توی قسمت متن از شرت کد استفاده کنید و به طور مثال دکمه قرار بدید
   atratajhiz.com نمونه سایتی هستش که میتونید ببینید به این صورت کار شده
   باتشکر

 76. با سلام
  من میخوام از اسلایدر رولیشن استفاده کنم اما نشون نمیده و به من این خطا رو میده
  Revolution Slider Error: Slider with alias main not found.

  Maybe you mean: ‘main slider
  با این که من اسلایدر رو select کرده ام

  1. اگه قبلا روولوشن اسلایدر داشتید اونا پاک کنید و دوباره نصب کنید اگر هم نداشتید درخواستتونا از طریق فرم تماس با ما ارسال کنید تابراتون بررسی بشه
   باتشکر

 77. مهندس با عرض سلام خسته نباشید ببخشید چه جوری یشه مثل سایتی که دادای بالا سه تا هست میری روش تغیر میکنه از کجا تو فیوزن تو بلوک مت شرد کت استفاده کنیم ممنون میشم یکیم بهتر راهنمایی کنید

  1. سلام من منظورتونا نفهمیدم ولی اگه منظورتون اون بلوک هاست که میچرخه توی صفحه ساز میتونید ازش استفاده کنید
   باتشکر

 78. سلام وقت بخیر
  میشه لطفا راهنمایی کنین چطور میتونم آموزش کار با افزونه revolution slider رو پیدا کنم ؟ یا نسخه فارسی این افزونه رو از کدوم سایت میتونم دانلود کنم چون از خیلی سایتهای مختلفی دانلود کردم ولی موقع نصب در وردپرس ارور میده و نصب نمیشه.

  1. سلام آموزش کار باهاش توی وب سایت اصلی افزونه موجود هستش.فایل فارسی شا هم جناب شیری فکر کنم داشته باشند میتونید از طریق فرم تماس با ما درخواست بدید تا براتون اگه امکانش بود ارسال کنند
   باتشکر

 79. سلام
  وقت بخیر
  پستهای صفحه اصلی در قالب آوادا به صورت پیش فرض ۴ ستونه است . لطفاً راهنمایی کنین چطور میتونم پستهای خود را بصورت تک ستونه قرار دهم.

  1. سلام میتونید دمو را ایمپورت کنید ولی برای پست ها باید توی صفحه سازتون مشخص کنید که ند ستونه باشند
   باتشکر

 80. میشه لطفاً بیشتر توضیح بدین ؟
  من دموی قالب رو هم ایمپورت کردم ولی بازم ۴ستونه است
  میشه بیشتر توضیح بدین لطفاً

  1. شما توی صفحه ساز عنصری که به پست ها مربوط هستش را ویرایش کنید.ابتدا اون برگه را ویرایش کنید سپس از توی صفحه سازش پستتون را ویرایش کنید
   توی ویرایشش میتونید مشخص کنید که چه تعداد پست نمایش داده شود.
   پایین صفحه ساز هم متیونید تغییرات را ایجاد کنید
   باتشکر

  1. همون بخشی که صفحه یا برگه تونا ویرایش میکنید المنت ها یا عناصر در صفحه ساز ویرایش میشند
   باتشکر

 81. من چون تازه دارم یاد میگیرم زیاد با این چیزا آشنا نیستم میشه لطفاً شما این کارو برام انجام بدین ؟
  من به آقای شیری هم از طریق تماس با زیاد ایمیل دادم ولی متاسفانه اصلا جواب نمیدن

  1. راستش من دسترسی به فرم تماس با ما ندارم.ایشون بعد از بررسی براتون انجام میدند
   مشکلات کاربرا زیاد هستش.تنظیمات قالب توسط خود شما باید انجام بشه.من راهنمایی های لازم را بهتون دادم
   اگه تا فردا انجام نشد با شماره ایشون تماس بگیرید
   باتشکر

 82. با عرض سلام مهندس اون سایتی که نمونه گذاشتید از جعبه فلیپ میشه ساخت اما رنگ هاشو چه وری عوض کنیم منظورم هم صفحه های چرخنده مثلا درباره ما پشتش تماس ب ما

  1. سلام توی همون بخش میتونید رنگشا تغییر بدید یعنی توی صفحه ساز جعبه فلیپ را ویرایش کنید و از بخشی که ویرایش میکنید
   رنگ هارا مشخص کنید.باتشکر

 83. با سلام دوست عزیز
  من نوع قالبم به صورت پیش فرض است یعنی از چپ و راست فاصله دارد که خیلی هم خوبه.
  اما میخوام یه جعبه تبلیغاتی داشته باشم که تمام عرض باشه یعنی کل سایت از چپ و راست پدینگ داشته باشه اما فقط جعبه تبلیغاتی تمام عرض باشه.
  ممنون میشم که پاسخ دهید.
  با تشکر

  1. سلام اگه صفحه تون تمام صفحه باشه میتونید این کار را انجام بدید اگه خواستید میتونید یه برگه تمام عرض بسازید.
   چون نمیشه سایتتون به صورت جعبه و باکس باشه و نوشته هاتون به صورت تمام صفحه
   باتشکر

 84. نصب پوسته مشکل داره
  این اخطار رو میده
  “«در حال نصب پوسته از پرونده‌ی بارگذاری شده: avada-pack.zip
  گشودن بسته‌ی فشرده شده…
  در حال راه‌اندازی پوسته…
  این بسته نمی‌تواند نصب شود. پرونده style.css در این پوسته موجود نیست.
  نصب پوسته با مشکل مواجه شد.»”

  1. سلام آموزش نصب توی ساید بار راست سایت هستش
   شما باید ابتدا این فایل را اکسترکت کنید و محتویات اونا در داخل اونا که یه فایل زیپ هستش را نصب کنید

 85. برای نصب اخطار میده
  “«در حال نصب پوسته از پرونده‌ی بارگذاری شده: avada-pack.zip
  گشودن بسته‌ی فشرده شده…
  در حال راه‌اندازی پوسته…
  این بسته نمی‌تواند نصب شود. پرونده style.css در این پوسته موجود نیست.
  نصب پوسته با مشکل مواجه شد.»”

  1. سلام آموزش نصب توی ساید بار راست سایت هستش
   شما باید ابتدا این فایل را اکسترکت کنید و محتویات اونا در داخل اونا که یه فایل زیپ هستش را نصب کنید

 86. آقای بینا یه سوال داشتم:
  این سیستم خرید سایت چه طوری درست شده؟
  روند کاری خرید:
  کلیک روی خرید قالب – نشون دادن محصول به همراه قیمت (سبد خرید) و انتخاب درگاه – وارد کردن مشخصات فردی و پرداخت
  چه طوری میتونم بدون ووکامرس همچین سبد خریدی برای سایتم درست کنم؟ مثل شما. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید… .

  1. سلام سیستم با EDD یا دانلود به ازای پرداخت طراحی شده افزونه ش هم توی سایت خودمون موجوده
   باتشکر

 87. با سلام
  من قالب آوادا رو روی سایت نصب کردم، اما توی صفحه ساز فیوژن وقتی میخوام یک آیتم رو ویرایش کنم صفحه فقط تیره میشه و قابل ادیت نیست. ممنون میشم از راهنماییتون

  1. سلام شما آخرین ورژن را نصب کنید و توی لوکال هاست تست کنید اگه مشکلی نداشتید احتمالا پلاگین خاصی نصب دارید
   باتشکر

 88. سلام
  مدتی هست که این قالب را گرفتم
  ظاهرا مشکلی در RTL قالب هست که در گوشی ها و تبلت ها قسمتی از محصولات ووکامرس به صورت RTL هستند و قسمتی هم RTL نیستند.
  تصویر محصول بر روی PC:
  http://up98.ir/uploads/*.jpg
  تصویر محصول بر روی تبلت ها :
  http://up98.ir/uploads/*.jpg
  اگر تنظیماتی در قالب وجود داره که این مشکل رو حل کنم لطفا راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

  1. سلام لطفا درخواستتونا از طریق فرم تماس با ما ارسال کنید در صورت وجود مشکل براتون بررسی میشه
   ولی کاربرا مشکلی نداشتند منم تستش کردم مشکلی نداشت حالا شاید منظورتون درست متوجه نشدم.
   اگه صفحات مشکلی نداشته باشه کاملا رسپانسیو هستش البته میتونید توی تنظیمات قالب تنظیمات رسپانسیوا بررسی کنید
   باتشکر

 89. با سلام
  چرا هیچ افزونه کپی رایت (غیر فعال کردن کپی تصاویر ومتن) در قالب آوادا کار نمیکنه؟
  لازم به ذکر است افزونه درقالب های دیگر تست شده و مشکلی نداشت.

  جهت برطرف نمودن این مشکل اگر از افزونه ای اطلاع دارید که با این قالب مشکل نداشته باشد و به درستی کار کنه لینک آن را قرار دهید که استفاده کنیم.

  با تشکر

  1. سلام اگه میتونید از افزونه easy watermark استفاده کنید و تصاویر تون را واترمارک کنید
   افزونه خاصی برای جلوگیری کپی مدنظر ندارم ولی میگردم اگه پیداکردم و دیدم با آوادا سازگاره بهتون اطلاع میدم
   باتشکر

 90. با سلام
  من وردپرس را به آخرین ورژن بروزرسانی کردم “نسخه۴٫۱٫۱” حالا وقتی آدرس سایت را وارد میکنم .
  پیغام خطا۴۰۴ نشون میده و بعضی وقت ها هم درست نمایش میده.
  با گوشی وسیستم های مختلف هم تست کردم ، نمیدونم مشکل از کجاست!
  به نظر شما چگونه این مشکل را میتوانم برطرف کنم یا باید منتظر آپدیت جدید باشم؟

  1. سلام این دلیلش بخاطر پیوند های یکتا هستش.شما برید توی تنظیمات بخش پیوندهای یکتارا بروز کنید
   اگرمشکلتون برطرف نشد با پشتیبانی هاستتون در میون بزارید چون امکان داره بخاطر تنظیمات htacsess باشه
   باتشکر

 91. سلام
  چرای توی قالب آوادا لینک های اشتراک شبکه اجتماعی بد ترجمه شده است؟
  بطور مثال نوشته است” این پین این پین” ” این توئیت این پین”
  یا بجای متن “به اشتراک گذاشتن در Facebook” که طولانی است و ظاهر قالب را به هم ریخته از جمله دیگری استفاده شود
  ممنون

 92. سلام من میخواستم این قالب رو خریداری کنم ولی به نظر خیلی حجم نوشته ها و اندازه شون بزرگه یه جوری تو ذوق میزنه .ایا این قابلیت رو داره بشه تنظیمشون کرد مثلا مثه این سایت خبری www.*
  .com

  1. سلام امکان تغییرات نوشته ها درقالب و اندازشون وجود داره با صفحه ساز میتونید همه کاری انجام بدید ولی اگه خیلی منعطف میخایند باشه قالب
   انفولدا بهتون پیشنهاد میدم
   باتشکر

 93. سلام
  برای خرید قالب سایت بین انتخاب دو قالب کالیاس و قالب آوادا کمی سردرگم هستم لطفا راهنمایی نمایید .
  توضیح:
  بنده آشنایی چندان با مدیریت محتوا ندارم و پنل مدیریت فارسی برایم بهتر است.
  برایم مهم است که بتوانم در سایت چند کلیپ ویدئو ی کوتاه پخش کنم و بنر سایت هم این امکان را داشته باشد.

