SEO Friendly

 SEO Friendly

 

SEO Friendly

 دوستان خوبم مطلبی که امروز به چالش کشیدیم درمورد SEO Friendly است که  بهتر بدانیم SEO Friendly به چه مفهومی اشاره می کند؟و چرا در تم ها استفاده می شود؟

 هدف مهمی که در یک تم دنبال می کنیم ،اینکه همه چیز خوب (سازمان یافته و تمیز) و با ظاهری آراسته به نظربرسد، بنابراین کاربران می توانند از یک تم در سایت خود برای زیباسازی به راحتی استفاده کنند، گذشته از تمام موارد مربوط به یک قالب وردپرس خوب مثل رابط کاربری (UI) و عناصر بصری جذاب، باید دارای کدهای تمیز و شفاف باشد، کد باید معنایی باشد و استانداردهای وب را دنبال کند. تمامی این خصوصیات یک تم را SEO Friendly می کند. این اصطلاح خاصی است که برنامه نویسان به تم هایی با این ویژگی ها میدهند.

تفکر اشتباهی کهبرخی درمورد SEO Friendly  می کننداینکه ویژگی های  مانند توجه به جزئیات، گزینه های سئو و غیره داشته باشد. اما این تفکرکاملا غلط است، و باید بگوییم تنظیمات سئو برای قالب وردپرس به روشی نیست که تصور میکنید.اما بحث دیگری که مطرح است گاهی  طراحان یا توسعه دهندگان پوسته ها  گزینه های مربوط به سئو را در تم بکار می برند، این کار یک حیله بازاریابی است.که به جای تمرکز کردن انرژی خود در تولید بهترین تم ممکن، تم را با مجموعه ای کوچک از گزینه های SEO  پیوند می دهند. 

SEO Friendly

SEO Friendly

 تنظیمات سئو برای قالب وردپرس

سوالی که برای کاربران وردپرس مطرح می شود ضرورت وجود تنظیمات سئو برایقالب وردپرس چیست؟ تنظیمات سئو برای قالب وردپرس باید به درستی اعمال شوند و اگر کاربر هرگز تصمیم به تغییر تم های خود نداشته باشد، و تمام تنظیمات سئو را به درستی انجام نداده باشد، خطر از دست دادن داده های سئو ،پست های قدیمی را تهدید میکند.

نکته!!! تنظیمات سئو برای قالب وردپرس به کاملی گزینه های یک افزونه مانند WordPress SEO by YoastYoast یا All in One SEO Pack نیست. چون این پلاگین ها به طور اختصاصی با هدف تمرکز بر سئو طراحی شده اند، زمانی که کاربر این افزونه ها را فعال میکند به صورت اتوماتیک گزینه های مربوط به سئو فعال خواهد شد.

موفق باشید

 

مطالب مشابه

قوانین ارسال دیدگاه در وردپرس سیتی

  • ارسال دیدگاه نامرتبط با هر پست مجاز نیست.
  • هرگونه فعالیت تبلیغاتی در بخش دیدگاه‌ها ممنوع است.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
  • هرگونه بی‌احترامی به کاربران، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع است.
  • زبان اصلی وردپرس سیتی فارسی است؛ لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فارسی استفاده کنید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0