آی تی پرداخت – درگاه پرداخت آنلاین

سلام به دوستان وردپرس سیتی چند وقتی بود که سعادت نمیشد برای شما یک مقاله یا افزونه ای را برای دوستان وردپرس سیتی ارائه بدم  ولی امروز میخوام با یک درگاه پرداخت اینترنتی آشنا کنم که دوستانی که درگاه پرداخت آنلاین نمیتوانند برای خودشان داشته باشند بتوانند پرداختی های خود را به این سایت آی تی پرداخت واگذار کنند با خیال راحت پس دوستانی که میخواهند به سایت خود درگاه بانکی اضافه کنند ما آی تی پرداخت را برای شما پیشنهاد میدهیم .

آی تی پرداخت
آی تی پرداخت

آی تی پرداخت

يک موجود زنده همان قدر به اکسيژن نياز دارد که يک فروشگاه اينترنتي به نقدينگي. مجراي ورود اکسيژن براي يک موجود زنده، بهترين وجه تشابه است براي يک درگاه پرداخت آنلاين فروشگاه اينترنتي. دريافت نقدينگي مشتري در کمال سرعت، صحت و امنيت مهم‌ترين وظيفه يک درگاه پرداخت است و در صورتي‌که در اين امر اختلال و مشکلي براي مشتري شما پيش بيايد کل فرايند خريد و اعتمادسازي فروشگاه شما ممکن است زير سوال برود. سامانه آي‌تي‌پرداخت يکي از بهترين ارائه کنندگان خدمات درگاه پرداخت الکترونيک است.

آي‌تي‌پرداخت شما را قادر مي‌سازد به‌صورت آنلاين و بعد از طي مراحل ثبت‌نام، فروشگاه اينترنتي خودتان را به يک درگاه پرداخت هوشمند اينترنتي متصل کنيد. دريافت درگاه پرداخت مستقيما از خود بانک علاوه بر پيچيده بودن مراحل اداري و مالي باعث مي‌شود که شما صرفا از طريق همان بانک قادر به دريافت وجه از کاربر باشيد اما به کمک سامانه آي‌تي‌پرداخت درگاه فروشگاه شما به چند بانک براي پرداخت متصل خواهد شد و در صورتي‌که در لحظه پرداخت مشتري، بانک پيش‌فرض قادر به ارائه خدمات نباشد سامانه به‌صورت هوشمند به بانک ديگري متصل شده و مشتري مي‌تواند وجه خود را پرداخت کند.

استفاده از خدمات آي‌تي‌پرداخت مستلزم ثبت نام رايگان و طي مراحل تکميل اطلاعات و تأييد است. آي‌تي‌پرداخت بسته به نوع درگاه پرداخت اينترنتي که درخواست مي‌کنيد و همچنين ميزان تراکنش فروشگاه شما، درصد بسيار کمي به عنوان کارمزد از مبلغ پرداخت شده کسر کرده و مبلغ پرداختي مشتري را به حساب شما در آي‌تي‌پرداخت واريز مي‌کند که مي‌توانيد با ثبت درخواست وجه، تسويه حساب کرده يا مبلغ مد نظر را به حساب ديگري در آي‌تي‌پرداخت منتقل کنيد. همچنين فروشگاه‌هاي بزرگ با تراکنش بالا، مي‌توانند از خدمات اين سامانه با کارمزد توافقي استفاده کنند.

قابليت پرداخت مهمان از ديگر امکانات آي‌تي‌پرداخت است، کاربران بدون نياز به عضويت مي‌توانند از اين طريق به حساب شما در آي‌تي‌پرداخت وجه انتقال دهند. کافيست به اين صفحه مراجعه و با داشتن شماره حساب آي‌تي‌پرداخت شما، از طريق کارت‌هاي شتاب همانند يک پرداخت اينترنتي انتقال وجه انجام دهند.

آي‌تي‌پرداخت افزونه‌ها و اسکريپت‌هاي بهينه شده‌اي براي سهولت اتصال سامانه مديريت محتوا به اين سامانه آماده کرده است که مديران وب و توسعه دهندگان مي‌توانند از آنها استفاده کننند. اين سامانه به‌صورت ۲۴ ساعته از طريق فرم تماس، تلفن و تلفن همراه آماده پاسخگويي و پشتيباني مشتريانو کاربران است.

 

پس به دوستان وردپرس سیتی پیشنهاد میکنم اگه نیاز به درگاه پرداخت آنلاین دارید آی تی پرداخت رو هم بررسی کنند و امتحان کنند امیدوارم همیشه سایتشون مثل این معرفی که کردم باشه و همیشه این قدرت و شاید بهتر از این را ادامه بدند .

امتیازدهی به محصول
تاریخ امتیاز
نام آیتم
آی تی پرداخت - درگاه پرداخت آنلاین
امتیاز
۵1star1star1star1star1star

مطالب مرتبط

2 Comments

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. فیلد های مورد نیاز به وسیله * علامت گذاری شده اند