  سپاس گزار

  1. سلام به نظر بنده از قالب انفلولد استفاده کندی راخت تر هم هستش میتونید توی اون هم ویدئو پخش کنید
   البته باید بلد باشید به چه صورتی هستش
   باتشکر

 94. سلام. امکان داره از بخش تنظیمات و … عکس بگذارید ؟ یا اگه ممکن نیست چطور میتونید اثبات کنید که تمام گفته هاتون در مورد قالب درسته ؟ جسارت نباشه ولی من این قالب رو از یه سایت دیگه خریدم ولی ایشون نه پشتیبانی خوبی میده و نه مشکلات قالب رو حل میکنه.شما گارانتی بازگشت وجه میدید که مثلا اگه قالب اونی نبود که گفتید مبلغ رو پس بدید ؟ لطفا جواب بدید.مرسی

  1. سلام ما که از بخش تنظیمات عکس گزاشتیم.قالب به طور کامل فارسی سازی شده.گارانتی بازگشت وجه هم فقط درصورتی هستش که قالب مشکل داشته باشه.شما میتونید از کامنت های موجود در وب سایت مقایسه کنید با وب سایت ها و مارکت های دیگه تا این لحظه مشکل خواصی نبوده
   باتشکر

 95. این دیدگاه پس از خواندن حذف شود و در سایت نمایش داده نشود.***

  بعضی کاربران در سایت *** قالب آوادا را با قیمت *** تومان میفروشند. پیگیری کنید که قالب شما نباشد .
  چون بنده * * ودیگر دوستان هم همچنین مخصوصا من که قالب را دستکاری نکردم دوست ندارم دیگر سایت ها بفروشند ******

  صرفا جهت اطلاع

  1. سلام ممنون از شما که اطلاع دادید و با توجه به حقوقی که شما نزد ما دارید ما مجبوریم پیغام شمارا تایید کنیم تا حق شما رعایت شود و دیگران هم ببینند که برخی از وب سایت ها قالب هایی که ما با زحمت فارسی سازی کردیم با قیمت هایی زیر ۲۰ هزارتومان به فروش می گزارند و متاسفانه این مشکلی هستش که ما داریم.ما برای اون کاربرایی که از این قبیل وب سایت ها خریداری میکنند و سرشون بی کلاه میمونه نگران میشیم وگرنه برای ما فرقی نداره که قالب مارا میفروشند به راحتی و بدون حق اجازه .به امید روزی که تمامی کاربران با تحقیق و بررسی خرید اینترنتی کنند.خیلی از این موارد گزارش شده و بسیاری هم در این زمینه ضرر دیدند.برخی قالب ها دارای کد مخرب بوده و اطلاعات مهم وب سایت کاربران را دزدی و در برخی موارد سوء استفاده نمودند.
   ممنون از شما که اطلاع دادید در صورتی که از منتشر کردن دیدگاه رضایت ندارید اطلاع بدید تا دیدگاهتان حذف شود
   باتشکر

   1. دوست عزیز قالب فارسی شده
    http://*/*.php?t=*
    خریداران قالب در سایت شما نمی توانند از حق خرید خود دفاع کنند و پیگیری باید توسط شما باشد . پیشنهاد میکنم ازحقوق کپی رایت استفاده کنید . اگر در این زمینه دارای مجوز قانونی نیستید با شرکت های فعال در این زمینه همکاری کنیدتا به راحتی امکان پیگیری وجود داشته باشد. در غیر این صورت کاربری حاظر نمی شود برای خرید قالب از سایت اقدام کند چون اطلاع دارد که شخص دیگر از همین قالب به صورت رایگان استفاده میکند .
    به هر حال …..

    1. ممنون از شما که اطلاع دادید متاسفانه هیچ پیگیری برای این موارد انجام نمیشه.ما ورژن اول انفولد را که انتشار کردیم خیلی از سایت ها از ما کپی کردند و از روی ما فارسی سازیش کردند اکثرا هم اونا فروختند ولی همونطور که میبینید سایت ما بروزتربقیه هستش با این که مشکلات کاربران و درخواست ها زیاد هستش ولی بازهم تمامی تلاشمونا میکنیم که بروزترین باشیم
     درمورد کپی رایت هم شاید باورتون نشه یکی از دوستان برای یک افزونه درگاه بانک ملت نوشت ۲ روز بعد درگاهشا از سایتش خریدند و توی سایتای دیگه فروختند درگاهی که ایشون تمام برنامه نویسیش از خودش بود ولی هیچکسی پیگیر این مسائل نیست و کاری از دست ما برنمیاد.این مشتریان و کاربران هستند که بعد از مدتی میفهمند که سرشون کلاه رفته با خرید این نسخه ها چون بالاخره هر افزونه ای و یا هر قالبی بروزرسانی و مشکلات خاصی داره که فقط فرد طراح میتونه بفهمه درکل ممنون از شما بابت پیگیری های لازم
     باتشکر

 96. سلام خسته نباشید خواهشن راهنمایی کنیم
  من یه سایت پرمیوم دارم فارسی میکنم.
  *.ir
  توی ابزارک هاش اسلایدر داره و هماهنگ نیستن . اگه برید ببینید متوجه میشید . direction هم ltr دادم ولی نمیشه .
  باید چیکار کنم؟

  1. سلام لطفا مشکلتون را از طریق فرم تماس با ما برای جناب شیری ارسال کنید تا براتون بررسی کنند چون موارد مربوط به تغییرات قالب را ایشون بررسی میکنند
   باتشکر

 97. سلام .
  من وقتی قالب آوادا را فعال می کنم. صفحه مدیریت و کاربری سایت سفید می شود . و هنگ می کند . مشکل چیه ؟

  1. سلام امکانش هست با برخی افزونه هاتون تداخل و مشکل داشته باشه لطفا اون هارا غیرفعال کنید و بررسی کنید
   باتشکر

 98. سلام
  رولیشن اسلایدر رو چجوری میشه در صفحه اصلی قرار داد.
  در حال حاضر وجود داره ولی در صفحه اصلی نیست

  با تشکر

  1. سلام شما اسلایدر هاتون را توی روولوشن اسلایدر میسازید و هربرگه ایکه داشتید را توی ویرایش برگه میرید و از پایین صفحه ساز نام اسلایدر را روی روولوشن بزارید و بعدش از پایین روولوشن اسم اسلایدرتون را انتخاب کنید منظورم اسم اسلایدی هستش که توی روولوشن اسلایدر ساختید
   باتشکر

 99. سلام
  در صفحه اصلی تصویر شاخص خیلی بزرگ نمایش داده می شود.
  چگونه می توان این تصویر را کوچک تر کرد با اینکه ۳۰۰×۲۰۵ پیکسل هست ولی در صفحه اصلی بسیار بزرگ نمایش داده می شود

  با تشکر

  1. سلام شما میتونید وقتی تصویر شاخص را انتخاب میکنید سایزش را از همونجایی که انتخاب میکنید توی منوی کناری کوچیک کنید وبرای صفحه اصلی هم عناصرتون را توی بلاک کوچیک تر بزارید مثلا بزارید توی بلاک های ۱/۳ بجای اینکه بزراید توی تمام صفحه
   باتشکر

 100. سلام و خسته نباشید
  یک سوال داشتم . آیا این قالبها را که برای فروش گذاشتین دقیقا مثل پیش نمایش هستش یعنی تمام افزونه ها را دارا می باشد یا باید افزونه ها رو یکی یکی بگردیم و پیدا کنیم و سپس سر جاش بگذاریم .

  با تشکر

  1. سلام بله تمامی افزونه ها همراه با قالب بهتون ارائه میشه و هزینه ای نداره رایگان هستش و قالبتون شبیه به پیشنمایش میشه. و مثل سایت ما میشه
   باتشکر

 101. سلام
  به تصویر دقت کنید
  http://s4.*.com/file/*/03_05_2015_01_53_26_%D8%A8_%D8%B8.jpg
  من میخواهم فاصله زیر منو اصلی را حذف کنم
  تو تنظیمات قالب بخش های مرتبط را چک کردم ولی تاثیری نداشته
  فاصله کانتینر محتوا زیر را هم از بالا صفر قرار دادم
  به آقای شیری هم دسترسی دادم خودشون چک کنم که ایشون هم گویا سرشون شلوغ هست و فرصت پشتیبانی ندارند
  لطفا بررسی کنید و پاسخ دهید

  1. سلام بینید شما میتونید با استفاده از ابزار inspect element مرورگرتون به صورت زنده کدهارا ببینید و ویرایش کنید البته این موارد باید توی تنظیمات آوادا باشه.درصورتی که نیست باید فایل style.css ویرایش بشه که برای اینه بفهمید کدوم کدها هستند با ابزار inspect element مرورگرتون ببینید کدوم هستش و اونا ویرایش کنید بعدی کدی که نشون میده و خط موردنظررا برید ببینید
   و ویرایش کنید.برای بررسی هم به جناب شری باید اطلاع بدید چون من دسترسی به ایمیل ها و اطلاعات ندارم
   باتشکر

 102. با سلام
  چند قسمت قبل نیز سوال را در رابطه با تصویر شاخص مطرح کرده بودم ولی راهنمایی کاملی نگرفتم.
  سایز تصویر شاخص در هر اندازه و پیکسلی که باشد در صفحه اصلی به صورت یک سایز استاندارد نمایش داده می شود حتی اگر تصویر کوچک باشد سایز تصویر شاخص کشیده می شود تا به سایز تعیین شده نمایش داده شود.

  این مشکل چگونه برطرف می شود.؟ چگونه می توان این سایز را کمتر کرد تا تصویر شاخص به این بزرگی نمایش داده نشود؟

  تشکر

  1. سلام همونطور که گفتم شما باید توی صفحتون بلاک بندی کنید یا همون سایز های ۲/۳ و بلاک ها.ببینید شما نمیتونید سایز تصاویر را تغییر بدید سایز ها براساس بلاک ها نمایش داده میشند
   اگر بازهم مشکلتون برطرف نشد از طریق فرم تماس با ما اطلاع بدید تا براتون بررسی بشه
   باتشکر

 103. سلام . . . وقت بخیر
  من میخوام ه برگه جدید بسازم یا اینکه همه برگه هارو ببینم و بتونم ویرایش کنم، اما برام باز نمیشه،صفحه سفید میشه،سرعت اینترنتم بد نیست(۱mbps) مشکل ازکجا می تونه باشه؟ اگه باز نشه که این قالب به کار من نمیاد … ممنون میشم راهنمایی کنید…

  1. سلام امکان داره سرعت سرورتون پایین باشه همونطور که گفتم اگه سرورتون ضعیف باشه امکان کش کردن اطلاعات را نداره و باپشتیبانی هاستتون این مشکل را درمیون بزارید اونها بهترمیتونند برطرفش کنند.
   تنها دلیلش سرور و سرعت اینترنت میتونه باشه همین دوتا
   باتشکر

 104. با عرض سلام و وقت بخیر

  چجوری میشه از فونت دلخواه توی قالب استفاده کرد؟
  فونت مورد نظر خودمو آپلود میکنم اما نمیدونم از کجا و یا چجوری باید انتخابش کنم!!!

