__gaTracker('send','pageview');

افزونه کلمات کلیدی وردپرس Keyword Tool

افزونه کلمات کلیدی وردپرس WordPress Keyword Tool

سلام به همه دوستان وردپرس سیتی، پیام های بسیاری در خصوص معرفی افزونه کلمات کلیدی وردپرس داشتیم که امروز قصد معرفی ایم افزونه وردپرس رو داریم .افزونه کلمات کلیدی وردپرس WordPress Keyword Tool مناسب برای افرادی مباشد که میخواهند با استفاده از این افزونه وردپرس و با استفاده از کلمات کلیدی پر کاربرد از رقبای خوش پیشی بگیریند.کلمات کیلیدی در یک سایت مهمترین نقش اصلی را برای دیدن شدن در موتور های جستجو دارد. این افزونه وردپرس با توجه به اینکه مدت زیادی از معرفیش نمیگذره یکی از پر طرفدار ترین افزونه های وردپرس شده. کار این افزونه وردپرس بررسی و آنالیز کلمات کلیدی در موتور جستجوی گوگل میباشد که نتایج بیشترین سرچ یا همان جستجو کلمه موردنظر ما رو بهمون نشون میده.

افزونه کلمات کلیدی وردپرس WordPress Keyword Tool
افزونه کلمات کلیدی وردپرس WordPress Keyword Tool

افزونه کلمات کلیدی وردپرس چیست؟

با افزونه کلمات کلیدی وردپرس براحتی و بصورت تمام اتوماتیک میتوانید کلمات کلیدی که در گوگل و موتورهای جستجو توسط کاربران بیشترین سرچ رو داشته اند ، پیدا کنید و به عنوان کلمات کلیدی در مطلب اضافه نمایید.وجه تمایز این ابزار با برنامه های رایگان پشتیبانی از زبان شیرین فارسی و تمامی زبان های دیگر است، با ابزار کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس بدون رفرش کردن یا انتظار برای لود شدن به صورت زنده، میتوانید کلمات کلیدی را مشاهده و به صورت چک لیست به قسمت برچسب ها اضافه کنید.

تنظیمات افزونه wordpress keyword tool

تنظیمات افزونه wordpress keyword tool
تنظیمات افزونه wordpress keyword tool
تنظیمات افزونه wordpress keyword tool
تنظیمات افزونه wordpress keyword tool

آیا این افزونه تنها برای برچسب گذاری میباشد؟

خیر ، افزونه کلمات کلیدی وردپرس یک راهنمای عالی از منبعی مطمئن (گوگل) برای راهنمایی شما جهت تعیین استراتژی کلی مطلب گذاریست.از این کلمات میتوانید در مطلبتان هم به تعداد بالا استفاده نمایید تا رتبه ی بهتری کسب نمایید.

افزونه کلمات کلیدی گوگل وردپرس برای چه سایت های مناسب است؟

این پلاگین برای تمامی سایت ها  نظیر خبری ، شرکتی ، وبلاگی ، فروشگاهی و … مناسب میباشد.همچنین میتوانید در بخش برچسب ها ، محتوا متن نوشته، برگه ، محصول و … استفاده نمایید.

امکانات نسخه پریمیوم پلاگین کلمات کلیدی وردپرس:

  • لیست کردن کلمات کلیدی به صورت لایو و انتخاب به صورت چک باکس
  • نمایش چگالی کلمات کلیدی در متن
  • انتخاب کلمات کلیدی به صورت لیست شده جهت استفاده در متن
  • پشتیبانی از تمامی زبان های زنده دنیا از جمله فارسی
  • فارسی شده توسط بانک وردپرس
  • پشتیبانی از تمامی دامنه های گوگل
  • کاربری آسان ، محیطی روان و سبک

با عضویت در کانال تلگرام میتوانید از تخفیف های ویژه، آموزش های کاربردی، اخبار روز وردپرس، قالب ویژه با اطلاع باشید. شما همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

مطالب مرتبط

20 Comments

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. فیلد های مورد نیاز به وسیله * علامت گذاری شده اند

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.