قالب آموزشگاهی وردپرس Education Mind

قالب آموزشگاهی وردپرس

[junkie-toggle title=”جزئیات قالب” state=”open”]

  • بسته نصبی آسان
  • کاملا ریسپانسیو
  • کد استاندارد HTML وCSS3
  • دارای فایل های درون ریزی برابر دمو

قالب آموزشگاهی وردپرس

قالب وردپرس رایگانپیشنمایش انگلیسی نداردپیشنمایش فارسی دارد

[/junkie-toggle]

قالب آموزشگاهی وردپرس Education Mind

سلام دوستان وردپرس سیتی در این قسمت از معرفی قالب وردپرس، یک قالب آموزشگاهی وردپرس را برای شما دوستان انتخاب کرده ایم. راه اندازی وب سایت هایی آموزشی برای کسب و کارهای گوناگون استفاده می شود. در این مطلب می خواهیم به معرفی این قالب بپردازیم.

قالب آموزشگاهی وردپرس Education Mind
قالب آموزشگاهی وردپرس Education Mind

قالب آموزشگاهی وردپرس Education Mind

Education Mind یک قالب وردپرس ساده آموزشی است. این قالب یک پلت فرم قابل انعطاف برای ایجاد انواع وب سایت ها است اما بیشتر برای وب سایت های آموزشی متمرکز شده است.

در حالی که این قالب ایده آل برای موسسات آموزشی است، آنقدر انعطاف پذیر نیز هست که برای شرکت ها، حرفه ای ها، سازمان های دیجیتال خلاق و وب سایت های نمونه کارها نیز استفاده شود.

قالب آموزشگاهی وردپرس Education Mind کاملا ریسپانسیو است  و در تمامی دستگاه ها و صفحات کار می کند. این قالب وردپرس قادر به نمایش اطلاعات مربوطه به شیوه ای کاربر پسند است.

این قالب از کدهای تمیز و فایل های HTML5 و CSS3 برای عملکرد عالی با ظاهر جذاب استفاده می کند.

قالب آموزشگاهی وردپرس Education Mind
قالب آموزشگاهی وردپرس Education Mind

نکات قالب و افزونه

پس از آپلود یا نصب قالب در پوشه themes یا پوسته ها از قسمت مدیریت وردپرس، باید افزونه های مورد نیاز این قالب را نصب کنید. می توانید افزونه ها را از لینک پایین صفحه که برایتان قرار داده ایم دانلود کنید و آن ها را به افزونه های خود اضافه نمایید یا اینکه در همان صفحه مدیریت وردپرس خود در بالای صفحه گزینه نصب افزونه های مورد نیاز را نصب کنید.

برای اینکه بتوانید اطلاعاتی در مورد قالب آموزشگاهی وردپرس Education Mind پیدا کنید می توانید از قسمت نمایش » About Education Mind را کلیک کنید. برای اینکه بتوانید تغییراتی در قالب انجام دهید باید از قسمت ابزارک ها اقدام کنید.

برای اینکه بتوانید از محتوای درون ریز فارسی وردپرس سیتی استفاده نمایید کافی است از لینک پایین صفحه استفاده کنید و با استفاده از راهنما فایل درون ریز را به سایت خود درون ریزی نمایید.

درضمن برای راحتی شما عزیزان فایل نصبی بسته آسان هم برای شما قرار داده ایم 

دانلود قالب آموزشگاهی وردپرس Education Mind با فونت ایران سنس و بی یکان

[junkie-button url=”http://www.wpcity.ir/wp-content/uploads/2018/03/educationmind.wordpress.2018-03-02.zip” style=”orange” size=”medium” type=”round” target=”_self”] درون ریزی محتوای دمو[/junkie-button][junkie-button url=”http://www.wpcity.ir/wp-content/uploads/2018/03/wpcity.ir-demo-EducationMind-widgets.zip” style=”orange” size=”medium” type=”round” target=”_self”] درون ریزی ابزارک های دمو [/junkie-button][junkie-button url=”http://wpcity.ir/themefile/EducationMind.zip” style=”green” size=”medium” type=”round” target=”_self”] دانلود فایل بسته نصبی آسان [/junkie-button]

امتیازدهی به محصول
تاریخ امتیاز
نام آیتم
قالب آموزشگاهی وردپرس
امتیاز
۴1star1star1star1stargray

مطالب مرتبط

15 Comments

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. فیلد های مورد نیاز به وسیله * علامت گذاری شده اند