  لطف میکنید یه راهنمایی بفرمایید؟

  1. سلام فونت ها ۳ تا حالت دارند که هر۳ باید آپلودشوند یکم سیستمش با سیستم عامل ها متفاوت هستش.یکی از دلایلش میتونه این باشه که ما فونت های خودمونا قرار دادیم و کد هارا تغییر دادیم
   البته این مورد را باید با جناب شیری هماهنگ کنین ایشون بهتر میتونن راهنماییتون کنند از طریق فرم تماس با ما
   باتشکر

  1. سلام این پلاگین اگه مربوط به خود قالب باشه که بعد از آپدیت قالب اونم آپدیت میشه فعلا نسخه جدیدی ارائه نشده به محض اینکه ارائه بشه آپدیت میکنیم
   باتشکر

 105. سلام
  من هنوز ووکامرس را به روز نکردم چون آقای شیری فرمودند که تا بروز رسانی قالب ووکامرس را به روز نکنم. ولی الان ووکامرس تصویر محصول را در صفحات داخلی هر محصول نشون نمیده
  http://*.org/product/7-8/
  لطفا بررسی فرمائید
  متشکرم

  1. سلام لطفا این مورد را بهشون اطلاع بدیند شاید دلیلشا بهتر بدونن.اگه تونستیند یکم صبر کنید تا آخرین ورژن قالب بیاد و تست کنین چون ممکنه مشکلات دیگه هم پیش بیاد اگه آپدیت کنین
   باتشکر

 106. من آوادا را نصب کردم . ولی وقتی سورس سایت را نگاه می کنم . (CTRL+U ) نزدیک به ۱۸۰۰ خط کد css نشان می ده .
  چرا کدهای css قالب را در فایل های css قرار داده نشده .
  اینجوری برای seo اصلا خوب نیست .
  لطفا بررسی نمایید .

  1. سلام راستش این مربوط به برنامه نویسی قالب هستش و اصلا کاری به ما نداره ما فقط قالب هارا ترجمه میکنیم و راستچین تغییری توی فایل
   style.css داده نمیشه من بررسی میکنم اگه مشکلی داشت اطلاع میدم
   باتشکر

 107. سلام
  بی زحمت وب سایت ما رو ببینید و نظر بدین که باید چیکار بکنیم تا عرض وب سایت معقول بشه و فونت های فارسی هم کوچکتر نوشته بشه عرض همین وب سایت شما خوبه منتظر هستم

  1. سلام
   چک کردم میتوانید از قسمت تنظیمات قالب حالت را به صورت تمام صفحه اوکی کنید .
   و برای فونت ها قسمت فونت فارسی برید و اندازه را هر چقدر میخواهید تغییر بدید
   شاد باشید

 108. سلام متاسفانه این قالب با ووکامرس مشکل جدی داره با این که ووکامرس من ۲٫۲٫۱۰ هست و طبق گفته آقای شیری به روز هم نکردم تا نسخه جدید بیاد ولی هر روز یک بازی در میاره و از به هم ریختگی رنگ و جای گذاری گرفته و تا اسلایدر محصولات و غیره. دوستانی که این موارد براشون مهمه این قالب تهیه نکنند ولی کلا قالب خوبی هست.

  1. سلام خسته نباشیند.ما قالبا بررسی کردیم مشکلی نداشت.حالا موارد شمارا واقعا نمیدونم چرامیگید مشکل داره ولی من توی دمو تست کردم مشکلی نداشت.اگه موردی باشه مربوط به قالب میشه
   چون توی فارسی سازی ماکاری انجام نمیدیم.حالا شاید موارد شما خاص باشه
   باتشکر

   1. دوست عزیز لینک زیر را ببینید
    قالب را از شما گرفتم و ووکامرس هم مشخصه چیه
    چندین بار به جناب شیری هم گفتم ولی پاسخ مشخصی که مشکل حل کنه به من ندادند متاسفانه
    ***
    به هر حال وقتی شما قالب را می فروشید قرار نیست در مقابل مشکلات کاربران فقط این جمله را بگید که ما فقط ترجمه کردیم. تا جایی که ممکنه باید مشکلو حل کنید یا راه حل مناسبی ارائه کنید که این رفتار به معنی پشتیبانی است. تا به حال فکر کنم پنج قالب از شما خریدم که متاسفانه اخلاق پشتیبانی مناسبی نداشتید.
    روز گذشته مشکلی در یک افزونه که آن هم ترجمه بود ایجاد شده بود و فردی که افزونه را فروخته بود تا زمان رفع مشکل خود را مسئول میدانست و با بررسی که در قالب داشت مشکل را حل کرد. اما در ورد پرس سیتی متاسفانه فقط پاسخ میدهید اما مشکلی حل نمیشه
    به هر حال امیدوارم موفق باشید اما با این شیوه خدمات دهی اصلا راه به جایی نخواهید برد

    1. سلام شما با شماره جناب شیری تماس بگیریند و مشکلتون را مطرح کنین ماهم شماره را گزاشتیم که کاربران مطمئن بشند ماپشتیبانی ارائه میکنیم همونطور که میبینین قالب ما آخرین ورژن هستش و مطابق با ورژن اصلی هستش.حالا اگه باگ و یامشکلی باشه که مربوط به قالب میشه.مثل قالب های دیگه که با ورژن ۴٫۱ وردپرس مشکل داشتند و قالب باید آپدیت میشد ولی آپدیتی هنوز ارائه نشده بود.این موارد برای قالب انفولد هم پیش اومده بود.کاریم از دست ما ساخته نبود چون برنامه نویسی تغییر کرده بود.اگه این مشکل واقعا از طرف ما باشه
     حق باشماست و ما حتی هزینه قالبا به شما برمیگردونیم.شما با جناب شیری تماس بگیریند راهنماییتون میکنند.
     تمامی دیدگاه های شما هم بدون تغییر قرار داده شد پس مطمئن باشیند پاسختون داده میشه
     شما وردپرستون و قالبتون و ووکامرس را روی یه سایت دیگه تست کنین و همشا آپدیت کنین و به آخرین ورژن بروزکنین.تست کنین اطلاع بدین
     باتشکر

    2. سلام دوست عزیز گفتم ورژن جدید را داده که در اون اشاره کردن با ووکامرس مشکل داشت که حل کردند و امروز انتشار دادم یکمی صبر کنید قربان حتما رسیدگی میکنیم .
     از صبوری شما سپاس گذاریم 🙂

 109. سلام
  وقت بخیر
  من قالب را به روز کردم
  ووکامرس باز مشکل داره. من حتی کامل ووکامرس را پاک کردم و همه محصولاتم هم حذف شدند اما باز مشکل حل نشده
  اگر لازمه مبلغی پرداخت کنم بفرمایید فقط خواهش میکنم این مسئله را بررسی کنید
  این محصول را اضافه کردم بازم مشکل داره خودتون ببینید
  http://*.org/product/1/
  گالری تصاویر را نشون نمیده با این که دو تصویر داره و در صفحه بایگانی محصولات هست
  اینجا
  http://*.org/shop-2/
  خواهش میکنم بررسی کنید
  با ووکامرس ۲٫۲٫۱۰
  با آخرین نسخه ووکامرس هم تست کردم
  با فارسی ساز و بدون فارسی ساز هم تست کرد
  متشکرم

  1. سلام احتمالا به خاطر این هستش که لینک صفحه shop تفاوت داره شما لینک shop-2 را به shop تغییر بدین.البته من گفتم یه جادیگه تست کنین که ببینیم مشکل از از چی هستش ولی شما روی سایت خودتون تست کردین.شما دمو انگلیسی قالبا که ایمپورت کنین خودش صفحات ووکامرس را براتون میسازه از اون ها استفاده کنین.روی یه سایت دیگه مهم تست کنین شمام که چند تا سایت دارین.
   اگه تست کردین و دمو خود قالب را ایمپورت کردین بازم دیدین مشکل برطرف نمیشه به ایمیل بنده اطلاعاتتون را ارسال کنین تا براتون بررسی کنم.اینم برای اینکه شما راضی باشیند
   alimohsenbina@gmail.com
   باتشکر

 110. سلام
  با تشکر از فارسی سازی قالب
  لطفا بفرمایید چطور می توانم رنگ هیدر را تغییر بدم ؟
  من ubermenu هم خریدم اما مشکل رنگ دارم.

  ۲٫لطفا بفرمایید چطور می تونم کلا لگو را حذف کنم ؟

  1. سلام نیازی به ubermenu فکر نکنم باشه.شما رنگ هارا میتونین توی تنظیمات قالب رنگ هدر را تغییر بدین.اگرههم نتونستید اطلاع بدین تا براتون انجام بشه.
   مورد دوم هم توی همون تنظیمات میتونین لوگورا تغییر بدین و یا حذف کنین از توی بخش نمایش قسمت theme option را بزنین و تمامی تغییرات را اونجا بدین
   باتشکر

   1. ۱-در قسمت هیدر هیچ تنظیمی برای رنگ نیست ، فقط برای تصویر زمینه وجود داره.
    ۲-متاسفانه لگو قسمت حذف ندارد و آپلود دارد. من لگو را هم برداشتم اما جاش لینکش اومد.

    ۳-همچنین بفرمایید چطور می توانیم رنگ زمینه هر قسمتی که در صفحه ساختیم تغییر دهیم ؟
    ۴-در مورد رنگ زمینه کل قالب نیز لطفا راهنمایی کنید.

    1. سلام برای رنگ ها باید توی همون بخش باشه اگه مشکل داشتیند بایدر فایل style.css قالب ویرایش بشه که اونم زمان بره و ممکنه براتون سخت باشه.لوگو را هم میتونین یه فایل خالی با ۱*۱ پیکسل بسازیند و آپلود کنین تا نشون نده.یه فایل png با پیکسل ۱*۱ بسازیند تا نشون نده.مورد سوم هم توی همون برگه ای که میسازیند ناحیه رنگی بسازیند و رنگ براش بزاریند.
     رنگ زمینه کل قالب هم توی همون تنظیمات هستش.هرموردی هم که پیدا نکردیند از طریق فرم تماس با ما اطلاع بدین تا براتون بررسی بشه
     باتشکر

 111. بعد از نصب افزونه های ضروری پیش فرض همراه قالب مثل لایر اسلایدر و…
  سایت و همه چیز از دسترس خارج میشه و پیغام internet server error میده
  و باید از سی.پنل این افزونه ها حذف بشه تا دوباره بصورت عادی کار کنه. این مشکل با خیلی از افزونه های پرکاربرد دیگه هم پیش میاد . مثل اکیسمت حتی
  من این مشکل رو با قالب اوادا فقط دارم و بقیه قالب ها بدون دردسر کار میکنن.
  (سایت من روی سرور ipage هست)
  ممنون

  1. سلام این دلیلش اینه که شما سرورتون قوی نیست و از سرور قوی استفاده نمیکنین.این مورد را باید با پشتیبانی هاستتون درمیون بزاریند تا براتون برطرف کنند.همونطور هم که گفتم توی معرفی قالب باید سرورتون قوی باشه اگه سرورتون قوی نباشیه فایده نداره برای استفاده قالب آوادا.توی توضیحات قالب هم توضیح دادم.شما رم و سی پی یو سرورتون را قوی کنین مشکل برطرف میشه
   باتشکر

 112. سلام
  متشکرم برای پشتیبانی
  من سایت انگلیسی هم میخوام داشته باشم. میخواستم ببینم نسخه انگلیسی این قالب را هم میتونم داشته باشم تا در یک ساب دامین و یک وردپرس دیگه ازش استفاده کنم؟ متشکرم

 113. سلام آقا محسن میخوام وقتی بازدید کننده به ادامه مطالب میره در صفحه ای که براش باز میشه یک سمتش سایدبار قرار بدم.
  در قسمت تنظیمات قالب بخش سایدبارها Blog Posts وقتی Activate Global Sidebar فعال میکنم وسایدبار برای Global Sidebar 1 و Global Sidebar 2 قرار میدم مشکل حل میشه ولی من میخوام فقط یک سمت دارای سایدبار باشه.
  ولی وقتی یکیشو قرار میدم سایدبار زیر مطالب پست قرار میکیره.
  ممنون میشم زود راهنمایی کنید.
  راستی اینطوری مشکل اندازه تصویر شاخص حل میشه.

