قوانین و مقررات وردپرس سیتی

 

تمامی محصولات وب سایت وردپرس سیتی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد .

خرید کردن هر یک از محصولات وردپرس سیتی به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد

۱- حفظ کپی رایت و حقوق فارسی ساز قالب وردپرس: خریدار متهد می شود که لینک کپی رایت وردپرس سیتی را به عنوان فارسی ساز قالب ورپرس در فوتر سایت رعایت کند که این شرط باعث پشتیبانی قالب برابر شرایط ذکر شده در بند های بعدی میشود در غیر این صورت پشتیبانی قالب به مدت ۱ ماه بعد از خرید میباشد.

۲- نحوه ارائه پشتیبانی: پشتیبانی از طریق ایمیل برای قالبهای تجاری و از طریق بخش دیدگاهها برای قالب های رایگان، انجام خواهد شد و پشتیبانی از طریق تماس انجام نخواهد شد.

۳- عدم دستکاری کدهای قالب : خریدار متعهد میشود بعد از دریافت قالب ، تحت هیچ شرایطی در کدهای سایت بدون هماهنگی با وردپرس سیتی دست نمیبرد در غیر این صورت ارائه پشتیبانی متوقف خواهد شد.

۴- مدت زمان ارائه خدمات: درخواست نصب رایگان قالب ها بعد خرید انجام خواهد و مدت زمان نصب قالب ها بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت خواهد بود همچنین جواب گویی به سوالات بعد از خرید از طریق ایمیل info{at}wpcity{dat}ir بین ۲ تا ۲۴ ساعت متغییر خواهد بود.

۵- نصب رایگان قالب ها: فقط قالب های تجاری که خریداری شده اند به صورت رایگان نصب می شوند همچنین نصب فقط بر روی وردپرس خام انجام می شود و نصب بر روی سایت های که مطالب و محصولاتی دارند با هزینه انجام میشود.

۶- محدوده ی فنی پشتیبانی محصولاتپشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب است نه مشکلات و ارور های وردپرس (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق ایمیل سایت، ارائه می شود. توجه داشته باشید پشتیبانی سعی دارد فقط در محدوده ی فنی چون مشکلات راستچین و ترجمه قالب را برطرف کند . هیچ گونه آموزش های خاص از طریف پشتیبانی برای کاربران صورت نخواهد گرفت , ما سعی بر پاسخگویی و بطرف کردن همه نیازهای کاربران خود داریم . قابل ذکر می باشد بجز موارد مربوط به قالب که مربوط به راستچین شدن و فارسی سازی هست دیگر موارد الزامی نیست و پشتیبانی می تواند به سوالات اضافی پاسخی ارسال نکند. همچنین اگر کاربران در رابطه با خرید های خود مشکلی دارند در ایمیل اعلام بکنند تا رفع شود، در صورتی که مشاهده شود یک کاربر در ایمیل خود قوانین و  مقررات را رعایت نکند یا اینکه به شخص یا شرکتی بی احترامی بکند بدون هشدار از سرویسدهی منع خواهد شد.

۷- محدودیت کاربرد قالب: استفاده از قالب صرفاً روی یک دومین مجاز است (کلیه محصولات وردپرس سیتی کد باز بوده و برای نامحدود دامین میتوانید استفاده کنید اما فقط یک دومین را پشتیبانی خواهیم کرد) استفاده روی دومین های بیشتر، منجر به توقف پشتیبانی خواهد شد و یا اینکه برای استفاده از دومین های بیشتر باید ۵۰% قالب پرداخت شود تا پشتیبانی از دیگر دومین ها هم انجام شود.

۸- بروز رسانی محصولات: بروز رسانی محصولاتی چون قالب وردپرس و افزونه وردپرس تا ۱ سال رایگان می باشد . بعد از آن مشتری موظف است جهت دریافت بروز رسانی اکانت خود را تمدید کرده و برای مدت زمان یک سال مجددا بروز رسانی ها را دریافت کند. توجه داشته باشید گاهی براخی قالب ها و افزونه ها توسط طراحشون از رده خارج میشن یا طراح محصولات دیگر از آپدیت کردن محصول خود منصرف میشن و فروش محصولشون رو متوقف می کن , در صورت وجود همچین موردی در رابطه با هر محصولی وردپرس سیتی نیز فروش و بروز رسانی محصول رو متوقف خواهد کرد. وردپرس سیتی در این خصوص هیچ مسئولیتی را بر عهده ندارد.

۹-قالب های رایگان و سایر قالب ها: قالب های رایگان فقط از طریق بخش دیدگاهها پشتیبانی می شوند. همچنین تنها قالبهایی پشتیبانی می شوند که از وردپرس سیتی دانلود شده باشند و ما مسئولیتی در قبال قالبهای مشابه که از سایر طریق به دست کاربر رسیده اند، نداریم.

۱۰- بازگشت وجه :  به دلیل اینکه محصولات ما از نوع فایل های کدباز می باشد و عملا در فروش اینگونه محصولات بازگشت محصول و عودت وجه غیر ممکن است، هیچگونه بازگشت وجهی صورت نمی پذیرد ، پس در انتخاب خود کمال دقت را داشته باشید.

 

هرگونه سوال را می توانید با پشتیانی مجموعه وردپرس سیتی در ارتباط باشید .

0