طراحی سایت خود را با وردپرس سیتی آغاز کنید

درست است که محتوای و نوشته های سایت اهمیت بسیار زیادی درجذب مخاطبان و کاربران و بالا بردن شهرت سایت شما دارد اما یک طراحی مناسب و اختصاصی با طراحی گرافیکی مناسب نیز در کنار محتوا به وب سایت شما کمک می کند تا مخاطبان بیشتری جذب کنید و در نتیجه مطالب شما بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و به اشتراک گذاشته می شود. پیدا کردن طراح مناسب که در دسترس و مورد اطمینان باشد و همچنین بتواند بلافاصله برای طراحی شما شروع به کار کند گروه وردپرس سیتی می باشد.

طراحی سایت

طراحی سایت

برای سفارش و استعلام قیمت طراحی وب سایت و طراحی اختصاصی قالب وردپرس و یا طراحی انواع پورتال می توانید فرم زیر را پر کنید تا ما پس از بررسی همۀ جوانب به شما قیمت مناسب را اعلام کرده و مدت زمان و شرایط کاری را برایتان از طریق ایمیل خدمتتان ارسال کنیم. خواهشمند است از این فرم فقط برای ارسال سفارش طراحی سایت استفاده کنید.طراحی سایت طبق استاندارهای W3C ، گارانتی یک ساله، ریسپانسیو، بهینه شده برای موتور های جستجو (سئو) میباشد.

روند سفارش طراحی سایت در سایت وردپرس سیتی

ابتدا شما فرم زیر را به طور کامل پر می کنید و نمونه طرح ها و سایت هایی که می خواهید سایت شما تا حدی شبیه آن ها باشد و در ذهن دارید از طریق فایل یا لینک در قسمت توضیحات می نویسید تا طراحان ما کاملا بدانند شما چه می خواهید.

طراحی سایت شما دارای پنج مرحله 

۱ – برنامه ریزی

برنامه ریزی طراحی وب سایت

برنامه ریزی طراحی وب سایت

آدرس ایمیل و مشخصات خود را صحیح و با دقت در فرم زبر پر نمایید. (ارتباطات ما با شما از طریق شماره تماس، تلگرام و ایمیل خواهد بود)

موضوع سایت خود را در فرم بالا برای ما اعلام کنید مثلا: اداری، خبری، فروشگاهی و …

نوع سفارش خود را از بین گزینه های طراحی قالب وردپرس، طراحی وب سایت اختصاصی و تبدیل طرح گرافیکی به HTML5 را از فرم زیر انتخاب نمایید.

وظیفه ما درک آنچه شما از سایت خود می خواهید و پیاده سازی برنامه ای متناسب با آن میباشد .

۲ – طراحی

طراحی سایت

طراحی سایت

ما یک وب سایت زیبا و به صرفه که بر اساس اخرین متد های برنامه نویسی روز دنیا را برای بازاریابی خلاقانه شما طراحی خواهیم کرد.

۳ – توسعه

توسعه وب سایت

توسعه وب سایت

نگران نیاز مندی های دیگر سایت خود نباشید وردپرس سیتی برای مشتریانی که به ویژگی هایی بیش از حدود اولیه نیاز دارند را  سیستم مدیریت محتوا را توسعه خواهیم داد.

۴ – راه اندازی

راه اندازی وب سایت

راه اندازی وب سایت

پس از آزمایش موفقیت آمیز، وب سایت به مشتری تحویل داده شده و برای استفاده او استقرار میابد.

۵ – نگهداری

نگهداری وب سایت

نگهداری وب سایت

این یک گام مهم است زیرا باعث می شود که سایت شما همیشه با بهره وری بالا کار کند.

پر کردن این فرم هیچگونه تعهدی برای ما و شما ایجاد نخواهد کرد. پس با خیال راحت  این فرم را پر کرده و استعلام  طراحی سایت یا قالب وردپرس بگیرید و منتظر پاسخ باشید.

[contact-form-7 id=”29188″ title=”فرم ثبت طراحی سایت”]

0