  1. سلام فقط کافیه توی اون برگه و یا توی مطلبی که میزارین از بخش پایین صفحه سازش و ادیتور سایدبارش را مشخص کنین و هرکدوم که خواستیند مشخص کنین سمت راست باشه یا چپ و تعدادشا معلوم کنین.
   باتشکر

 114. سلام آقا محسن
  قالب آوادا این امکانو داره که وقتی اعضا وارد سایت میشن وارد پنل کاربری اصل خود وردپرس نشن.وقالب پنل کار بری اعضا از آوادا بهره بکیره.
  یا فرم ورود و فرم عضویت هم همینطور از قالب استفاده کنه و فرم اصلی وردپرسو نشون نده..
  وقت وکامرس استفاده میکردم این مشکل حل میشد.
  ___________________________________________________________________________________________________________________________________
  لطف میکنی یه نگاه به سایت http://*.com بندازی
  تو ابزارک بخش برای فرم ورود از چه افزونه ای استفاده میکنه؟
  مرسی

  1. سلام برای مورد اول و دوم میتونین از افزونه Gravity form استفاده کنین تا بتونین یه فرم عضویت حرفه ای بسازید وب سایت Gravityforms.ir جناب آقای ستوده استاد بنده هستند میتونن راهنماییتون کنند.
   برای مورد اول هم شما میتونین از افزونه های مربوط به اون استفاده کنین که میشه بگیم افزونه user pro یکی از بهترین افرونه ها هستش.سایتی را هم که اشاره کردین از فرم ساز Quform فکر کنم استفاده میشه البته برنامه نویسی هم شده.ولی برای اینکه کاربرا نخوایند فرم عضویت وردپرس را ببینن گراویتی بهترین گزینس امکانات زیادی هم داره.
   برای نشون دادن ابزارک هم میتونین از افزونه های مختلف استفاده کنین فکرکنم blue login و یا چند تا دیگم باشه که اسمش دقیق یادم نیست
   باتشکر

 115. درود خدمت شما..ببخشید میخاستم بدونم این قالب بهتره یا مولتی نیوز..در کل یه قالب میخام که همه نوع امکاناتی داشته باشه..اگه میشه کمکم کنید

  1. سلام این قالب به درد سایت شرکتی میخوره مولتی نیوز به درد خبری میخوره هر قالبی بسته به نوعش امکانات متفاوتی داره.مولتی نیوز بیشتر خبریه
   البته با آوادام میشه خبری طراحی کرد ولی خوب امکاناتش خیلی کمتر مولتی نیوزه.یا با مولتی نیوز میشه شرکتی طراحی کرد ولی امکاناتش برای شرکتی اصلا مناسب نیست
   باتشکر

   1. درود خدمت شما..قالبی میخام که مثل همین مولتی نیوز باشه..میخاستم ببینم قالبی داریم از مولتی نیوز امکاناتش بیشتر باشه برا خرید…اگه میتونید چند قالب خوب معرفی کنید و یا اگر همین مولتی نیوز خوبه بهم بگید..من دوتا سایت دارم یکی برا بورسه یک هم خبریه.میخام یه قالب باشه که به دوتاشون بخوره.امکانات خوبی هم داشتهخ باشه و البته روان هم باشه پنل کاربریش مثل صحیفا که خیلی راحت و ساده هست..ممنون

    1. شما گودنیوز را ببینین امکاناتش خوب تر هستش سرعتشم بیشتره از لحاظ سئو هم بهتره.قالب سایت خودماهم با همین گودنیوزه.اگرم یه قالب خیلی منعطف میخایند من انفولدا معرفی میکنم چون امکاناتش خوبه و خیلی هم قوی هستش.ولی اگه خبری میخایند همین گودنیوز خوبه امکاناتشم خوب هستش
     باتشکر

 116. سلام؛

  ما به این قالب نیاز داریم. امکان نصب در یک پوشه (ساب دومین؟) و بعد انتقال به دومین اصلی هست؟ اگر به این صورت بشه نصب کرد میتونیم مطالبی که هم اکنون در سایتمون درج شده (یا دست کم ۱۰-۲۰ تای آخر رو) توی وردپرس وارد کنیم و بعد وردپرس رو ایندکس اصلی بزاریم و به مرور مابقی مطالب رو هم منتقل کنیم.
  ضمنا ما می خوایم از WooCommerce استفاده کنیم و قصد داریم ماژول جستجوی آژاکسی محصولات که در لینک زیر می بینید روش فعال کنیم. منافاتی با آوادا نداره؟
  (در لینک زیر منوی سمت راست، جستجو بر اساس پارامترها و مشخصه های محصول)
  http://*.wordpress-filter.com/
  امکان فارسی سازی و راست چین کردن ماژول فوق (جستجوی آژاکسی) هست؟ شما انجام می دین؟
  در خصوص نصب هم لطفا راهنمایی کنید به چه صورت باید عمل کنیم بابت پرداخت و … (از طریق ایمیل هم باشه مناسبه)

  سپاس,

  1. سلام جناب نحفی.تمامی موارد موارد بالا امکان پذیرهستش.شما میتونین روی ساب دامین و یا روی لوکال هاست سایتتون را طراحی کنین سپس بیاریند روی دامنه اصلی.برای وارد کردن مطالب هم میتونین یه خروجی از مطالب بگیریند و یه ورودی توی ساب دامینتون بگیریند.ووکامرس با آوادا مشکلی نداره.افزونه موردنظر هم درقبال دریافت هزینه براتون انجام میشه و راستچین و فارسی سازی میشه
   آموزش نصب هم میتونین از سایدبارسمت راست سایت ببینین.پرداخت هم بعد از خرید قالب و مستنداتش براتون ارسال میشه
   باتشکر

 117. سلام؛

  ماژول رو خریداری کردم و پرداخت انجام دادم. ورد پرس ۴٫۱٫۱ فارسی نصب کردم و آوادا هم بارگذاری کردم البته شک دارم که درست انجام شده باشه. بغیر از اون نمیتونم مراحل پیچیده نصب فایل دمو رو انجام بدم و مابقی قسمت هارو پیکربندی کنم. میدونم ساده ست ولی برای سن و سال من بیش از حد پیچیده ست. خواستم خودتون زحمتش رو بکشید. چطور میتونم بهتون دسترسی بدم که انجامش بدین؟

  سپاس,

  1. سلام لطفا درخواستتون را از طریق فرم تماس با ما ارسال کنین و دسترسی را اونجا بدین براتون انجام میشه
   باتشکر

   1. سلام؛
    طبق فرمایش شما ارسال شد. ضمنا در خصوص ۲-۳ تا سایت دیگه ای که داریم و می خوایم تبدیل به ورد پرس کنیم چطور میتونم باهاتون مشورت کنم که زحمتش رو بکشید؟ همچنین پلاگین جستجوی آژاکس برای ووکامرس هم که دیروز لینک فرستاده بودم رو خریداری کردیم در خصوص راست چین کردن و فارسی سازی اون هم یه صحبتی بکنیم.

    تشکر,

    1. همونطور که اشاره کردم به اینجانب ایمیل بزنین به آدرس:alimohsenbina@gmail.com تا راهنمایی های لازم انجام بشه
     باتشکر

 118. الان فایل xml رو از طریق همون ایمپورتر وارد کردم یه ۱۵-۲۰ خط ارور داد. الان هم سایت این شکلیه: http://blog.*.ir
  اگر این قالب به طور صحیح نصب بشه “دقیقا” مشابه دموی آنلاین خواهد شد؟
  لطفا یه ایمیل برام ارسال کنید که بهتون دسترسی بدم و در مورد فارسی سازی و راست چین کردن اون ماژول آژاکس (که از Codeconyon خریدم و دانلود کردم) هم صحبت کنیم همچنین در مورد یکی دوتا سایت دیگه که داریم و میخوایم تبدیل به وردپرس کنیم باهاتون مشورت کنم.
  ممنون,

  1. سلام نه برای فروش از افزونه EDD استفاده میشه.برای ایجاد فرم های پرداختی و کلا همه فرمی از Gravity form استفاده میشه
   باتشکر

  1. سلام این مورد ممکنه مربوط به قالب باشه.شما میتونین درخواستتون را از طریق فرم تماس با ما ارسال کنین تا براتون بررسی بشه.چون باید کدهابازدید بشه
   باتشکر

  1. سلام برای تغییر اسلایدر توی همون برگه پایین صفحه ساز یه قسمت هستش که نوشته اسلایدر شما میتونین نوع اسلایدرتون را اونجامشخص کنین سپس اسمشا مشخص کنین
   باتشکر

  1. بررسی کردم مشکلی نداره اصلا روی دمو هم ورژن آخر میباشد
   شما درست شاید انجام نمیدید لطفا مثل آموزش که در سایت گذاشتیم انجام بدید
   تشکر

   1. من دقیقا مثل آموزش و آپدیت های قبلی را هم همینطور نصب میکردم ولی این آپدیت مشکل داره
    الان روی سایت همون نسخه قبلی هست اگر ممکنه خودتون تست کنید
    متشکرم

 119. سلام
  چگونه می توانم تصاویر و متن اسلایدهای سایتم را در صفحه اصلی تغییر دهم و از کدام بخش وارد شوم که هم تصاویر و هم متن مورد نظر خودم رو بگزارم.
  سپاسگزارم

  1. سلام فقط کافیه برگه ای که به عنوان برگه اصلی انتخاب کردینا ویرایش کنین.از قسمت برگه ها همه برگه هارا بزنین و اون برگه ای که به عنوان صفحه اصلی هستش را ویرایش کنین
   سپس از از پایین صفحه ساز یه قسمت نوشته تنظیمات برگه اونجا اسلایدرتون را مشخص کنین حالا اسلایدرتون میتونه روولوشن باشه لایدر اسلایدر باشه الستیک باشه و یا فیوژن
   که هرکدوم امکانات خاصی دارند برای ویرایش هرکدوم از توی پیشخوان که برگه هاهم هستش.روی اسمش کلیک کنین و اسلایدتون را ویرایش کنین
   باتشکر

 120. سلام
  ما این قالب رو ازتون خریداری کردیم و نصب کردیم و حالا نسخه جدید منتشر کردید. چطور باید ارتقاء بدیم به نسخه جدید؟ باید از اول نصب کنیم؟

 121. مشکل در قالب جدید پس از آپدیت:
  +پس از آپدیت به آخرین ورژن ظاهر سایت خراب شده . این قالب مشکل داره(ورژن۳٫۸٫۱)
  + فارسی سازی کامل در قالب جدید صورت نگرفته؟

  1. قالب تغییرات خیلی زیادی دیده و طراحان این قالب محبوب و پرفروش این مشکلات را درست میکنند که ورژن ۳٫۸٫۲ رو انتشار کردند در حال تلاش برای تکمیل ترجمه میباشیم .
   در مورد فارسی سازی خب اگه فایل های جدید را برای فایل زبانش نیاد اینجوری میشه که برخی کلمات تازه لاتین باشه که اینم فوق العاده کم و میشه بررسی کرد فهمید که چی هست !
   بازم در حال تلاش هستیم تا شما را راضی کنیم
   تشکر

   1. سلام
    ورژن ۳٫۸٫۲ نیزسازگاری نداره و سایت ما بهم ریخته
    چند روز از زمان ۳٫۸٫۲ گذشته لطفا این قالب را برای مابررسی کنید.
    لازم به ذکر است :
    قالب فعلی ما ۳٫۷٫۴است اما بدون مشکل
    و با توجه به توضیحات داده شده و عدم تغییر در کلیه تنظیمات امکان استفاده از قالب آپدیت ورژن های۳٫۸٫۱ و۳٫۸۲ تاکنون برای ما فراهم نگردیده و امیدوارم در آپدیت های بعدی این مشکلات رفع وقابل استفاده باشد.

    1. سلام این توسط طراحان قالب آوادا انجام میشه و ورژن جدید ۳٫۸٫۳ رو دادند بیرون انشالله در این رفع کرده اند مشکلات را ما هم ترجمه میکنیم برای همه ارسال میکنیم
     صبور باشید تا ترجمه قالب تموم بشه و مثل همیشه برای همه ارسال بشه
     تشکر

     1. راستش بقیه استفاده کردند مشکلی نداشتند.شما مشکلتون را با جزویات از طریق فرم تماس با ما ارسال کنینن براتون بررسی میشه
      باتشکر

 122. سلام
  ورژن ۳٫۸٫۱ با ubermenu سازگاری نداره و سایت ما بهم ریخته
  چند روز از زمان ۳٫۸٫۲ گذشته لطفا این قالب را برای ما ارسال کنید.

  1. سلام درحال فارسی سازی قالب آوادا هستیم.مشکلی که هست از قالب آواداست.ماهم نمیتونیم نسخه ناقص براتون ارسال کنیم چون به مشکل برمیخورید اگه مشکلتون برطرف نشد لطفا قالب را به ورژن قبل ببرید.همونطور که آپدیت میکنین ببرید به ورژن قبل تا آپدیت اصلی بیاد.
   باتشکر

 123. لطفا برام یه افزونه عضو گیری معرفی بفرمایید که دارای پنل شخصی باشه و محصولات خریداری شده توسط شخص در پنل خودش نشون بده
  در ضمن یه قالبی رو از سایتتون برام معرفی کنید که با این افزونه و افزونه edd همخوانی داشته باشه

  با تشکر

 124. سلام خسته نباشید ، خدا قوت

  من تازه این قالب رو خریدم و جناب شیری محبت فرمودن نصب کردن ! من مبتدی هستم توی این کار ممکنه سوالم یه مقدار خنده دار باشه اما خب هر کار کردم ندونستم باید چیکار کنم !!!
  سوالمم اینه که من یک پیج ایجاد کردم ! و از طریق پیج فیوژن بیلدر یک بلاک متن اضافه میکنم ! خب توی صفحه اصلی که میرم میزنه که این یک نوشته آزمایشی است میتونید با زدن دکمه ویرایش اون رو ویرایش کنید ! خب من چطور میتونم اون متن رو ویرایش کنم و مطلب دلخواهم رو جایگزینش کنم ؟!

  1. سلام شما میتونین توی همون برگه ای که به عنوان صفحه اصلی انتخاب کردینا ویرایش کنین.ببینین صفحه اصلی کدوم برگست اونا ویرایش کنین.نگران سوال پرسیدنم نباشیند.ما اینجا اومدیم تا چیز یادبگیریم هرچقدرم سوالتون خنده دار باشه ما موظفیم که پاسخ بدیم.اگه بازم نتونستیند مشکلتون را برطرف کنین از طریق فرم تماس با ما درخواست بدین تا انجام بشه
   باتشکر

  1. سلام شما میتونین ابتدا عناصر بلاک را بسازیند و سپس بهش یه آیدی بدین منظورم همون بلاک هاتون هستش که میتونین آیدی بهش بدین.سپس بریند توی فهرست و در ادامه آدرس سایتتون اون آیدی را بزنین یعنی یه لینک دستی بسازیند به طور مثال تماس با ما بعدش لینکشا همون آیدی که دادین بزنین
   kajmining.com
   نمونه سایت تک صفحه ای و چند زبانه هستش
   باتشکر

  1. سلام بله مشکلاتی از طرف طراح ارائه شده که کلا قالب خراب شده.ورژن جدید ارسال شده و مشکلات ظاهرا برطرف شده.درحال ترجمه کردن قالب هستیم.به محض کامل شدن در اختیارتون قرار میدیم
   اگه تونستیند به ورژن قبلی downgrade کنین و بیارینش به ورژن قبلی تا بعد از برطرف کردن مشکلات براتون ارسال بشه
   باتشکر

 125. سلام جنابه بینا تشکر و قدر دانی که با صبر زیاد به تک تک سوالات پاسخگو هستید خداخیرتون بده !

  برای من ایمیل اومد که آبدیت جدید اومده و میتونید دانلود و آبدیت کنید ! میخواستم بپرسم که آیا آبدیت کنم مشکلی برای افزونه های نصب شده پیش نمیاد ؟! زمانی که آبدیت میاد اگه مطالب توی سایت داشته باشیم و افزونه ها دچاره مشکل یا حذف نمیشن؟ تشکر فراوان از صبر شما …

  1. سلام خواهش میکنم لطف داریند این وظیفه ماست که پشتیبان و پاسخگو باشیم در مورد آپدیت تا یه چندروز صبر کنین چون احتمالا توی ورژن آخر یک سری مشکلات بوده براهمین آخرین نسخه که ارسال شد آپدیت کنین.بعد از آپدیت هم مشکلی پیش نمیاد مطالب و افزونه ها و کلا اطلاعات مشکلی براشون ایجاد نمیشه.ولی برای اطمینان حتما از اطلاعاتتون یه بکاپ بگیریند
   باتشکر

 126. سلام و وقت بخیر
  سه تا سوال داشتم دوست خوبم.
  ۱٫ اینکه آپدیت جدید آوادا دیگه مشکلی نداره ؟ می تونم آپدیت کنم؟ تست شده؟
  ۲٫ و می تونم به نگارش ۴٫۱٫۲ وردپرس ارتقا بدم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ باید دستی اینکارو انجام بدم یا از خود سی ام اس که پیغام آپدیت اومده بزنم مشکلی نیست؟!
  ۳٫اگه بخوام منویی مشابه دیجی کالا داشته باشم باید چیکار کنم؟ خود آوادا همچین منویی داره؟ توی تنظیمات قالب/منو ، دو نمونه منو کلاسیک و مدرن بود، اما هر کدوم رو که میزنم هیچ تغییری نمی کنه!! این نوع منو چه اسمی داره و اگه خود قالب آوادا این امکان رو نداره از چه افزونه ای می تونم استفاده کنم که بهترین باشه.

  پیشاپیش از تمام زحماتتون ممنونم آقای بینا و همینطور آقای شیری که هر وقت سوالی داشتم پاسخگو بودن…بهترین هارو براتون آرزو می کنم…

  1. سلام جناب تابناک.برای مورد اول اگر ورژن ۳ که جدید اومده باشه نه مشکلی نداره و تست شده.نگارش ۴٫۱٫۲ تازه اومده یه چندروزی صبرکنین تا نگارش فارسی بیاد بعدی آپدیت خودکار را بزنین
   برای منو شبیه دیجی کالا میتونین از مگامنو استفاده کنین.مگامنو هم توی قسمت فهرست وجود داره میتونین دمو قالب را ایمپورت کنین تا بهترمتوجه بشین.برای بهتر شدن نمایش منوهم میتونین از uber menu استفاده کنین که کاملم هستش ولی خود قالب این امکان را داره
   باتشکر

 127. سلام… من به ۳٫۸٫۳ آپدیت کردم کل قالب به هم ریخت.
  از طرفی هم اکسپورت گرفته بودم حالا نمیشه ایمپورت کرد…دمو زد تمام تنظیماتمو نابود کرد

  چیکار کنم؟ به قبلی دانگرین کنم؟ یوزر/پسورد رو بفرستم چک می کنید؟ اعصابمو به هم ریخت

  1. سلام شما باید خود قالب را دان گرید کنین به ورژن قبلی.فقط کافیه فایل قبلی قالبتون را جایگزین کنین.اگه بازهم مشکل داشتیند به پشتیبانی هاستتون بگیند براتون بک آپا برگردونند به ورژن قبلی که کل اطلاعات بیاد به قبل تا هیچ مشکلی نداشته باشیند.امکان داره یکی از افزونه ها تداخل پیداکرده باشه با قالب چون بقیه مشکلی نداشتند ولی با اینحال شما این کار را انجام بدین تا ما بررسی کنیم مشکل را
   باتشکر

 128. سلام

  رولیشن اسلایدر های پیش فرض از سایت من حذف شده است. قبلا یک لینک ارائه شده بود که می توانستی دانلود و انها را مجدد در سایت بارگذاری کنی. ممنون می شم این لینک رو ارائه کنید

  تشکر

  1. سلام شما میتونین توی نت بزنین avada demo for revolation slider. یا بزنین revolation slider demo for avada و مشکلتون را برطرف کنینن
   باتشکر

 129. سلام بر شما
  آیا در قالب آوادا افزونه نمایش تعداد بازدید سایت و نمایش تعداد دانلود وجود دارد اگر هست از کدام قسمت وارد تنطیماتش بشم .
  سپاسگزارم.

 130. با سلام..
  من لوگوی سایت رو از قسمت Theme Options-> Logo -> LOGO SETTINGS چینش لوگو روی Center قرار دادم. ولی لوگو وسط صفحه قرار نگرفته !!!

  ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم
  سپاس

  1. سلام ببینین حالت هدر به چه صورتی هستش چون نوع هدر را باید مشخص کنین که لوگو کدوم بخش باشه.بعدش اوکی میشه.اگربازم نتونستیند از طری فرم تماس با ما درخواست بدین تا براتون انجام بشه
   باتشکر

 131. با سلام خدمت شما آقای بینا ، ببینید توی قالب من یک بلاک متن اضافه مکینم زمانی که تنظیماتش رو اضافه کردم متن مورد نظرم رو از کجا باید وارد بلاک متنم کنم ؟ نمونه های قالب رو نگاه کردم اما بازم متوجه نشدم ! چون فقط تینظیمات رو انجام داده بود اما جایی برای نوشتن مطالب در اون بلاک متن نبودش !!

  1. سلام اگه متنه که باید همون بلاک را ویرایش کنین برای ویرایش کردن روی دکمه مداد کنار بلاک کلیک کنین تا ویرایش بشه.یعنی متنا که آوردین توی صفحه ساز روی اون مداد کلیک کنین تا ویرایش کنه.
   باتشکر

 132. اقای بینا سلام و خسته نباشید ، من چطور میتونم به بلاک متن که ایجاد کردم یک متن اضافه کنم ؟چون دموی قالب رو نیگاه کردم بلاک متن بود اما کجا و کدوم قسمت باید اون متن مورد نیازم رو وارد کنم ؟

  1. سلام پاسخ شما توی دیدگاه قبلیتون داده شد.
   اگه متنه که باید همون بلاک را ویرایش کنین برای ویرایش کردن روی دکمه مداد کنار بلاک کلیک کنین تا ویرایش بشه.یعنی متنا که آوردین توی صفحه ساز روی اون مداد کلیک کنین تا ویرایش کنه.
   باتشکر

 133. بالاخره تونستم آوادا رو نصب کنم!!
  همه چی به صورت خوبی جلو رفته و xml هم با موفقیت نصب شد
  اما یه سری مشکل عجیب داره !!!
  یه نگاه می اندازید؟
  *

  1. سلام قالبتون مشکلی نداره فقط شما باید توی قسمت تنظیمات بخش خواندن برگه صفحه اصلی را روی Home قرار بدین تا مشکلتون برطرف بشه
   باتشکر

 134. با سلام و احترام.
  دوستان گرامی، قالب آوادا رو از سایت شما خریدم. یه مشکلی در ساخت قابهای عنوان دار دارم که نمیدونم چطور درستشون کنم. منظورم از قابهای عنوان دار قابهایی هست که مثلا در سمت راست سایت خودتون هم هست که بخشهای “تبلیغات” رو در یک قاب گذاشتین که عنوان داره و رنگ عنوان قاب هم متمایز هست. نمونش رو مثلا در سایت modiresabz.com میتونید ببینید که قابها در سمت راست سایت قرار گرفتن. امکانش هست این کار رو با آوادا انجام بدم؟؟؟
  با تشکر

  1. سلام
   خب شما هم میتوانید برای خودتان ستون کناری (سایدبار ) داشته باشید . چون آوادا شرکتی – فروشگاهی هستش برای همین صفحه اصلی را بدون سادبار طراحی میکنند شما میتوانید برای خودتان سایدبار داشته باشید و از نمایش >> ابزارک چیدمان کنید تشکر

 135. مرسی. یه سوال دیگه اینکه پس زمینه منو رو هم به تنهایی نتونستم عوض کنم. پس زمینه هدر و منو با هم عوض میشن و جداگانه نتونستم انجام بدم. مرسی

  1. سلام پس زمینه منو و هدر و تنظیمات مربوط به رنگ ها تمامی در تنظیمات قالب آوادا هستش که میتونین ازش استفاده کنین
   باتشکر

 136. سلام
  من قالب رو خریداری کردم منتها فارسی نمیشه منوش . تو قسمت langueg فارسی هم هست
  از چه طریقی میتونم منو رو فارسی بکنم ؟؟

  1. سلام
   خب دمو فارسی که گذاشتیم درون ریزی کنید حتما براتون میاره .
   خب لاتین رو درون ریزی کنید میتوانید به قسمت نمایش >> فهرست ها برید و از اونجا متن لاتین رو فارسی کنید همین
   تشکر

 137. با سلام و احترام.
  میخواستم بدونم چطور باید به سایدبارها استایل (Style) بدم؟؟؟ ویجت ها یا محتوای داخلش مدنظرم نیست. فقط میخوام استایل و شکل پیشفرض سایدبار رو عوض کنم. توی تنظیمات آوادا همه قسمتهاش رو گشتم و نهایت تونستم رنگ پس زمینه سایدبار رو عوض کنم ولی تنظیمات بیشتری مثل تغییر Border و ضخامت و رنگش و همچنین رنگ عنوان و … سایدبار رو نمیدونم چطور عوض کنم. با تشکر

  1. سلام استایل سایدبار را میتونین توی خود قالب تنظیماتش تغییر بدین.برای تغییر کد هاهم میتونین توی فایل style.css اقدام کنین البته برای سایدبار فایل جداگونه ای هم میتونه باشه.اصولا باکد های css میتونین تغییر بدین توی نت جستجو کنین how to change sidebar style in avada توی مقالات خارجی بررسی کنین
   باتشکر

 138. سلام
  قالب آوادا با ووکامرس مشکل داره؟
  اولش خوب بود ، ولی یه بار فارسی ساز ووکارمس رو آپدیت کردم دیگه صفحه پرداخت بعد از چک کردن آدرس نمیاد.
  تمام افزونه های ووکامرس هم پاک کردم از اول ریختم ، مشکل حل نشد ولی با قالبهای دیگه کار میکنه

  1. سلام نه مشکلی نداره.شما ووکامرس فارسی را نصب کنین بعدش خود ووکامرس را.احتمالا یه افزونه هاتون باهاش مشکل داره چون یکی از کاربراهم همین مشکلا داشتند ما بعد از بررسی فهمیدیم که افزونه مستر اسلایدر باعثش بوده.البته شما آخرین ورژنا که نصب کنین مشکلی نداره.اگه بازم مشکل داشتیند از طریق فرم تماس با ما اطلاع بدین تا براتون بررسی بشه
   باتشکر

 139. باسلام
  از برخی از قالب های آوادا که رایگان بود، استفاده کردم، اما متاسفانه تصویر شاخص رو خیلی بزرگ نشون میده و توی ذوق میزنه… هر کاری کردم نشد تصویر رو به اندازه اصلی خودش نشون بده!!!
  افزونه WP Statistics رو هم در ابزارک ها و قالب نشون نمیده….!!

  اگر این نسخه شما رو بخریم ،
  این اشکالات در اون رفع شده؟!! اگر نشد وجه خرید استرداد می شه.
  ممنون

 140. سلام آقای بینا خسته نباشید و خداقوت ، میشه افکت پارالاکس اضافه کرد به این قالب ؟! چطور میشه این کارو انجام داد جناب بینا ؟!

 141. با سلام
  پس از آپدیت قالب به ورژن ۳٫۸٫۴ به عبارتی آخرین ورژن مشکلاتی به شرح ذیل برای من پیش آمده :
  ۱- با وجود ابعاد استاندارد ۹۴۰عرض سایت :
  در قسمت برگه سازها با ایجاد سه برگه ۱/۳ تنها ۲صفحه در عرض نمایش داده می شود و جعبه سومی به زیر ۲جعبه موجود منتقل می شود(در صورتی که در گذشته امکان ساخت ۳ جعبه ۱/۳ امکان پذیر بود.

  ۲- در جعبه تبلیغاتی امکان قرار گیری صحیح دکمه وجود نداشته و به پایین جعبه منتقل می شود که ظاهر نامناسبی دارد.
  ۳- با استفاده از دکمه بلاگ – مکعب سبز رنگ تاریخ که در دموی اولیه قالب آوادا نیز استفاده شده بود توسط وردپرس سیتی برای من نمایش داده نمی شود و تنها تاریخ به صورت ساده نمایش داده می شود.
  لازم به ذکر است جعبه ها و دکمه های ذکر شده مربوط به قسمت (عناصر) است.

  1. سلام لطفا درخواستتون و مشکلاتتون را از طریق فرم تماس با ما ارسال کنین تا بررسی بشه.چون بقیه مشکلی نداشتند شاید مشکل از قالب تون باشه و یا اینکه با افزونه هاتون مشکل داشته باشند
   بعد از بررسی بهتون اطلاع داده میشه
   باتشکر

  1. سلام امکان داره هاستتون نتونه لود کنه شما منابع هاستتون را افزایش بدین مشکلتون برطرف میشه.بعضی وقت ها چون کمبود رم و cpu هستش براهمین هاست نمیتونه لود کنه اطلاعاتا
   مشکلتون را به پشتیبانی هاستتون اطلاع بدین
   باتشکر

 142. با سلام و احترام.
  دوستان لینک پایین رو یه نگاهی بندازید
  ***
  چرا عنوان تب های (توضیحات. نظرات. ویژگیها) چپ به راست (LTR) هست؟؟؟ هر کاری کردم نتونستم RTL درستش کنم. یه راهنمایی می فرمایین ؟؟ تشکر

 143. سلام خسته نباشید
  این سومین قالبی هست که می خوام از سایتتون بخرم ^-^
  اما قبلش متن ها رو خوندم گفته بودید سرور قوی می خواد برای ایجاد صفحات
  من اینترنت ۲ مگ دارم پارس انلاین
  اوکی هست ؟
  راستی نسخه دمو متاسفانه باز نمی شه و وقتی می خوام ببینمش پیام “Apache is functioning normally ” میاد

  1. سلام
   منظور هم سرور مناسب که مربوط میشه به هاست و سرعت اینترنت هم خوبه .
   مشکلی در برخی دموها ایجاد شده در حال درست کردن هستیم زود درست میشه و قابل مشاهده خواهد بود .
   تشکر

 144. خیلی ممنون … امیدوارم سر هاست به مشکل نخورم
  شما خودتون هاست ارائه میدید ؟
  رو هاست خودتون مشکلی نداره این قالب ؟
  سوال بعدیم در مورد صفحات ترجمه شدست .تمام صفحات که الان تو دموی eng هست رو تو نسخه فارسی هم داریم ؟
  راستی دمو eng الان نگاه کردم صفحه اصلیش خیلی قشنگه و همین صفحه اش رتبه A داره
  اما وقتی از مدل های مختلف Home نمونه ها رو چک می کنم این صفحه توشون نیست .چرا ؟
  ممنون که جواب میدید

  1. تشکر
   امیدوارم
   بله میتوانید http://host.wpcity.ir/ بررسی کنید .
   نه مشکلی توی هاست هامون نداریم کاملا سازگاری با تمامی قالب هامون داره .
   تمامی صفحات سعی شده فارسی کار بشه که فارسی هم نباشه راست کامل هست مشکلی نیست میتوانید متن رو تغییر بدید. قسمت مدیریت کاملا فارسی میباشد .
   بله از نظر سئو کار شده روش
   خب صفحه اصلی زده براش
   سپاس

 145. با سلام و احترام.
  جناب شیری، من دسترسی هاست رو دیشب براتون ارسال کردم. در ارتباط با RTL تب در صفحه ووکامرس بود. با تشکر

 146. خیلی ممنون
  هاستتون رو هم مشاهده کردم
  برای این قالب کدوم پلان رو پیشنهاد می دید ؟
  مشخص نیست دمو فارسی کی آماده می شه ؟ اول دمو رو بینم بعد هاست و قالب رو تهیه کنم

  1. سلام
   دمو مشکلی نداره شاید سیستمتون کش کرده ctrl+f5 رو فشار بدید لطفا
   برای هاست پیشنهاد من هاست ایران هست و بالای ۵۰۰ مگابایت حتما باشه .
   هاست خارج هم خوبه میتوانید استفاده کنید هیچ مشکلی نداره
   تشکر

 147. خیلی ممنون از راهنمای
  من هاست پیشنهادی خودتون برای این قالب رو انتخاب کردم پکیچ پیشنهادی شاره ۳ سرور ایران
  ممنون می شم قالب رو به صورت کامل روش نصب کنید و یک نسخه از قالب و درون ریز هاش برام ارسال کنید
  نام کاربریم در پنل هاست همین ایمیلی هست که وارد کردم
  تشکر

  1. سلام لطفا درخواستتون را از طریق فرم تماس با ما ارسال کنین براتون بعد از بررسی انجام میشه
   باتشکر

 148. سلام
  من این قالب رو از شما خریداری کردم و اول از فیوژن اسلایدر استفاده می کردم اما به خاطر اینکه سرعت لود سایتو آورده بود پایین خواستم از ریوولیشن استفاده کنم که اینم خیلی شکیل نیست انگار padding خرده اومده پایین با منو خیلی فاصله داره.
  ممنون میشم راهنمایی کنین….

  1. سلام قالب آوادا جیزی که داره اسلایدره فکرکنم ۴ تا اسلایدر داشته باشه از الاستیک اسلایدر و یا لایر استفاده کنین.به نظرمن لایر اسلایدر از همه بهتره امکان رسپانسیوش هم بهتر از بقیست کار باهاشام راحت تره سرعت بهتریم داره
   باتشکر

 149. سلام
  وقتی یه قالب میذارید لطف کنید یه دمو هم بزارید دیگه
  همین جوری ندیده که نمیشه خرید کرد که
  یکم زحمت بدید دمو بزارید بعدش هم دموتون رو فارسی کنید (همین جوری خشک و خالی دمو میذارید اونم انگلیسی ، واقعا که )
  وردپرس واقعا که مسخره هست هیچ چیزش درست و حسابی نیست من قبلا با وردرپس یه سایت داشتم چون مسخره بود بیخیالش شدم
  الان با پرستاشاپ فروشگاه زدم که خیلی عالیه . دیگه دوران وردپرس گذشته

  1. سلام قالب دمو داره.دمو فارسیم داره چیزیم که توی نت هستش دمو های وردپرسه.درمورد نظرتون هم بد نیست به سایت های آنالیز یه سری بزنین ۲۷% فروشگاه های دنیا با ووکامرس هستش.و ۶۰% سایتای دنیا با وردپرسه.البته نظرشما محترمه براهمین هم قرار دادیم ولی خوب بهتره یک سری تحقیقات انجام بدین بعدش قضاوت کنین.دیگه همه میدونن وردپرس حرف اولا میزنه فقط کسایی که بلد نیستند باهاش کار کنن بهش ایراد میگیرند
   باتشکر

 150. با سلام و احترام. یه مشکلی توی آوادا برام پیش اومده ممنون میشم اگه بتونین کمکم کنین رفعش کنم. با تشکر
  شرح مشکل:
  http://www.*.ir/blog/private-law/
  لینک بالا رو ببینید: صفحه ای که ساختم توی بخش “محصولات مرتبط” از Content-Box آوادا استفاده کردم. آیتم هایی که توی Content-Box ایجاد شدن حالت بازشدن لینکشون رو هم روی target=”_blank” قرار دادم. مشکل اینجاست که وقتی روی آیتم ها کلیک میکنم به جای اینکه لینک کلیک شده در صفحه جدید باز بشه میخواد در همون صفحه جاری به ilightbox.net کانکت بشه و نتیجه اینکه هیچ اتفاقی نمی افته و صفحه سفید میمونه. درصورتیکه اگر خودم کلیک راست کنم روی هر آیتمی و open in new tab رو بزنم لینک در تب یا پنجره جدید بدون مشکل باز میشه. خودتون در صفحه ای که لینک دادم امتحان کنید متوجه منظورم میشید.

  این موضوع اخیرا اتفاق افتاده و قبلا اینطور نبود و درست کار میکرد و با کلیک شدن هر آیتم، لینک مختص اون آیتم بدون مشکل در تب جدید باز میشد. ضمنا مشابه همین صفحه رو توی لوکال هاستم دارم اونجا درست میکنه و مشکلی نداره.

  1. سلام فکرکنم توی آپدیت جدید موردی اضافه شده باشه و یا توی تنظیمات گزینه لایت باکس انتخاب کرده باشین شما قالب هاتون را به آخرین ورژن قرار بدین توی لوکال اگه دیدن مشکلی نیست تنظیمات قالبتون را مثل لوکال بکنین البته فکرکنم بشه لایت باکس را غیرفعال کرد اگه بازم مشکل داشتیند توی خود ووکامرس میتونین محصولات مشابه طراحی کنین حتی شرت کد های ووکامرس هم میتونه کمکتون کنه
   باتشکر

 151. با سلام و تشکر به خاطر سرعت در جواب دادن هایتان، من میخواستم یه قالب حرفه ای برای فروش سایتهای مختلف بخرم حالا چند سوال برایم پیش آمده
  ۱_به نظرتان بین آوادا و بی و… کدام را انتخاب کنم .مزایا معلوم است معایب هر کدام چیست.
  ۲_در پست ها خواندم هاست بزرگی در حد ۵۰۰ مگ برای این دو قالب نیاز است ایا برای هر سایت که میخواهم درست کنم باید یک همچین فضایی تهیه کنم.کلا برای یک سایت معمولی چقدر فضای هاست برای هر کدام از قالب ها نیاز است.
  ۳_ایا این قالب ها اوریجینال است و ایا می شود روی ان افزونه های کرک شده نصب کرد.
  با نهایت تشکر

  1. سلام
   سپاس .
   ۱٫ بستگی به خودتون داره کدوم قالب آوادا و بی قالبل های خوبی هستند باید خودتان انتخاب کنید دوتاشون هم پرفروش هستند ببینید کدومش نیاز کاری شما رو برطرف میکنه اونو سفارش بدید .
   ۲٫ بله اگه میخواهید دمو قالب هم ایمپورت کنید بالا ۵۰۰ مگبایت خریداری کنید بهتر میباشد . اگه خود قالب را بخواهید خودتان طراحی کنید ۲۰۰ مگابایت هم کافی هستش .
   ۳٫ بله کد لایسنس توسط ما پیاده سازی میشود و نیازی به هیچ تغییری برای شما نیست
   تشکر

 152. با سلام و تشکر دو سوال برایم پیش امده
  ۱_ من میخواهم با خرید یک قالب از شما تعداد زیادی سایت درست کنم و بفروش برسانم! آیا با خرید یک قالب ،میتوان تعداد زیادی سایت با همین یک قالب برای مشتریان مختلف ساخت؟

  ۲_دمو های قالب (اوادا و بی ) چند تاست؟ و ایا دمو به این معنی است که به صورت پیش فرض طراحی صورت گرفته و ما فقط مطالب و.. خودمان را سریع داخلش می گذاریم؟خوب حالا برای یک دمو چه فضای هاستی نیاز است و اگر چند دمو است هر کدام جداگانه قابل ایمپورت است؟آیا راهی است که پیش نمایش هر دمو را قبل از ایمپورت ببینیم.؟

  موفق باشید.

  1. سلام برای مورد اول بله امکانش هست شما میتونین تعدادی زیادی سایت باهاش طراحی کنین مورد دوم هم هرچقدر آپدیت بشه زیاد میشه قالب بی که فکرکنم ۱۰۰ تا دمو باشه امکان جایگزاری مطالب شماهم هستش
   تمامی دمو ها قابل ایمپورت هستند حداقل فضایی که وردپرس میخاد بهتره ۱ گیگ باشه با افزونه ها و دمو ها برای پیش نمایش دمو ها هم میتونین به سایت اصلی مراجعه کنین و همشا ببینین باتشکر

 153. با سلام وتشکر
  چونکه ما شرکت هستیم و قصد فروش سایت با این قالب را داریم وقتی قالب را خریدیم این اجازه را به ما می دهید در هیج جای سایت هم حقوق وردپرس و هم سایت وردپرس سیتی ذکر نشود.
  ۲_آیا هر دمو را جداگانه میتوان نصب کرد و آیا این یک گیگ فضایی که در پاسخ قبل فرمودید برای کل دمو ها بود یا یک دمو
  با تشکر و قبولی طاعات و عبادات

  1. سلام ما قالب هارا به صورت باز ارائه میدیم ولی توی خود مدیریت وردپرس و بخش مدیریت نام وردپرس سیتی موجود هستش دلیلشم اینه که قالب های مارا میفروشند به نام خودشون به همین دلیل ما توی مدیریت اسم سایتمون را نمایش میدیم ولی توی بخش نمایش داده به کاربر میتونین اسمتون را تغییر بدین و نام شرکتتون را بنویسید
   برای کل دمو ها که ۱ گیگ خیلی کم هستش برای قالب بی فکرکنم حداقل ۲۰ گیگ نیاز باشه البته مطمئن نیستم باید ببینین تمامشا میخایند یا نه چون برای هرکدوم باید یه وردپرس نصب بشه
   باتشکر

 154. سلام
  در قالب اوادا بالا سمت چپ یک مثبت کوچک وجود داره که اگه روش کلیک کنی یک صفحه مشکی باز میشه. این قسمت باید از کجا حذف کرد؟

  1. سلام توی تنظیمات قالب میتونین حذف کنین اگرم میخایند داخلش عنصر بزاریند از طریق بخش ابزارک ها میتونین استفاده کنین
   باتشکر

 155. سلام
  درون ریزی اسلایدر روولیشن را از روی آموزشی که روی سایت گذاستید انجام میدم ولی نمیشه. لطفا بیشتر راهنمایی کنید.

  1. سلام مشکلتون چیه لطفا اخرین ورژن را نصب کنین و دمو هارا از توی خود سایت قالب دانلود کنین
   باتشکر

 156. سلام آقای بینا
  سوال اولم درمورد آوادا که چطوری فنت A-google به قالب اظافه کنم .از طریق فونت سفارشی برای منوها و عناوین اعمال کرد ولی میخوام برای بدنه و دکمه ها استفاده کنم.

  دوم هم این که قبلا فرمودید از Gravity Forms استفاده میکنید.سایتی هم که معرفی کردین هم دیدم که در این مورد کمکم نکرد.در حال راه اندازی سایتیم که محصولات محدود( ۲۰ تا) داره میخوام مثل سایت ودپرس سیتی یک دکمه خرید و در برگه بعد نمایش فاکتر و دریافت مشخصات و آدرس باشه و ارسال به بانک.
  ممنون میشم در این مورد کمکم کنید.

  1. سلام برای بدنه و مطالب باید از افزونه persian font استفاده کنین دکمه هارا میدونم که با خود قالب هستش و روی خود قالب اعمال میشه
   درمورد فروش محصولات دیحیتال میتونین از افزونه Easy digital download استفاده کنین.درمورد محصولات فیزیکی هم ووکامرس خوبه
   gravity ّبرای سایت هایی هستش مثل ویزیت رزرو و یا خرید محصولات کم به طور مثال برای سایت های پیتزا فروشی و یا فروشگاه های مواد غذایی کاربرد داره
   که میشه ارسال به بانک و درگاه بانکی براش همراه با درگاه پیامک استفاده نمود.بایدب ببینین چه سیستم مدنظرتون هست
   باتشکر

   1. ممنون
    منم گفتم محصولات کم هست و مشکلم تو gravity ایجاد یک دکمه در محتوای نوشته و لینک به gravity فرم که ساختم هست.

    1. خوب میتونین دکمه را لینک بدین به فرم مثلا ۵ تا فرم بسازیند یا ۱۲ تا فرم که هر محصول داخلش باشه
     باتشکر

 157. با سلام
  من وردپرس را روی xampp نصب کردم . و از قالب آوادا استفاده میکنم . در هنگام ویرایش برگه ها و نمایش آنها شاهد apache HTTP Server has stopped working هستم . که دیگر برگه ها نمایش داده نمیشوند. برای رفع این ایراد باید چیکار کنم؟

  1. سلام این مشکل از ورژن xamppمیتونه باشه این پیغام مربوط به سرور آپاچی هستش و کاری به قالب نداره شما آخرین ورژن xamp نصب کنین و منابعشا بالا ببریند مثل همون آپلودش و چیزهای دیگه
   و بررسی کنین
   باتشکر

 158. با سلام
  لطفا لینک دانلود آخرین ورژن قالب ترجمه نشده (اصلی) آوادا را به ایمیلم بفرستید.
  و همچنین نحوه ریجستری کردن قالب را توضیح دهید.

 159. سلام
  عدد های بالای هدر در نوشته ها فارسی نمی شود و همیشه انگلیسی است. در برنامه ورد هم به صورت فارسی نوشتم ولی باز هم به صورت انگلیسی نمایش داده می شود.

  1. سلام برای فارسی سازی اعداد از افزونه wp-parsidata استفاده کنین و تنظیمات اونا انجام بدین
   باتشکر

  1. سلام
   باید با صفحه سازی که دارد برای خودتون بسازید. ترجیحا برای موزیک ساخته نشده
   شاد باشید

 160. سلام
  memory_limit هاست من بر روی ۲۵۶ مگ تنظیم شده است. اما هنوز ارور قالب من در صفحه system status قالب به شرح زیر است:

  WP Memory Limit:
  ۴۰ MB – We recommend setting memory to at least 128MB.
  To import classic demo data, 256MB of memory limit is required.
  Please define memory limit in wp-config.php file. To learn how, see: Increasing memory allocated to PHP

  مشکل کار کجاست . از کجا باید اصلاحش کنم؟

  1. سلام این مشکل از هاسته من توی قالب هم اشاره کردم که باید هاستتون و سرورتون قوی باشه شما به هاستینگتون اطلاع بدین
   باتشکر

   1. سلام
    با هاستینگ تماس گرفتم و آنها memory_limit را بر روی ۲۵۶ مگ تنظیم کرده اند. کد define( ‘WP_MAX_MEMORY_LIMIT’, ‘256M’ ); را هم در فایل wp-config هم قرار دادم ولی هنوز مشکل برطرف نشده!!!

    .

 161. سلام. من اگه قالب آوادا رو بخوام برای سایت موزیک استفاده کنم بهتره یا قالب ریمیکس (که برای موزیک هست) ؟ اگه از قالب آوادا استفاده کنم و بخوام اون چه که در ذهنم هست رو اجرا کنم , این کارو انجام میدید؟ مثل داشتن پلیر پخش موزیک و موزیک ویدیو …..باکس دانلود آهنگ … ایجاد صفحه اصلی مثل دیگر سایت های موزیک . آیا با قالب آماده مثل آوادا میشه به صفحه اول گوگل راه پیدا کرد؟ ممنونم

  1. با سلام
   بنظر من از قالب ریمیکس که مخصوص کار موزیک هست کار کنید بهتره . ولی خب قالب انفولد ترجیحا برای موزیک ساخته نشده اگر هم میخوااید از این قالب برای موزیک استفاده کنید باید از صفحه سازش کمک بگیرید و صفحه مورد نظرتون رو بسازید
   شاد باشید

 162. سلام من این قالبو گرفتم ،نصب کردم اما گزینه های مربوط به اسلایدر نمیاد.برگه ساز معمولی وردپرس هم برای من اومده.
  لطفا راهنمایی کنید.
  ممنون

  1. سلام ببینین اسلایدر ها توی منو راست قالب هستند مثل فیوژن اسلایدر الاستیک روولوشن و لایر اسلایدر توی پیشخان و در منو میتونین ببینین
   باتشکر

 163. سلام
  در هنگام نصب افزونه w3 total cache از من اطلاعات ftp میخواد. این ftp را چه طوری بسازم و باید چه مسیری به ftp بدم؟

 164. سلام خسته نباشید
  ببخشید آوادا فقط تم کلاسیکش رو ترجمه کردید ؟
  تم fashion رو ترجمه نکردید ؟ http://theme-fusion.com/avada/fashion
  من الان دارم از تم کلاسیکتون استفاده می کنم اما بیشتر از این فشن خوشم اومده می خواستم ببینم امکان سویچ کردن به این تم تو تنظیمات قالب اوادا هست ؟

  1. سلام امکان تغییر قالب که هستش ولی مطالبش فارسی نیست همین.ولی خودتون میتونین تغییرش بدین کاری به تنظیمات نداره.توی تنظیماتتون میتونین دمورا تغیر بدین
   باتشکر

    1. راستش چیز خاصی نیست که توضیح بدم شما سوالتونا میتونین از طریق فرم تماس با ما بپرسیند دوستان بهتر پاسخ میدن
     باتشکر

 165. سلام
  واسه سایت مهندسی یه قالب وردپرس میخوام که خدماتی از جمله مطالب اموزشی و فایل های مرتبط با این رشته و فیلم های اموزشی و پایان نامه و … قرار بدم به نظر شما از کدوم قالب تهیه کنم؟

 166. با عرض سلام و خسته نباشید و با تشکر از زحمات شما

  در Revolution Slider هنگامی که در استایل های قدیمی و یا استایلهای جدید تغییراتی داده می شود(با استفاده از دکمه Edit Style) با زدن دکمه Save/Change تغییرات ذخیره نمی شود. ( چه در صورت آپدیت تغییرات و چه در حالتی که استایل جدید ایجاد کنیم) و پس از مراجعه به استایل مجددا همان تنظیمات قبلی موجود است؟

  مشکل از کجاست؟

  با تشکر

  1. سلام شما دمو های اسلایدر را میتونین از سایت اصلی بگیریند و دمو های قالب اوادا هم هستش توی سایت از اونها استفاده کنین
   باتشکر

 167. سلام
  این قالب با مرورگر IE خوب کار نمیکنه ! راهی یا افزونه ای برای بهتر کار کردن این قالب با مرورگر IE وجود داره ؟

 168. سلام . وقت بخیر . من دموهای دیگه رو میخوام . ممنون میشم برام بفرستید…
  ضمنا قالب سایتتون به هم ریخته . با سافاری هستم…

  1. سلام برای قالب کش مرورگرتونا خالی کنین دمو ها توی خود قالب توی تنظیمات هستش.شما میتونین ازش استفاده کنین
   باتشکر

 169. با سلام
  ایا امکان دارد در Revolution Slider می توان از فونت های فارسی همانند یکان و دیگر فونت هایی که در قالب نصب هست استفاده کرد؟
  فونت های پیشفرض در زبان فارسی بسیار ساده هستند و ابدا شکلی نیستند

  تشکر

  1. سلام
   میشه تگ H وارد کنید براش یا گه کد نویسی بلد باشید دستی میتونید براش وارد کنید کنید
   شاد باشید

 170. سلام.
  آپدیت ۳٫۸٫۵ ارائه نشد؟؟ خیلی گذشته ازش. اگه باز هم خیلی زمان میبره اطلاع بدید از جای دیگه ای تهیه کنم.
  با تشکر

 171. سلام
  وقتی بلاگ را انتخاب می کنم قادر به انتخاب موضوعات نیستم با اینکه تمامی موضوعات تکمیل است ولی هیچ موضوعی نمایش داده نمی شود.
  با اینکه قبلا نمایش داده می شد.

  تشکر

   1. سلام
    وقتی بلاگ را انتخاب می کنم قادر به انتخاب موضوعات نیستم با اینکه تمامی موضوعات تکمیل است ولی هیچ موضوعی نمایش داده نمی شود.
    با اینکه قبلا نمایش داده می شد.

    تشکر

     1. با سلام
      دوست عزیز منظور بنده را متوجه نشده اید. قبلا همین مشکل را داشتم و همانطور که خودتان فرمودید با اپدیت هم مشکل حل نشد.

      وقتی در کنترل پنل برگه ایجاد می کنم و قصد دارد با قرار دادن بلاگ در ان برگه و در تنظیمات بلاگ موضوعات را انتخاب کنم، با اینکه قبلا تمامی موضوعها نمایش داده می شد، ولی الان هیچ موضوعی نمایش داده نمی شود.

      ممنون می شم دقیق راهنمایی کنید.

 172. با سلام
  دوست عزیز نظر به اقدام خرید قالب آوادا، موردی که بنده را در خرید مشوش کرده این است، آیا قالب فارسی شما عینا قالب اصلی با آخرین نسخه و تمام امکانات آن بر اساس قالب پیشنمایش نشان داده شده آن در سایت اصلی است؟لطفا راهنمایی فرمایید.

 173. سلام و خسته نباشید
  من قبلا قالب های دیگه از شما خریده داری کردم (مدیریت قبلی)
  وقتی این قالب را از شما گرفتم فایل دموی شما انگلیسی بود ولی بارهای قبل فارسی بوده
  من به خاطر پشتیبانی از قالب هایتان این قالب را گرونتر خریدم نسبت به سایت های دیگر
  اگر میشه فایل دموی فارسی را برایم ایمیل کنید
  با تشکر از وب سایتتان

 174. با سلام و خسته نبایشد من این قالب رو دارم و میخوام یک صفحه ای رو که ساختم صفحه اصلی سایتم قرار بدم هر چقد گشتم فایده ای نداشت ! من بسیار مبتدی هستم ممنون میشم کمک کنید !

 175. سلام . وقت بخیر .
  چطور می تونم فونت فیوژن اسلایدر رو تغییر بدم؟ و همچنین چطور میشه به قالب فونت های دیگه ای اضافه کرد ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید…

  تشکر

  1. سلام
   تنظیمات>>بیوگرافیک . از این قسمت فونت خودتون رو درست کنید.
   اضافه کردن فونت باید بصورت دستی انجام بشه
   شاد باشید

 176. با سلام و عرض ادب
  می خواستم بدونم آیا ورژن ۳٫۸٫۶٫۱ را به زودی ارسال می کنید ؟ چون ورژن ۳٫۸٫۶ مشکلات زیادی داشته که در ۳٫۸٫۶٫۱ فیکس شده .
  با تشکر